فرود اضطراری هواپیما بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی

26/05/1398 09:34:00 ب.ظ

🎥فرود اضطراری هواپیما بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی اطلاعات بیشتر:

فرود اضطراری هواپیمایی کوچک بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی رانندگان را غافلگیر کرد. طبق گفته مقام‌های بخش خدمات اصظراری کرواسی حادثه در بزرگراهی که بندر رییکا را به شهر زاگرب پایتخت این کشور وصل می‌کند رخ داد.

طبق گفته مقام‌های کرواسی این بزرگراه یکی از اصلی‌ترین بزرگراه‌های کشور است که معمولا در فصل گردشگری و آخر هفته‌ها شلوغ می‌شود.

در این حادثه به کسی آسیبی نرسید اما هواپیما آسیب جدی دید. آتش‌نشانی دلیل حادثه را نقص فنی در این هواپیمای تک موتوره عنوان کردند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اثبات حضور انسان نئاندرتال در ایران- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«اثبات حضور انسان_نئاندرتال در ایران» انتشار نتایج پژوهش‌های جدید بر روی یک‌دندان توسط تیمی از پژوهشگران بین‌المللی و موزه ملی ایران نشان از حضور قطعی انسان نئاندرتال در ایران طی دوره پارینه‌سنگی میانی دارد

اثرهنری پنهان لئوناردو داوینچی راز خود را فاش کردتحقیقات جدید در مورد یکی از مشهورترین آثار لئوناردو داوینچی، اطلاعات جدیدی را درباره یک ترکیب‌بندی که زیر نقاشی اصلی پنهان است، آشکار کرده است.

تاثیرات تروریسم اقتصادی دولت دونالد ترامپ بر روی ایرانیانوزیر امور خارجه مقاله‌ای از نشریه «فارین پالیسی» در خصوص تاثیرات تروریسم اقتصادی دولت دونالد ترامپ بر روی ایرانیان را در توئیتر خود بازنشر کرد.

کاکایی: برخی ها تصمیم گرفته‌اند ابتذال بیرون را با ابتذال درون پاسخ دهند/ ماموریتم در وزارت ارشاد تمام شد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimعبدالجبار کاکایی: برخی ها تصمیم گرفته‌اند ابتذال بیرون را با ابتذال درون پاسخ دهند ارشاد این وسط به این آثار مجوز می‌دهد شرکت‌ها مدعی هستند که باید با رادیو جوان مقابله کنند اینطور مقابله با موسیقی آثاری از جنس همان آثار رادیو جوان را شکل می‌دهد

ایران به پرداخت غرامت بابت عملیات حوثی‌ها محکوم شدبه موجب حکم یک دادگاه فدرال آمریکا، حمایت ایران از شورشیان حوثی یمن که در ربودن دو شهروند آمریکایی در سال ۲۰۱۵ و سپس قتل یکی از آنان دخیل بوده‌اند، محرز شده است.