غیر از غصه‌خوردن کاری از دست‌ ما برنمی‌آید/ اما دولت به جای مانع گذاری فکری به حال کارگران کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیر اجرایی خانه کارگر سیستان وبلوچستان در گفت وگو با ایلنا : غیر از غصه‌خوردن کاری از دست‌ ما برنمی‌آید/ اما دولت به جای مانع گذاری فکری به حال کارگران کند

حسین علی اکبری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: همه کسانی که با قانون کار، جامعه کارگری و اقتصاد کار و تولید ارتباط دارند می دانند که تنها قشری که در جامعه ما قانون دارد جامعه کارگری است و به خیال مسئولان کارگران هیچ گاه نباید دچار مشکل شوند.

اکبری اذعان داشت: ما هرسال بر اساس ماده 41 افزایش دستمزد را انجام می دهیم اما سئوال اینجاست که در شرایطی که تورم و افزایش قیمت گاهی به 100 درصد هم می رسد آیا همتی برای بهبود شرایط کارگران و حل مشکلاتشان هست؟ما نمی گوییم مشکلات برای اقشار دیگر نیست اما جامعه کارگری با حقوقی که دریافت می کند در مضیقه است.

وی گفت: در سالی که گذشت نه بر بازار نظارتی شد نه بر تورم . قدرت خرید کارگران تا جایی کاهش یافت که برخی از کارگران آرزوی مصرف یک کیلو گوشت قرمز را داشتند. وی افزود: متاسفانه نظارت بر قیمت، حقوق ، بیمه و سایر مسائل مربوط به کارگران با دقت انجام نمی شود و ما کارگران به این عملکرد انتقاد داریم.ما انتظار داریم مسئولان جامعه کارگری و اقتصادی را دریابند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شلیک راکت از غزه به اسرائیل به دنبال درگیری‌ها در مسجد الاقصیهمزمان با افزایش تنش‌ها میان اسرائیل و فلسطینی‌ها بر سر مسجدالاقصی، شبه‌نظامیان فلسطینی در غزه شامگاه دوشنبه ۲۹ فروردین به سوی اسرائیل راکت شلیک کردند. Salam
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واردات تلفن‌ همراه به ایران در سال ۱۴۰۰ به بیش از چهار میلیارد دلار رسیدبر اساس گزارش گمرک ایران، واردات تلفن‌ همراه با قیمت بیش از ۶۰۰ دلار نیز یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار بوده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مخبر: شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی به احیاء واحدهای تولیدی غیر فعال کمک کننددر جلسه «کارگروه پیشرانان پیشرفت ایران» با حضور معاون اول رییس‌جمهور گزارشی از پیشرفت ۴۸ پروژه مصوب با سرمایه گذاری ۱۷,۳ میلیارد دلاری در حوزه های صنعتی و معدنی ارائه شد. چشم آقا مخبر!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از واردات بنزین تا کسری ۱۵هزار مگاوات برق/ حرف از صادرات انرژی در ایران بیهوده استاستاد دانشگاه صنعتی‌شریف با بیان اینکه به جای اینکه صحبت از صادرات بکنیم باید سیاست انرژی را باتوجه به شرایط تعریف کنیم، گفت: در بهترین حالت در سال جاری واردکننده نخواهیم بود اما سال آینده واردات خواهیم داشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیام یکی از معترضان آبان از زندان: ما آبانی‌ها را فراموش نکنیدوحید باقری، یکی از زندانیان سیاسی بازداشت شده در آبان ۱۳۹۸ با انتشار یک فایل صوتی به تداوم حبس خود اعتراض کرد. او که در دادگاه انقلاب به پنج سال حبس قطعی محکوم شده، به رغم گذشت نزدیک به سه سال، کماکان در زندان تهران بزرگ نگهداری می‌شود. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مورینیو قبل از رویارویی با ناپولی از «یادبود مارادونا» بازدید کردژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی، باشگاه «آ.اس. رم»، پیش از دیدار شامگاه دوشنبه تیم او مقابل ناپولی در چارچوب رقابت‌های «سری آ» ایتالیا، به‌محض ورود به شهر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »