فرانسه: پنجره دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران در حال بسته شدن است

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه فرانسه روز پنج‌شنبه در یک نشست خبری گفت که «ما به توافق خیلی نزدیک هستیم اما پنجره فرصت در حال بسته شدن است».

سخنگوی وزارت خارجه فرانسه می‌گوید فرصت برای دستیابی به توافقی در زمینه احیای برجام بین ایران و قدرتهای جهانی در حال بسته شدن است و خواستار آن شد که همه طرف‌ها در زمینه دستیابی به توافق مسئولیت‌پذیر باشند.

در سخنانی مشابه، مسئول هماهنگی شورای امنیت سازمان ملل برای احیای برجام، نیز روز چهارشنبه هشدار داد اگر به زودی توافقی بر سر بازگشت ایران و آمریکا به توافق هسته‌ای سال ۱۳۹۴ حاصل نشود، پنجره فرصت بسته خواهد شد. این مقام عالی جمهوری اسلامی پیشنهادهای ایران در مذاکرات احیای برجام را «اصولی» خواند و گفت بدون اتخاذ تصمیم سیاسی توسط آمریکا، این مذاکرات هر ساعت پیچیده‌تر از قبل می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برو عقب‌تر نمونی لای در!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر روسیه در ایران: در مذاکرات وین منافع خودمان را هم در نظر می‌گیریملوان جاگاریان، سفیر روسیه در ایران در خصوص مذاکرات برجامی در وین گفت این کشور منافع خود را نیز در نظر می‌گیرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ایرلند: اگر در مورد برجام خیلی زود توافق نشود، پنجره بسته می‌شودسایمون کاونی روز چهارشنبه گفت: «این کار باید واقعا خیلی زود انجام شود. در غیر این صورت، فکر می‌کنم بوضوح ما بزنگاه توافق را از دست خواهیم داد... و این واقعا غم‌انگیز خواهد بود». فقط مونده بود مستعمره انگلیس واسه ما زر زررر کنه🤮
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مطالبه آزادی زندانیان سیاسی در ایران در روز جهانی زن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش تند باشگاه مس رفسنجان به زیر پیراهنی مهسا کمالی؛ ما در این جنگ بی‌طرف هستیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چرا سریال «خادم ملت» در جهان پربیننده اما در ایران ممنوع شد؟در روزهایی که حمله ویرانگر روسیه به اوکراین ادامه دارد، بسیاری کنجکاوانه سراغ سریال اوکراینی «خادم ملت» با بازی زلنسکی رفته‌اند و تکه‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چطور می‌توان تجاوز به عنف را در دادگاه ثابت کرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »