غرامت میلیونی دانشگاه لس‌آنجلس به قربانیان سوءاستفاده جنسی متخصص زنان

20/11/1400 09:42:00 ق.ظ

غرامت میلیونی دانشگاه لس‌آنجلس به قربانیان سوءاستفاده جنسی متخصص زنان

دکتر هیپز که در آستانه ۶۵ سالگی قرار دارد متهم است در طول بیش از ۳۵ سال فعالیت حرفه‌ای، بیماران خود را مورد آزار و اذیت قرار داده است. او همچنین به اتهام دست‌کم ۲۱ مورد تجاوز که از سوی ۷ زن مطرح شده پرونده کیفری مفتوح دارد. دانشگاه یوسی‌ال‌ای آمریکا بابت سوءاستفاده جنسی پزشک سابق نزدیک ۲۴۴ میلیون دلار غرامت می‌دهد.

طبق توافق به عمل آمده ۲۰۰ بیمار زنی که طی ۴ دهه گذشته قربانی آزار و اذیت جنسی یکی از همکاران سابق این دانشگاه لس آنجلسی بوده‌اند از این دانشگاه مبالغی بین ۲۵۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ دلار غرامت دریافت خواهند کرد.

شکایات برخی از قربانیان به دهه ۱۹۸۰ میلادی برمی‌گردد این درحالیست که دانشگاه تنها در سال ۲۰۱۷ رسیدگی به شکایات را آغاز کرد و یکسال بعد هم با تمدید نشدن قرار داد دکتر جیمز هیپز، وی را بازنشسته کرد. دکتر هیپز که در آستانه ۶۵ سالگی قرار دارد متهم است در طول بیش از ۳۵ سال فعالیت حرفه‌ای، بیماران خود را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

او همچنین به اتهام دست‌کم ۲۱ مورد تجاوز که از سوی ۷ زن مطرح شده پرونده کیفری مفتوح دارد. قربانیان آزارهای جنسی پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک آمریکا ۳۸۰ میلیون دلار غرامت می‌گیرند

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مگه اونجا سو استفاده جنسی هست؟ به ما گفته بودن فقط تو ایرانه این چیزاست. اونجا آزادیه این چیزا عادیه وقتی اسلام میگه پزشک زن برای زنان و پزشک مرد برای مردان یعنی این سکولارهای احمق پزشک محرم نیست .

پاپ از علاقه‌اش به رقص تانگو و نیاز به روابط انسانی سخن گفترهبر کاتولیک‌های جهان در پاسخ به این پرسش که آیا در زندگی دوستانی دارد یا خیر گفت که به روابط انسانی و وجود دوست نیاز دارد و «دوستانی کم اما حقیقی» هم دارد. پاپ باید سکس رو برای کشیش های کاتولیک حلال کنه تا به بچه های مردم تجاوز نکنن همه میگن این پاپ لیبرال ترین کسیه که خدا فرستاده از زمان پیتر قدیس ولی ما در عمل چیزی نمیبینیم پاپ دوباره شق کرده؟ راست می گه. تانگوی آرژانتینی محشره از خود تانگو passionate تر!

واکنش دولت ایران به دادگاه مردمی آبان: «به بریتانیا اعتراض کردیم»سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به برگزاری دادگاه بین‌المللی مردمی آبان در لندن آن را «نمایشی» خواند و تاکید کرد که ایران «اعتراضات جدی»

سویه فرعی اومیکرون به نام BA.2 به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل می‌شودیک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت می‌گوید سویه فرعی اومیکرون که Omicron BA.2 نام دارد به زودی به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل خواهد شد و مقام نخست آلوده‌کننده‌ترین سویه ویروس کرونا را به خود اختصاص خواهد داد.

تزریق نقدی ارز به اقتصاد افغانستان؛ دومین محموله دلار آمریکا به کابل رسیدمطابق بیانیه بانک مرکزی افغانستان، این پول از طریق فرودگاه بین‌المللی کابل به افغانستان رسیده و به بانک بین‌المللی افغانستان که بزرگ‌ترین بانک این کشور به شمار می‌ورد، تحویل داده شده است.

هشدار 33 سناتور جمهوری‌خواه به بایدن: بازگشت به «برجام» باید با توافق سنا صورت گیرد33 سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی در نامه‌ای به جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا هشدار دادند، چنانچه دولت او اجازه ندهد که توافق جدید با ایران توسط کنگره آمریکا

۲ واکسن جدیدِ ایرانیِ کرونا در انتظار ورود به کارآزمایی بالینی/ دیگر نیازی به واردات نداریمعضو کمیته ملی واکسن کرونا با اشاره به آخرین اخبار پیرامون تولید واکسن‌های ایرانی کرونا، گفت: زیرساخت تولید واکسن و هر آنچه که نیاز داریم در کشور به وجود آمده است و ما به تکنولوژی ساخت انواع واکسن‌ها دست یافتیم؛ بنابراین می‌توان گفت از همین امسال هم نیازی به واردات واکسن وجود ندارد.