غنی در لویه جرگه: طالبان تا سه روز دیگر در گفتگوها حاضر می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

اشرف غنی در لویه جرگه گفت که طالبان به شرط آزادی باقیمانده زندانیان خود ار زندان‌های دولت افغانستان، آماده گفتگو و مذاکره است جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اشرف غنی در این نشست گفته که طالبان به شرط آزای باقیمانده زندانیان خود ار زندانهای دولت افغانستان، آماده گفتگو و مذاکره است.

اشرف غنی در این نشست گفته که طالبان به شرط آزای باقیمانده زندانیان خود ار زندانهای دولت افغانستان، آماده گفتگو و مذاکره است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اختلاف حل شده؛ اعضای پارلمان در لویه جرگه مشورتی صلح شرکت می‌کنند - BBC News فارسیهیات اداری پارلمان افغانستان می‌گوید که نکات اختلافی این نهاد با ارگ بر سر برگزاری لویه جرگه/جرگه بزرگ مشورتی حل شده و قرار است اکثریت اعضای مجلس فردا در این جرگه شرکت کنند. این تصمیم امروز در نشست کمیته روسای پارلمان و پس از دیدار اعضای مجلس با سرپرست ریاست امنیت ملی افغانستان و وزیر دولت در امور پارلمانی اتخاذ شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در تعطیلات پیش رو سفر نروید/ افزایش 58 درصدی تردد در جاده‌ها در روز گذشتهرییس پلیس راهور ناجا: *در تعطیلات پیش رو سفر نروید *روز گذشته شاهد افزایش ۵۸ درصدی تردد و سفر در جاده‌ها بودیم *ترددهای شهری نیز افزایش یافته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طالبان: لویه جرگه مشورتی غیرقانونی است و نمی‌تواند از مردم نمایندگی کند - BBC News فارسیگروه طالبان با برگزاری لویه جرگه برای مشورت در مورد آزادی ۴۰۰ زندانی این گروه از سوی دولت افغانستان مخالفت کرده و آن را 'غیرقانونی' خوانده است. دولت افغانستان گفته که روز جمعه ۱۷ اسد/مرداد نمایندگان لویه جرگه در کابل جمع می‌شوند تا در مورد ۴۰۰ زندانی 'خطرناک' طالبان تصمیم‌گیری کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

لویه جرگه مشورتی صلح افغانستان فردا برگزار خواهد شددولت افغانستان اعلام کرد که لویه جرگه مشورتی صلح فردا جمعه برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در عراق؛ مرگ 67 نفر دیگر در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان- مرگ یک نفر در دنیا در هر ۱۵ ثانیه؛ افزایش تاریخی قیمت طلاکرونا در جهان- مرگ یک نفر در دنیا در هر ۱۵ ثانیه؛ افزایش تاریخی قیمت طلا به گزارش خبرگزاری رویترز در هر ۲۴ ساعت، حدود ۵ هزار و ۹۰۰ نفر در اثر ابتلا به ویروس‌ کرونا جان خود را از دست می‌دهند. این معادل، مرگ یک نفر در هر پانزده ثانیه است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »