قرارداد مجیدی تنظیم شد؛ سرمربی استقلال امروز معرفی می‌شود

13/12/1399 10:44 ق.ظ

مدیرعامل باشگاه خبر داد: قرارداد مجیدی تنظیم شد؛ سرمربی استقلال امروز معرفی می‌شود

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران امروز معرفی می‌شود. از روز گذشته جواد نکونام، امیرقلعه نویی و فرهاد مجیدی به عنوان سه گزینه اصلی هدایت استقلال مشخص شدند که در این راستا پیشنهاد باشگاه تهرانی به فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان با مخالفت مدیران این دو باشگاه مواجه شد.

احمد مددی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: امروز قرار شده که آقای مجیدی به باشگاه استقلال مراجعه کنند، ما کارهای قرارداد ایشان را انجام دادیم و تنها توافق نهایی و امضای قرارداد باقی مانده است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

مددی: برای فکری آرزوی موفقیت دارم / تا 24 ساعت آینده سرمربی جدید معرفی می‌شودمدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره استعفای محمود فکری صحبت کرد.

رسمی:‌ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شدباشگاه استقلال تهران فرهاد مجیدی را با قراردادی رسمی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد.

فرهاد مجیدی برای سومین بار در دو سال سرمربی استقلال شد

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از یورو کناره‌گیری می‌کند - BBC News فارسییوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از رقابت‌های جام ملت‌های اروپا از سمت خود کناره‌گیری خواهد کرد. این مربی ۶۱ ساله، از سال ۲۰۰۶ که جانشین یورگن کلینزمن شد، هدایت این تیم را به عهده دارد. او تا جام جهانی ۲۰۲۲ با فدراسیون فوتبال آلمان قرارداد داشت، اما با این فدراسیون به توافق رسید تا همکاری‌اش را زودتر تمام کند.

منصوریان سرمربی آلومینیوم اراک شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimمنصوریان سرمربی آلومینیوم شد علیرضا_منصوریان سرمربی سابق تیم فوتبال تراکتور تبریز با عقد قراردادی هدایت تیم فوتبال آلومینیوم اراک را بر عهده گرفت