کرونا, کرونا_ویروس

کرونا, کرونا_ویروس

فرانسه در وضعیت 'جنگی' علیه کرونا/ استقرار ۱۰۰ هزار نیروی پلیس

وزیر کشور فرانسه اعلام کرد که این کشور ۱۰۰ هزار نیروی پلیس را به منظور اجرای تدابیر مبارزه با شیوع کروناویروس مستقر خواهد کرد.

17/03/2020 09:46:00 ق.ظ

فرانسه در وضعیت 'جنگی' علیه کرونا *وزیر کشور فرانسه اعلام کرد که این کشور ۱۰۰ هزار نیروی پلیس را به منظور اجرای تدابیر مبارزه با شیوع کرونا _ویروس مستقر خواهد کرد. *او گفت، کسانی که این تدابیر را نقض کنند، باید جریمه‌ای در حدود ۱۳۵ یورو پرداخت کنند.

وزیر کشور فرانسه اعلام کرد که این کشور ۱۰۰ هزار نیروی پلیس را به منظور اجرای تدابیر مبارزه با شیوع کرونا ویروس مستقر خواهد کرد.

پیشتر امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه دوشنبه شب در سخنانی گفت که اتحادیه اروپا از روز سه شنبه مرزهای خارجی خود را به صورت کامل به مدت ۳۰ روز می‌بندد.وی دستور داد که هرگونه آمد و شد غیرضروری در فرانسه با هدف جلوگیری از شیوع ویروس ممنوع اعلام می‌شود.

اعتراض حساب کاربری کاخ سفید به توییتر درباره خامنه‌ای دونالد ترامپ به روابط آمریکا با سازمان جهانی بهداشت پایان داد بازداشت بهمن خاوری؛ اتهامات «آدم ربایی» و «تحریک به قتل»

ماکرون گفت، تمامی سفرها میان کشورهای غیر اروپایی و کشورهای اروپایی به مدت ۳۰ روز به حالت تعلیق درخواهد آمد.رئیس جمهوری فرانسه در سخنان خود بارها از عبارت «ما در وضعیت جنگ هستیم» استفاده کرد.وی گفت: تجمع‌های عمومی و دیدارهای خانوادگی یا میان دوستان دیگر قابل انجام نیست، دیدار دوستان در پارک یا در خیابان دیگر ممکن نیست.

ماکرون همچنین از تعویق دور دوم انتخابات شهرداری که قرار بود در ۲۲ مارس برگزار شود، خبر داد اما زمان جدید برگزاری این انتخابات را اعلام نکرد. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

فرانسه هم مثل ایتالیا به این نتیجه رسیده که «توصیه» به مردم کافی نیست و باید سختگیری بیشتری بشه وگرنه بیمارستان ها اشباع می شوند و تلفات بالاتر خواهد رفت. برای همین فعلن برای دو هفته خروج از خانه مگر برای کار ضروری ممنوع شده. بر خلاف ایران که حکومت همچنان بر طبل بیعاری می کوبد. Wow..!!!

بحران کرونا در جهان| اماکن عمومی غیرضروری در فرانسه تعطیل شد؛اسپانیا قرنطینه سراسری اعلام کرد🔺بحران کرونا در جهان؛ اماکن عمومی غیرضروری در فرانسه تعطیل شد؛ اسپانیا قرنطینه سراسری اعلام کرد ⚡️ فرانسه اماکن عمومی غیرضروری را تعطیل کرد. اسپانیا از قرنطینه سراسری خبر داد و استرالیا اعلام کرد مسافرانی که به این کشور سفر می‌کنند، قرنطینه خواهند شد.

کرونا؛ آلمان مرزهای خود را با فرانسه، اتریش و سوییس می‌بنددخبرگزاری فرانسه به نقل از یک منبع مطلع می‌گوید که آلمان برای مقابله با شیوع کرونا از روز دوشنبه مرزهای خود را با فرانسه، اتریش و سوییس می‌بندد. شايد يه كم ديره ولي مناسبه. 💢کرونا در جهان؛ ۳۶۸ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته در ایتالیا به دلیل ابتلا به «کووید ۱۹» جان باختند بیشتر بخوانید:

وزیر بهداشت فرانسه: در صورت ابتلا به کرونا این دارو را مصرف نکنیداولیویه وران وزیر بهداشت فرانسه به شهروندان خود توصیه کرد در صورت ابتلا به کرونا ویروس، که هفته قبل Faranak__ حالا انقدر کلیک براتون مهمه که نگرانید یه وقت مردم از روی عنوان و توییت نفهمن که چه دارویی و نکنه بدون رفتن توی سایتتون اطلاعات بدست بیارن؟

ویروس کرونا؛ فرانسه قرنطینه شدپیش از این نخست وزیرفرانسه پیشنهاد لغو انتخابات شهردای‌ها را به دولت داده بود. کاش میشد فرانسه رو قرنطینه ی سیاسی کرد 😅 اون قدیما می گفتند هر کسی با پیرزن دوست باشه آهک می شه!؟ والله اعلم

اعلام قرنطینه ۱۵ روزه در فرانسهرئیس‌جمهوری فرانسه در پی شیوع کرونا ۱۵ روز قرنطینه اعلام کرد فرانسه تاکنون حدود پنج هزار و ۵۰۰ مورد ابتلا و بیش از ۱۳۰ مورد فوت ناشی از کرونا داشته است و مسئولین ما در طویله همه کشورها قرنطینه کردند دولت ایران میگه قرنطینه مال عصر حجره as_zabihpour تو گزارشش گفت فرانسه هم تو کرونا انتخابات برگزار کرد و منظورش این بود چرا به انتخابات مجلس ایران اشکال گرفتین... باید بگم خیلی فرقه مردمی اگاهانه با رعایت بهداشنچت و ماسک ودستکش بره رای بده.. با مردمی که مسولین تکذیب کنن با دروغ بگن خبری نیس نترسید برید توصف کرونا

امارات 100 میلیارد درهم برای مهار کردن پیامدهای منفی«کرونا» اختصاص دادبانک مرکزی امارات متحده عربی روز یکشنبه 15 مارس اعلام کرد، در راستای حمایت از اقتصاد ملی این کشور و وضعیت امارات بدتر از آن است که اعلام می کنند.