قتل دو سرنشین پراید در اهواز

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس خوزستان از قتل دو سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید در اهواز خبر داد. پایگاه خبری پلیس گزارش کرده که ظهر یک‌شنبه (۹ شهریور) دو سرنشین پراید در اهواز توسط دو راکب موتورسیکلت» با شلیک گلوله کشته شدند. اخبار_ایران اهواز

پایگاه خبری پلیس

گزارش کرده که ظهر یک‌شنبه دو سرنشین پراید در اهواز توسط دو راکب موتورسیکلت» با شلیک گلوله کشته شدند. پلیس اعالام کرده «بنا بر بررسی اولیه صحنه قتل، به نظر می‌رسد این حادثه به دلیل اختلافات طایفه‌ای به وقوع پیوسته است.»📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«تور دو فرانس» با تاخیر دو ماهه و زیر سایه سنگین کرونا آغاز شدشیوع بیماری «کووید ۱۹» باعث شد که رقابت‌های امسال دو ماه دیرتر از آنچه پیش از این برنامه‌ریزی شده بود آغاز شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دو سرباز ترکیه طی درگیری با تروریست‌های پ.ک.ک در نزدیکی مرز ایران شهید شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو قانونگذار دموکراسی‌خواه در هنگ کنگ بازداشت شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترافیک سنگین در دو آزادراه جنوبی و شمالی منتهی به تهرانرییس پلیس راه تهران بزرگ از ترافیک سنگین برگشت در دو آزادراه تهران-قم و تهران-شمال خبرداد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی غیرقطعی استدادگستری گیلان از غیر قطعی بودن محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی غیر قطعی استمحکومیت اعلام شده در مورد پرونده قتل رومینا اشرفی غیر قطعی است طبق اعلام روابط عمومی دادگستری گیلان، محکومیت اعلام شده پیرامون پرونده قتل رومینا اشرفی، غیر قطعی بوده و رای نهایی را دیوانعالی کشور صادر خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »