قاآنی خطاب به شبه‌نظامیان وابسته: رفتارهایتان در عراق به ضرر منافع ایران است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قاآنی خطاب به شبه‌نظامیان وابسته: رفتارهایتان در عراق به ضرر منافع ایران است العربيه_فارسى

برخی فرماندهان شبه‌نظامی و بعضی دیپلمات‌های غربی در بغداد، چهارشنبه، 22 دسامبر، به خبرگزاری «رویترز» گفتند که قاآنی از هادی العامری و قیس الخزعلی، از رهبران گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به ایران درباره سو مدیریت پیامدهای انتخابات پارلمانی اخیر عراق انتقاد کرده است.قاآنی که به همراه تیمی از فرماندهان سپاه قدس در دفتر سیاسی یکی از گروه‌های شبه‌نظامی در بغداد با رهبران این گروه‌ها دیدار کرد، از آنها خواست نتایج انتخابات پارلمانی 10 اکتبر گذشته را بپذیرند.

قاآنی در این دیدار اذعان کرد که رفتار گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به ایران به ضرر منافع کشورش بوده است. رویترز همچنین گزارش داد که افزایش تنش‌ها در عراق توسط گروه‌های شبه‌نظامی شیعه وابسته به ایران همزمان با مذاکرات اتمی وین برای احیای برجام، باعث نگرانی و خشم مقامات تهران شده است.ایران پیشتر حمله پهپادی گروه‌های شبه‌نظامی به اقامتگاه مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق که در پی شکست این گروه‌ها در انتخابات انجام گرفت را محکوم کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در یک هفته به اندازه کل جمعیت امارات، واکسن در کشور تزریق کردیموزیر بهداشت گفت: به لطف خدا، کمک مردم و همه نهادهای مربوطه، رکورد تزریق روزانه یک میلیون و 650 هزار و رکورد تزریق 8 میلیون و 600 هزار دز در هفته را ثبت کرده ایم و این درحالی است که فکر میکنم تمام جمعیت امارات 9 تا 10 میلیون نفر باشد به این معنا که در یک هفته به اندازه کل جمعیت امارات، تزریق واکسن انجام دادیم. 👏👏👏
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گنجینه ای در زیر آب: انگشتر طلا متعلق به ۱۷۰۰ سال پیش در اسرائیل کشف شدعملیات اکتشاف طی ماه های اخیر و در حد فاصل تل آویو و حیفا انجام شده، مکانی که دو کشتی در آن غرق شده اند. حادثه غرق شدن یکی از کشتی ها حدودا به ۱۷۰۰ سال پیش و دیگری به ۶۰۰ سال پیش بر می گردد. خوب شد تو ایران پیدا نشد وگرنه فردا تو انگشت دست رئیس میراث فرهنگی بود 😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حاکم دوبی در دادگاه به پرداخت نیم میلیارد پوند به همسر سابق خود محکوم شددادگاهی در بریتانیا حکم داد که شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی، میلیون‌ها پوند به شاهزاده هیا، همسر سابق، و دو فرزند خود پرداخت کند. یه موی گندیده محمد بن راشد میارزه به همه آخوندهای شپشوی ایران 'أقول للناس إن الله معنا وهو يعيننا من الغيب فتعالوا ونتمنى من أهل الغرب في كل مجال برحمة الله وعونه'. محمد قاسم - اعرف لماذا يناديه كثير من المسلمين بالإمام المهدي!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از درگیری در کنگو به دنبال شایعه ورود نیروهای رواندا به کشوررواندا همسایه‌اش کنگو را متهم به پناه دادن به قوم هوتو می‌کند، قومی که در سال ۱۹۹۴ در رواندا قتل عام شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصویب قطعنامه تسهیل کمک‌رسانی به افغانستان در شورای امنیت | DW | 22.12.2021اعضای شورای امنیت سازمان ملل به قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تسهیل کمک‌رسانی به افغانستان رای موافق دادند. این قطعنامه تاکید می‌کند که کمک‌ها برای جلوگیری از بروز فاجعه انسانی در افغانستان نباید به دست طالبان برسد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رای دیوان دادگستری اروپایی درباره بانک ملی ایران؛ به ظاهر مثبت، در باطن منفی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »