فساد در ورزش ایران؛ چتر سپاه و چپاول ستاد اجرایی فرمان امام

20/12/1400 05:42:00 ب.ظ

در هفته هجدهم لیگ برتر در سال ۱۳۹۹، سه میلیارد و ۵۴۴ میلیون سود خالص از بلیت فروشی به دست آمد که دو میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان به‌صورت مستقیم وارد حساب شرکتی زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام شد. اطلاع_رسانی گزارش younesipour 👇

سپس درهای ورزشگاه‌های ایران به روی تماشاگران زن بسته شد و ورزش‌های بوکس، کشتی، شنا و ژیمناستیک...

سپس درهای ورزشگاه‌های ایران به روی تماشاگران زن بسته شد و ورزش‌های بوکس، کشتی، شنا و ژیمناستیک برای زنان ممنوع بود، هست و احتمالا تا سال‌‌هایی که جمهوری اسلامی سایه‌‌اش را بر سر ایران داشته باشد، ممنوع خواهد ماند.

فوتبال ایران چرا زیر چتر سپاه و نهادهای امنیتی قرار گرفت؟ پرسپولیس را مانند تمام اموال علی عبده، مصادره کردند. اموال مصادره‌ای هم به «بنیاد مستضعفان» رسید. بنیاد مهم‌ترین دغدغه‌اش، تغییر نام باشگاه و همین طور تقسیم این مال مصادره‌ای با سازمان وقت تربیت بدنی بود.

«آزادی» و حتی «جمهوری» دو نامی بودند که برای پرسپولیس انتخاب شدند اما بازیکنان و هوادارانش نپذیرفتند. تا سال ۱۳۶۵ زمان برد تا بنیاد مستضعفان و سازمان وقت تربیت بدنی با هم به نام «پیروزی» به عنوان جانشین پرسپولیس برسند. هرچند که سرانجام نامش در فروردین سال ۱۳۹۱ به پرسپولیس تغییر کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اعتراضات سراسری ایران با ساچمه شلیک شده توسط ماموران آسیب دیده، در ویدیویی گفت آنها ۵ شب است در آب‌های یونان سرگردان شده‌اند. پیش از این آژانس خبری کردپای ویدیویی از زانیار منتشر کرده بود که نشان می‌داد در قایق پناهجویان است. پیشتر پدر زانیار (متین) در گفتگو با چاونیوز گفته بود که او به دلایل امنیتی و فشارهای سیاسی مجبور به خروج از ایران شده است.'‎

17K Likes, 307 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اع...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ارزش بیت‌کوین در پی فرمان اجرایی بایدن افزایش یافت، آیا دلار دیجیتال ایجاد می‌شود؟ارزش بیت‌کوین در پی صدور فرمان اجرایی جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر بررسی مسائل مربوط به رمز ارزها از جمله سود و زیان ایجاد یک دلار دیجیتال توسط بانک مرکزی این کشور افزایش یافت. کجا افزایش یافت؟! 😒🤔 تو ۲۴ ساعت گذشته بیت کویین ۷٪ و اتریوم ۵٪ کاهش پیدا کرد!

مطالبه آزادی زندانیان سیاسی در ایران در روز جهانی زن

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا خواستار تحقیقات بین‌المللی در مورد حملات روسیه در اوکراین شدرئیس‌جمهوری لهستان نیز با اشاره به حملات روسیه به مدارس و ساختمان‌های مسکونی و غیرنظامی گفت برای او کاملا روشن است که روسیه در اوکراین مرتکب جنایات جنگی شده است. نه که امریکا تو ویتنام و افغانستان و عراق و یمن کم ساختمان مسکونی و غیر نظامی زد ؟؟؟

چرا سریال «خادم ملت» در جهان پربیننده اما در ایران ممنوع شد؟در روزهایی که حمله ویرانگر روسیه به اوکراین ادامه دارد، بسیاری کنجکاوانه سراغ سریال اوکراینی «خادم ملت» با بازی زلنسکی رفته‌اند و تکه‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.

آمادگی‌ها در وان برای میزبانی از گردشگران ایرانی در «جشنواره خرید وان»آمادگی‌ها برای میزبانی از گردشگران ایرانی در ایام «جشنواره خرید وان» در عید نوروز ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

آیا در هر ۵ دقیقه یک کودک در یمن جان می‌دهد؟زنده بمونه چه غلطی میخواد بکنه ؟