قالیباف:هرهفته از نمایندگان تست کرونا گرفته می شود- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هرهفته از نمایندگان تست_کرونا گرفته می‌شود رئیس مجلس: روزهای یکشنبه که نمایندگان از حوزه انتخابیه خود می‌آیند حتما از آن ها تست کرونا گرفته می‌شود

، غلامرضا نوری قزلجه نماینده مردم بستان آباد در مجلس در نشست علنی امروز قوه مقننه، در تذکر شفاهی اظهار داشت: خطرات بیماری کرونا جدی تر شده و اخیرا باز هم یکی از نمایندگان مجلس به دلیل ابتلا به این ویروس درگذشته است.وی با بیان اینکه مسئولیت مستقیم مجلس به رئیس و نواب برمی گردد، بیان کرد: پیشنهاد می کنم روش هایی برای کاهش خطرات بیماری کرونا در مجلس رعایت شود زیرا می ترسم به جای اینکه مسائل را حل کنیم خود جزء مسائل شویم.

نماینده بستان آباد در مجلس افزود: تراکم جمعیت در صحن و کمیسیون ها را شاهد هستیم و برای جلوگیری از خطرات کرونا می توانیم از روش هایی که در ماه های پایانی مجلس دهم مانند ارتباط تصویری که زیرساخت های آن موجود است استفاده کنیم. می توانیم همچنین از روش های غیرحضوری، حضور یک دوم و یک سوم نمایندگان در مجلس استفاده کنیم تا به کنترل بیماری کرونا کمک شود.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر نوری قزلجه، اظهار داشت: این موضوع بسیار مهم است و پیش از شروع جلسه نیز بر آن تاکید کردم. در برگزاری صحن با توجه به فاصله های محل استقرار نمایندگان مشکلی نداریم و پروتکل ها رعایت می شود.از نمایندگان نیز خواهش می کنم تا فاصله گذاری را در نقاط مختلف صحن رعایت کنند. وی با بیان اینکه در کمیسیون ها جلسات زیادی تشکیل می شود، افزود: زمان برگزاری کمیسیون ها باید محدود شود و برای کمیسیون هایی که میهمان دعوت می کنند 4 محل تعیین شده تا با توجه به امکاناتی که در آن جا وجود دارد فاصله گذاری رعایت شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: گفت: روزهای یکشنبه که نمایندگان از حوزه انتخابیه خود می آیند حتما از آن ها تست کرونا گرفته می شود، همچنین سعی می کنیم با رعایت پروتکل های بهداشتی آسیب را به حداقل می رسانیم تا اگر ضرورت پیدا کند اقدامات بعدی انجام می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح استیضاح رئیس جمهور از دستورکار نمایندگان خارج شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimطراحان طرح استیضاح رئیس جمهور می گویند از ادامه پیگیری این طرح منصرف شده اند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ایمنی حاصل از ابتلا به کرونا تنها چندین ماه پس از بهبودی تاثیر‌ دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ماسک از هر واکسنی برای پیشگیری از کرونا موثرتر استماسک از واکسن موثرتر است | جهانپور : واکسن کووید۱۹ در خوشبینانه ترین حالت می تواند تا ۷۵درصد در پیشگیری از این کرونا موثر باشد اما ماسک و رعایت فاصله‌گذاری و شست‌و شوی دست‌ها تا ۹۵درصد از خود و اطرافیانمان در برابر کرونا حفاظت می‌کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ویروس کرونا جان روزنامه نگار مصری را چند روز پس از آزادی از زندان گرفتدختر محمد منیر، روزنامه نگار مصری در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد پدرش تنها چند روز پس از آزادی به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ درگذشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پس از ۴۵ سال فعالیت، شکسپیر از رشت رفت!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

درخواست ده‌ها تن از میلیونرهای جهان از دولت‌ها: برای عبور از بحران کرونا «مالیات ما را افزایش دهید»🔺درخواست ده‌ها تن از میلیونرهای جهان از دولت‌ها: برای عبور از بحران کرونا «مالیات ما را افزایش دهید» ⚡️شماری از ثروتمندترین افراد جهان در نامه‌ای از دولت‌ها خواسته‌اند که از آنها مالیات بیشتری بگیرند و آن را صرف تلاش برای عبور از بحران کرونا کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »