فساد در ورزش با استفاده از رسانه‌های وابسته به حکومت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چه‌گونه یک رییس فدراسیون فوتبال می‌توانست برای سازمان صداوسیما که خود زیر نظر نهاد رهبری جمهوری اسلامی اداره می‌شود، خط و مشی تعیین کند؟ داستان فساد مدیران ورزش و حق پخش رقابت‌های فوتبال ایران را در این گزارش می‌خوانید. اطلاع_رسانی گزارش younesipour

سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸، «مهدی تاج»، رییس وقت فدراسیون فوتبال ایران در نامه‌ای خطاب به «عبدالعلی علی‌عسگری»، رییس سازمان صداوسیمای ایران، از او خواسته بود با توجه به در پیش‌ رو بودن دربی تهران، برخی ملاحظات را در زمینه تولید محتوای برنامه‌های این سازمان لحاظ کنند. دربی تهران به میزبانی «استقلال» روز یک‌شنبه ۳۱ شهریور در ورزشگاه «آزادی» برگزار شد.

رییس فدراسیون فوتبال ایران در نامه خود که با مُهر محرمانه به سازمان صداوسیما ارسال شد، درخواست‌هایی داشت مانند ارزیابی و انتخاب مجری یا گزارش‌گر باتجربه برای پرهیز از بیان مسایل حاشیه‌ای، انحرافی و غیرفنی در زمان گزارش بازی، ممانعت از مصاحبه‌های غیرفنی با مربیان و بازیکنان دو تیم و پخش نشدن این نوع مصاحبه‌ها در فضای مجازی و رسانه‌ ملی، تهیه و پخش کلیپ از فعالیت‌های فرهنگی هواداران دو تیم در مناسبت‌های مذهبی، به‌ویژه محرم با هدف اتحاد هواداران در راستای آن‌ چه او هم‌دلی با نظام جمهوری اسلامی...

سال ۱۳۹۱، در زمان ریاست «علی کفاشیان»، فدراسیون فوتبال ایران موفق شد حتی اجازه ورود دوربین‌های سازمان صداوسیما به ورزشگاه را در یک هفته سلب کند. کفاشیان گفت تا زمانی که حق فوتبال پرداخت نشود، مجوز تصویربرداری لیگ را نمی‌دهد. او که همراه با «عبدالحمید احمدی»، معاون وقت وزیر ورزش و جوانان و همین‌طور رییس «انجمن روزنامه‌نگاران ورزشی» در آن زمان به مجلس رفته بود، مدعی شد تمامی هماهنگی‌های لازم جهت برخورد با خبرنگارانی که قصد مطرح کردن سوالاتی از دید او بی‌ربط داشته باشند را انجام داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فساد در ورزش ایران؛ چتر سپاه و چپاول ستاد اجرایی فرمان امام
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فساد مدیران ورزش ایران؛ به نام دین، اعتقادات و سیاستyounesipour فساد تو ایران سراسری فقط ورزش نیست هرجا میری فساد هست اختلاس هست .حکومت ملایان ذات مردم ایران عوض کرد همه فقط بدنبال منافع شخصی هستن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ورزش زنان ایران زیر سایه فساد مالی و اخلاقی مدیران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مطالبه آزادی زندانیان سیاسی در ایران در روز جهانی زن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا خواستار تحقیقات بین‌المللی در مورد حملات روسیه در اوکراین شدرئیس‌جمهوری لهستان نیز با اشاره به حملات روسیه به مدارس و ساختمان‌های مسکونی و غیرنظامی گفت برای او کاملا روشن است که روسیه در اوکراین مرتکب جنایات جنگی شده است. نه که امریکا تو ویتنام و افغانستان و عراق و یمن کم ساختمان مسکونی و غیر نظامی زد ؟؟؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چرا سریال «خادم ملت» در جهان پربیننده اما در ایران ممنوع شد؟در روزهایی که حمله ویرانگر روسیه به اوکراین ادامه دارد، بسیاری کنجکاوانه سراغ سریال اوکراینی «خادم ملت» با بازی زلنسکی رفته‌اند و تکه‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »