فدراسیون فوتبال: فیفا خواستار تغییر مواردی از اساسنامه اصلاحی شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

فدراسیون فوتبال: فیفا خواستار تغییر مواردی از اساسنامه اصلاحی شده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، در پی نامه اخیر فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال ایران و اعلام برخی از ایرادهای اساسنامه اصلاحی، سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت: «بر این‌اساس به اطلاع می‌رساند امروز نامه‌ای از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال به فدراسیون کشورمان واصل شد.

در این نامه از همراهی فدراسیون فوتبال در تدوین پیش نویس اساسنامه تقدیر شده و در جهت تغییر مواردی در اساسنامه و مقررات انتخاباتی پیشنهاداتی ارائه شده است که با توجه به شرایط حاکم بر جهان از حیث شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری جلسات حضوری با فیفا، اینگونه مکاتبات کاملا طبیعی است. جمع بندی نهایی در این باره پس از بحث و بررسی در هیات رییسه فدراسیون فوتبال و براساس قوانین کشورمان به اتخاذ تصمیم منجر خواهد شد.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه ایراد فیفا از اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کفاشیان: نمی‌توان در فدراسیون فوتبال مهندسی انتخابات انجام داد/ نمی‌دانم باید پول‌ها را به چه کسی بدهم!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimکفاشیان: پول گم شده را به چه کسی بدهم؟ بیایند بگیرند! نمی‌توان در فدراسیون فوتبال مهندسی انتخابات انجام داد جای کسی را نگرفته‌ام؛ بنده عضو هیئت رئیسه هستم الان بحث بازنشستگی من مطرح است؛ قانون مهم تر از فدراسیون است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بازگشت تماشاگران فوتبال به استادیوم‌ها در دانمارکدانمارک در حالی محدودیت‌های ناشی را شیوع کرونا را تسهیل کرده که زنگ موج دوم بیماری کووید۱۹ در برخی کشورهای اروپایی از هم اکنون به صدا درآمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بایرن مونیخ چگونه ابرقدرت فوتبال اروپا شد؟در ۲۰ سال گذشته بایرنی‌ها ۱۴ بار جام سینی‌شکل بوندس‌لیگا را بالای سر برده‌اند، در مجموع ۳۰ بار. در آلمان به طعنه می‌گویند بچه‌هایی که امسال تازه به مدرسه رفته‌اند نمی‌دانند قهرمان فوتبال آلمان به جز بایرن مونیخ چه معنایی می‌تواند داشته باشد. دلیل این موفقیت چیست؟ این باشگاه باواریایی چگونه بدون سرمایه‌گذار به غول فوتبال آلمان و اروپا تبدیل شد؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بحران در فوتبال ایران؛ اگر کفاشیان بیاید مجلسی‌ها وزیر ورزش را استیضاح می‌کنند - BBC News فارسیدادستان کل ایران گفته درصورتی که تخلفی در مورد قرارداد مارک ویلموتس بلژیکی با فدراسیون فوتبال ایران اتفاق افتاده باشد با آن برخورد خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مصطفوی: کفاشیان اگر از مردم حیا نمی‌کند از خودش حیا کند/ تکلیف پول‌هایی که کمیته اخلاق به خاطرش حکم صادر کرد چه شد؟/ خیانت را کسانی به فوتبال کردند که اساسنامه‌ای نوشتند تا این افراد وارد فوتبال شوندقرارداد ویلموتس ترکمانچای نبود مصطفوی: کفاشیان اگر از مردم حیا نمی‌کند از خودش حیا کند/ تکلیف پول‌هایی که کمیته اخلاق به خاطرش حکم صادر کرد چه شد؟/ خیانت را کسانی به فوتبال کردند که اساسنامه‌ای نوشتند تا این افراد وارد فوتبال شوند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »