تظاهرات مردم استان خوزستان در اعتراض به گرانی و افزایش قیمت نان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تظاهرات مردم استان خوزستان در اعتراض به گرانی و افزایش قیمت نان ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن است که شب گذشته در شهرهای خوزستان از جمله سوسنگرد و ایذه مردم نسبت به گرانی و افزایش قیمت نان اعتراض کرده‌اند.

شب گذشته در برخی شهرهای استان خوزستان ایران، مردم در اعتراض به گرانی و افزایش قیمت نان تظاهرات کردند.ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن است که شب گذشته در شهرهای خوزستان از جمله سوسنگرد و ایذه مردم نسبت به گرانی و افزایش قیمت نان اعتراض کرده‌اند.مردم شهر سوسنگرد نیز تجمع اعتراضی برگزار کردند که با خشونت و تیراندازی پلیس روبرو شد.

همزمان با فراخوان برگزاری تجمع، اینترنت در استان خوزستان با مشکل مواجه شد. طبق اعلام شهروندان در توییتر اینترنت اپراتورهای تلفن همراه ساعاتی قطع بود و همچنین اینترنت خانگی نیز با کاهش سرعت روبرو بوده است. دولت ایران از حدود دو هفته پیش، یارانه آرد را به جز نانوایی‌های سنتی قطع کرد. این موضوع موجب شد تا قیمت محصولاتی که به آرد نیاز دارند و نان‌های صنعتی به شکل قابل توجهی افزایش یابد.

محمد صفایی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران در خصوص سهمیه بندی نان در این کشور گفت: «این طرح قرار است به صورت آزمایشی در زنجان و احتمالا از اول خرداد اجرا شود، سهمیه هر فرد 250 گرم نان در روز است». از طرفی دیگر وزارت کشور ایران پس از انتشار نمونه تصویر کارت یارانه نان در شبکه‌های اجتماعی آن را کذب و شایعه پراکنی «رسانه‌های معاند» خواند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرهاد میثمی در اعتراض به اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی اعتصاب غذا کردفرهاد میثمی، فعال مدنی محبوس در زندان رجایی‌شهر با ارسال نامه‌ای اعلام کرد تا زمانی که اجرای حکم اعدام احمدرضا_جلالی پژوهشگر ایرانی- سوئدی زندانی لغو نشود در اعتصاب_غذا خواهد بود. فرهاد_میثمی حقوق_بشر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اوکراینی‌های مقیم استانبول در اعتراض به حملات روسیه تظاهرات کردندگروهی از اوکراینی‌های مقیم استانبول در اعتراض به حملات روسیه به کشورشان تظاهرات برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی SaametOskuei ایرانی‌ها هم میتونن برنامه بذارن علیه ج.ا یا فقط مخصوص چش آبیاس؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتصاب غذای فرهاد میثمی در اعتراض به حکم اعدام احمدرضا جلالیفرهاد میثمی، فعال مدنی با ارسال نامه‌ای از زندان رجایی‌شهر گفت تا زمانی اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی پژوهشگر دوتابعیتیِ زندانی لغو نشود، دست به اعتصاب غذا خواهد زد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: واقعیت را باید به مردم گفت که برجام به نتیجه نمی‌رسدمحمود احمدی بیغش، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با اعلام اینکه «ما نمی‌توانیم از اصول انقلابی دست برداریم»، گفت اختلاف ما با آمریکا و اروپایی‌ها مبنایی است. آیا انقلابی بودن به معنای زندگی در بدبختی و فلاکت است؟ مگر فلسفه انقلاب رهایی از بدبختی نبود؟ شما گه میخورید مبناي بيشعوري و حماقت و دزي و چپاول كشور
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

قتل هنرمند جوان ترک قشقایی در حمله گروهی به عشایر در شیرازپیکرعلی حیدری از هنرمندان جوان ترک قشقایی در شهرستان فیروز آباد شیراز که هفته گذشته در جریان حمله گروهی به عشایر قشقایی به کما رفته و جان خود را از دست داده بود، روز گذشته طی مراسمی به خاک سپرده شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان انفجار در هتلی در کوبا به 32 نفر رسیدشمار قربانیان انفجار در هتلی در کوبا به 32 نفر رسید وزارت بهداشت عمومی کوبا طی بیانیه‌ای اعلام کرد شمار افرادی که بر اثر انفجار جمعه گذشته در هتلی در هاوانا، پایتخت این کشور جان خود را از دست دادند، به 32 نفر افزایش یافت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »