قرار «بازداشت موقت» برای سها مرتضایی دانشجوی محروم از تحصیل صادر شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

🔺قرار «بازداشت موقت» برای سها مرتضایی دانشجوی محروم از تحصیل صادر شد ⚡️گزارش‌ها حاکی است که برای سها_مرتضایی دانشجوی ستاره دار دانشگاه تهران، قرار بازداشت موقت صادر شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

گزارش رویترز از جزئیات جلسات فرماندهان نظامی ایران برای حمله به تاسیسات نفتی عربستان: خامنه‌ای در یکی از جلسات حاضر بود

در این گزارش آمده است که موضوع اصلی این جلسه که در ماه مه برگزار شد «چگونگی مجازات آمریکا به خاطر خروج از توافق هسته ای موسوم به برجام و اعمال دوباره تحریم‌ها» - اقدامی که به شدت به جمهوری اسلامی ضربه زده است - بود. رویترز همچنین نوشت که علیرضا میریوسفی، سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد، گفته‌های چهار منبع به رویترز را رد کرده است.

بنابر این گزارش این مقام گفت که دست‌کم در پنج جلسه جزئیات به طور کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصویب نهایی نیز در اوایل ماه سپتامبر بوده است. رویترز نوشت این اهداف اما در نهایت به دلیل «نگرانی در مورد تلفات سنگین» ناشی از انتقام احتمالی آمریکا و تحریک اسرائیل و احتمال ورود منطقه به جنگ» رد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خشونت علیه زنان در ایران بیشتر شده یا جرات زنان برای شکایت؟ | DW | 25.11.2019آمار خشونت علیه زنان در ایران افزایشی ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد. علت چیست؟ افزایش آزار روحی و جسمی زنان و یا اعتماد به نفس بیشتر آنها برای مطالبه‌گری حقوق خود و سکوت نکردن در برابر خشونت در خانه و جامعه؟ در ایران هر روز زنان در خیابان بوسیله گشت ارشاد و نیروی انتظامی که باید حامیشان باشند مورد آزار و اذیت قرار میگیرند وای به حال خشونت خانگی مردم ایران توسط حکومت غیر قانونی ج.ا. سلاخی شدند! هزاران نفر اسیرند و تحت شکنجه!!! آنوقت تو ادمین دویچه وله بجای اطلاع رسانی و پیگیری این وضع!! جاده خاکی میزنی؟؟؟ دسیسه و ماستمالی رسانه ای ممنوع! وای به حالت!!! نوکران_ملکه_عن_گلیس جرات زنان برای شکایت قبل از افشاگریها هم همینطور بود = دیگه باج ب روباه و شعال و گفتار و گرگ نمیدن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اقدامات دولت برای جبران خسارات زلزله‌ آذربایجان‌شرقیدولت برای جبران خسارت زلزله‌زدگان در آذربایجان شرقی ۱۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۲۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی ۴ درصد اختصاص داده است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

سمپوزیوم برلین برای 'کمک به زندانیان عقیدتی در ایران' | DW | 26.11.2019'جامعه بین‌المللی حقوق بشر' آلمان سمپوزیومی در باره وضعیت زندانیان عقیدتی ایرانی پیش و پس از اعتراضات اخیر برگزار کرد. در این نشست شمار قابل توجهی از سیاستمداران و مدافعان حقوق بشر و نیز یک 'پرستو' شرکت داشتند. چه دردی رو از ما دوا میکنه!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: هیچ کالایی (اس-400) برای نگهداری در جعبه خریده نمی‌شودچاووش‌اوغلو: هیچ کالایی (اس-400) برای نگهداری در جعبه خریده نمی‌شود. ما به آن نیاز داریم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'خبر دادند بسیجی‌ها برای پاکسازی میدان مین در راهند'گذشته از مقاطعی که افکار عمومی درگیر برخوردهای بسیجیان با معترضان است، احتمالا نام بسیج برای بسیاری از شهروندان موافق و مخالف حکومت، نوعی سازوکار توزیع کننده امکانات حکومتی را یادآوری می کند؛ وضعیتی که با نگاه افکار عمومی به این نهاد در اوایل تشکیل آن، به کلی متفاوت به نظر می‌رسد. میتوانید امتحان کنید قبرستان برای سربازان انگلیسی آماده است بسیج درکوره چهل ساله انقلاب اب دیده میتوانید از سربازان تان در سوریه بپرسید این هنر ایرانه که دایم برینه تو‌پوز عامریکا و عنگلیس مثل اینکه از بعد جا سوختن MA6شروع حیزیان گوی کردند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ادامه درگیری‌ها در لبنان، فراخوان برای اعتصاب سه روزه | DW | 26.11.2019برای دومین شب متوالی طرفداران گروه‌های اصلی شیعی در لبنان به معترضان ضددولتی در این کشور حمله کردند. با ادامه اعتراض‌ها و اوضاع نابه‌سامان اقتصادی در لبنان، برخی نهادهای اقتصادی خواستار اعتصابی سه روزه‌ شده‌اند. اونام هارشدن پول ندارن😅 PahlaviReza الان وقتشه دوباره ایران تظاهرات بشه چون نیروهاشون اونجان. همینطور در عراق مردم دوباره بریزن سفارتهای ایران رو آتیش بزنن. نباید بهشون امان داد تا از پا در بیان. باید براشون هزینه تراشی و خستشون کرد. اونوقت میشه زیر یک خمشون رو گرفت! الان ری استارت میتونه خوب عمل کنه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »