قالیباف: شروع گرانی از کالاهای معیشتی مردم را نگران کردە است | DW | 08.05.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم، در نطق پیش از دستور در جلسه علنی یکشنبه ١٨ اردیبهشت، به شکل کم سابقەای سیاست‌های اقتصادی دولت رئیسی را به انتقاد گرفت و گفت 'شروع گرانی کالاها' از کالاهایی کە معیشت مردم به آن گره خورده، باعث نگرانی بیشتر شده است.

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم، در نطق پیش از دستور در جلسه علنی یکشنبه ١٨ اردیبهشت، به شکل کم سابقەای سیاست‌های اقتصادی دولت رئیسی را به انتقاد گرفت و گفت"شروع گرانی کالاها" از کالاهایی کە معیشت مردم به آن گره خورده، باعث نگرانی بیشتر شده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های ایران سهمیه یارانه آرد از روز ۱۲ اردیبهشت برای مصارف"صنعتی" حذف شد. این مسئلە باعث گرانی ده برابری قیمت آرد مصرفی صنف نان‌ فانتزی شد. همچنین این تصمیم به افزایش قیمت ۳۲ تا ۳۶هزار تومانی ماکارونی انجامید. افزایش قیمت نان و ماکارونی در روزهای گذشتە به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم تبدیل شده است. حتی اصول‌گرایان و کسانی که در شبکه‌های اجتماعی از رئیسی طرفداری می‌کردند، به جمع منتقدان او پیوستەاند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایشان برای موضوع سیسمونی می خواهد کنی دلجویی کند !

دست پیش گرفته که پس نیفته، حرومزاده فاسد و دزد‼️🤨

چرا انتقاد يك رئيس قوه از يك رئيس قوه ديگر اينقدر 'Bold’ ميشود ؟! مگر شما طرفدار دموكراسى نيستيد ؟؟ بفرما، دموكراسى !!

دلیل قاچاق روز افزون کالا بی ارزش نگاه داشتن پول از طرف دولت بخاطر صادرات است . اگر پول ارزش خود را بدست بیاورد قاچاق و گرانی از میان میرود ...

😆😂🤣جنگ سلطه وکفتارها شروع شد باز قربانی مردم محجوب ایرانه

گریز به جلو

نه که خیلی به گوشه عبات برخورده و ککِت گزیده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تظاهرات مردم استان خوزستان در اعتراض به گرانی و افزایش قیمت نانتظاهرات مردم استان خوزستان در اعتراض به گرانی و افزایش قیمت نان ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن است که شب گذشته در شهرهای خوزستان از جمله سوسنگرد و ایذه مردم نسبت به گرانی و افزایش قیمت نان اعتراض کرده‌اند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: واقعیت را باید به مردم گفت که برجام به نتیجه نمی‌رسدمحمود احمدی بیغش، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با اعلام اینکه «ما نمی‌توانیم از اصول انقلابی دست برداریم»، گفت اختلاف ما با آمریکا و اروپایی‌ها مبنایی است. آیا انقلابی بودن به معنای زندگی در بدبختی و فلاکت است؟ مگر فلسفه انقلاب رهایی از بدبختی نبود؟ شما گه میخورید مبناي بيشعوري و حماقت و دزي و چپاول كشور
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تمجید از مهدی طارمی پس از قهرمانی همراه با پورتو؛ نزدیک به بنزما، امباپه و صلاح«مهدی طارمی» مهاجم ایرانی باشگاه پورتو_پرتغال، همراه با تیمش به قهرمانی لیگ برتر فوتبال این کشور دست یافت. «سرجیو کونسیسائو»، سرمربی پورتو در توصیف طارمی گفت:«همیشه به مهدی باور داشتم.پپه، گالنو و طارمی تیم ما را بیمه می‌کردند.» مهدی_طارمی فوتبال_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رشد بیش از 9 درصدی صادرات از منطقه مدیترانه غربی ترکیه در 4 ماه اول سالصادرات از منطقه مدیترانه ترکیه طی 4 ماهه نخست امسال با 9.24 درصد افزایش به 914 میلیون و 322 هزار و 988 دلار رسیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گرانی در آلمان؛ رستورانی در راتینگن از مشتریان ورودی می‌گیرد | DW | 07.05.2022مواد غذایی در آلمان روز به روز گران‌تر می‌شود و کسانی که به رستوران‌ می‌روند، باید بیشتر خرج کنند. صاحب رستوران Cedrics در شهر راتینگن در نزدیکی دوسلدورف اما راه میان‌بر را انتخاب کرده و به جای سرشکن کردن هزینه‌ها روی قیمت غذاها، از مهمان‌ها ورودی می‌گیرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان انفجار در هتلی در کوبا به 32 نفر رسیدشمار قربانیان انفجار در هتلی در کوبا به 32 نفر رسید وزارت بهداشت عمومی کوبا طی بیانیه‌ای اعلام کرد شمار افرادی که بر اثر انفجار جمعه گذشته در هتلی در هاوانا، پایتخت این کشور جان خود را از دست دادند، به 32 نفر افزایش یافت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »