بحران کرونا در جهان| اماکن عمومی غیرضروری در فرانسه تعطیل شد؛اسپانیا قرنطینه سراسری اعلام کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺بحران کرونا در جهان؛ اماکن عمومی غیرضروری در فرانسه تعطیل شد؛ اسپانیا قرنطینه سراسری اعلام کرد ⚡️ فرانسه اماکن عمومی غیرضروری را تعطیل کرد. اسپانیا از قرنطینه سراسری خبر داد و استرالیا اعلام کرد مسافرانی که به این کشور سفر می‌کنند، قرنطینه خواهند شد.

از راست: مجید آذرپی، امیرسالار داوودی، اسماعیل عبدی، جعفر عظیم‌زاده

به گزارش کانال تلگرامی اتحادیه آزاد کارگران ایران، این زندانیان سیاسی روز پنجشنبه ۲۲ اسفند با انتشار این بیانیه و ضمن اشاره به بخشنامه تازه‌ ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه، در رابطه با دستور صدور مرخصی محدود برای گروهی از زندانیان محکوم به حبس اعلام کرده‌اند که مخاطرات بسیار جدی و غیرقابل جبران ناشی از تعلل و طولانی شدن در روند اداری و قضایی اعزام زندانیان به مرخصی و به‌طور اخص هر گونه مانع تراشی در اعزام زندانیان سیاسی به مرخصی بر عهده‌ دو دستگاه اجرایی و قضایی و کل حاکمیت کشور است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است:‌ «ما شاهد تعلل جدی در اجرای این بخشنامه از سوی دادستان و قضات ناظر بر زندان به‌ویژه در مورد زندانیان سیاسی هستیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاریکاتور/ همه در قرنطینه ی خانگی ، بجز!!!اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید عوضش شهید میشه.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شیوع پر‌شتاب کرونا در اروپا؛ اسپانیا هم قرنطینه می‌شود - BBC News فارسیبا گسترش شیوع کرونا در جهان، کشورهای مختلف برای مقابله با آن محدودیت‌های جدیدی وضع کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کردستان در مرحله افزایش شدید بیماران کرونایی/ مردم قرنطینه خانگی را جدی بگیرندمعاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: این استان به مرحله افزایش شدید موارد ابتلا به کرونا نزدیک شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زائران عمره در ترکیه برای 14 روز قرنطینه می‌شوندوزارت ورزش و جوانان ترکیه اعلام کرد که زائرانی که پس از ادای حج عمره به کشور بازگشته‌اند در شهرهای آنکارا و قونیه قرنطینه می‌شوند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویروس کرونا: میلیون‌ها نفر در ایتالیا در قرنطینه هستند؛ صدها هزار نفر در کره جنوبی آزمایش می‌شوند🔺ویروس_کرونا: میلیون‌ها نفر در ایتالیا در قرنطینه هستند؛ صدها هزار نفر در کره_جنوبی آزمایش می‌شوند ⚡️میلیون‌ها نفر در ایتالیا به خاطر شیوع ویروس کرونا در قرنطینه هستند و بیش از ۸۰۰ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. در آمریکا که هیچ خبری نیست. فقط ترامپ دست به دعا برداشته است! تا جمهوری شیطانی ایران هست جهان ایران خاورمیانه به امنیت صلح سلامتی آرامش برکت زمین آسمان رحمت خداوند بر نمی گردد هرگز هرگز هرگز تصور نکنید بدانید جهان روبه نابودی است حتی جمهوری شیطانی ایران باعث جنگ جهانی سوم خواهند شد شک نکنید اینها نابود کننده ها هستند چرا پمپئو کمک هایی که می خواست برای مردم ایران بفرستد را به مردم خودش نمی دهد؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا پایگاه شبه‌نظامیان نزدیک به ایران در عراق را بمباران کردپنتاگون تایید کرد این عملیات در پاسخ به کشته شدن دو سرباز آمریکایی و یک بریتانیایی که در حمله روز چهارشنبه به پایگاه تاجی آمریکا در عراق کشته شدند، صورت گرفته است. عین العسد و التاجی دو پایگاه بزرگ امریکا که هیچکس فکر نمیکرد یک روز زیر موشک های ایران بره🙌🏼 ایران عزیزم ابر قدرت شدنت در دنیا رو تبریک می گم... دمشون گرم میبینم که میخواستن فرودگاه رو بزنن دنبال بهانه بودن...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »