کفاشیان: نمی‌توان در فدراسیون فوتبال مهندسی انتخابات انجام داد/ نمی‌دانم باید پول‌ها را به چه کسی بدهم!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

کفاشیان: پول گم شده را به چه کسی بدهم؟ بیایند بگیرند! نمی‌توان در فدراسیون فوتبال مهندسی انتخابات انجام داد جای کسی را نگرفته‌ام؛ بنده عضو هیئت رئیسه هستم الان بحث بازنشستگی من مطرح است؛ قانون مهم تر از فدراسیون است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، علی کفاشیان در خصوص وضعیت همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال گفت: از سال 95 که انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شد عضو هیئت رئیسه و نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال هستم. وقفه‌ای به خاطر محرومیتم پیش آمد که به فدراسیون نیامدم و بعد از تمام شدن محرومیت تصمیم گرفتم که با فدراسیون همکاری کنم و همکاری بنده هم در قالب هیئت رئیسه است.

نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه قاضی‌زاده هاشمی گفته بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال جرم است و صحبت از استیضاح وزیر ورزش مطرح شده، تصریح کرد: من به قانون احترام می‌گذارم و زمانی که قانون منع به کارگیری بازنشستگان تصویب شد هیچ امضای تعهد‌آوری از طرف خودم نکردم و به قانون احترام گذاشتم. ظاهرا برای افراد هیئت رئیسه که شغل به حساب نمی‌آید مشکلی نیست.

نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال درباره اینکه بهاروند هم مشکل بازنشستگی دارد، تصریح کرد: مشکل او حل شده و بازگشت به کار گرفته است. کفاشیان در واکنش به این سوال که یعنی او پس از این دوره دیگر در فوتبال حضور نخواهد داشت، گفت: من برای دوره جدید بازنشسته‌ هستم. سنم بالای 65 سال است و طبق اساسنامه نمی‌توانم نامزد شوم.

وی در مورد بحث‌های مطرح شده در مورد اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال گفت: هنوز که وقت نشده این مسائل را دنبال کنم. هنوز کامل آپدیت نشده‌ام. به همین خاطر هم دیرتر مصاحبه کردم، من هنوز اطلاعات کامل را ندارم و باید مطالعه کنم تا متوجه شوم. تقریبا در اساسنامه مسائلی که فیفا می‌خواست اعمال شد و به نظرم اساسنامه خوبی مطابق با قانون جمهوری اسلامی دیده شده و استقلال خودش را هم حفظ کرده است. حالا اگر فیفا هم به یکسری موارد اشکال گرفته باشد قابل حل است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جنگ داخلی در فدراسیون فوتبال؛ کفاشیان و وزارت مقابل باند تاج
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا🎥ترامپ: جو بایدن عروسک خیمه‌شب‌ بازی چپ‌های افراطی است آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده را در صفحه مخصوص وب‌سایت یورونیوز بخوانید: انتخابات_۲۰۲۰_آمریکا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جان بولتون: در انتخابات به ترامپ یا بایدن رای نمی دهمسخنگوی جان بولتون گزارش دیلی تلگراف درباره تمایل او به حمایت از جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تکذیب کرده است. آقای بولتون همچنین در مصاحبه از پیش ضبط شده ای که یکشنبه شب از شبکه ای بی سی آمریکا پخش شد،‌ تاکید کرد به آقای ترامپ و آقای بایدن رای نخواهد داد. به گفته آقای بولتون، دونالد ترامپ حزب جمهوری خواه را نمایندگی نمی کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اعلام پیروزی حزب حاکم در انتخابات پارلمانی صربستانالکساندر ووچیچ، رئیس جمهوری صربستان و سرلیست انتخاباتی ائتلاف راستگرای حاکم، یکشنبه شب ۲۱ ژوئن (۱ تیر) اعلام کرد حزب متبوع‌اش به یک پیروزی سراسری در انتخابات این کشور دست یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیشتازی حزب «پیشرو» در انتخابات پارلمانی صربستانبر اساس نتایج غیر رسمی حزب پیشرو صربستان با کسب 62.6 درصد از آرا پیشتاز انتخابات پارلمانی این کشور است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کشف جسد یک زن ایرانی در خانه‌اش در نوشهیر ترکیهجسد یک زن ایرانی در خانه‌اش در نوشهیر ترکیه کشف شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »