قتل دو سرنشین پراید در اهواز

09/06/1399 11:23:00 ب.ظ

پلیس خوزستان از قتل دو سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید در اهواز خبر داد. پایگاه خبری پلیس گزارش کرده که ظهر یک‌شنبه (۹ شهریور) دو سرنشین پراید در اهواز توسط دو راکب موتورسیکلت» با شلیک گلوله کشته شدند. اخبار_ایران اهواز

پایگاه خبری پلیس گزارش کرده که ظهر یک‌شنبه (۹ شهریور) دو سرنشین پراید در اهواز توسط دو راکب...

پایگاه خبری پلیس گزارش کرده که ظهر یک‌شنبه (۹ شهریور) دو سرنشین پراید در اهواز توسط دو راکب موتورسیکلت» با شلیک گلوله کشته شدند. پلیس اعالام کرده «بنا بر بررسی اولیه صحنه قتل، به نظر می‌رسد این حادثه به دلیل اختلافات طایفه‌ای به وقوع پیوسته است.»

پلیس انتشار اطلاعات بیشتر در این زمینه را منوط به بررسی‌های بیشتر کرده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

«تور دو فرانس» با تاخیر دو ماهه و زیر سایه سنگین کرونا آغاز شدشیوع بیماری «کووید ۱۹» باعث شد که رقابت‌های امسال دو ماه دیرتر از آنچه پیش از این برنامه‌ریزی شده بود آغاز شود.

دو سرباز ترکیه طی درگیری با تروریست‌های پ.ک.ک در نزدیکی مرز ایران شهید شدند

دو قانونگذار دموکراسی‌خواه در هنگ کنگ بازداشت شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ترافیک سنگین در دو آزادراه جنوبی و شمالی منتهی به تهرانرییس پلیس راه تهران بزرگ از ترافیک سنگین برگشت در دو آزادراه تهران-قم و تهران-شمال خبرداد.

محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی غیرقطعی استدادگستری گیلان از غیر قطعی بودن محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی خبر داد.

محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی غیر قطعی استمحکومیت اعلام شده در مورد پرونده قتل رومینا اشرفی غیر قطعی است طبق اعلام روابط عمومی دادگستری گیلان، محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی، غیر قطعی بوده و رای نهایی را دیوانعالی کشور صادر خواهد کرد.