فرهاد مجیدی برای سومین بار در دو سال سرمربی استقلال شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«فرهاد_مجیدی» برای سومین بار در دو سال پیاپی، سرمربی «استقلال» شد. برخی از نزدیکان باشگاه استقلال به «ایران‌وایر» از اعمال نفوذ نهادهای امنیتی در انتخاب سرمربی استقلال و حذف برخی از گزینه‌ها خبر داده بودند. اخبار_ایران گزارش younesipour 👇

با خبرنگاران، از مذاکره پنهانی مدیریت باشگاه استقلال با «آندره‌آ استراماچونی»، سرمربی ایتالیایی ابراز ناراحتی کرده و مذاکره با مربی دیگر در شرایطی که خودش با استقلال قرارداد دارد را غیرحرفه‌ای دانسته بود.

برخی از نزدیکان باشگاه استقلال به «ایران‌وایر» از اعمال نفوذ نهادهای امنیتی و حراست وزارت ورزش و جوانان در انتخاب سرمربی استقلال و حذف برخی از گزینه‌ها خبر دادند. در همان ساعات، «مجتبی جباری» کاپیتان سابق استقلال خبر از حضور خود به عنوان کمک مربی استقلال در صورت سرمربی‌گری ساکت الهامی در این باشگاه داد.گفت: «اعتقاد دارم گروه ما می‌تواند به باشگاه کمک کند. این موضوع را بدون شلوغ‌کاری در فضای مجازی و رایزنی اعلام می‌کنم.»

جباری همین تکه از مصاحبه‌اش را در صفحه اینستاگرامش نیز منتشر کرد. برخی از کابران فضای مجازی صحبت‌های او را کنایه به فرهاد مجیدی تلقی کردند. طی سال‌های اخیر، فرهاد مجیدی حمایتی غیرقابل انکار در برخی از کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی کنار خود داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسمی:‌ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شدباشگاه استقلال تهران فرهاد مجیدی را با قراردادی رسمی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مجیدی: شخصیت بردن در استقلال باید بیدار شود / کیفیت زمین خیلی بد بودسرمربی تیم استقلال تهران درباره بازی با ماشین سازی صحبت کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قرارداد مجیدی تنظیم شد؛ سرمربی استقلال امروز معرفی می‌شودمدیرعامل باشگاه خبر داد: قرارداد مجیدی تنظیم شد؛ سرمربی استقلال امروز معرفی می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خرید غیرمنتظره استقلال؛ آرمان رمضانی شاگرد مجیدی شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimآرمان_رمضانی از پرسپولیس به استقلال رفت پس از درخواست فرهاد مجیدی جهت جذب رمضانی به این تیم، مددی مدیرعامل استقلال با این مهاجم به توافق رسید و او با قراردادی یک سال و نیمه، به استقلال پیوست الحمدلله
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جام حذفی فوتبال| کام استقلال همچنان با فرهاد شیرین است/ آبی‌ها با پیکان در جاده صعود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimکام استقلال همچنان با فرهاد شیرین است تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل تیم فوتبال پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مرحله بعد این رقابت‌ها صعود کرد. فوتبال
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »