غرامت میلیونی دانشگاه لس‌آنجلس به قربانیان سوءاستفاده جنسی متخصص زنان

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دکتر هیپز که در آستانه ۶۵ سالگی قرار دارد متهم است در طول بیش از ۳۵ سال فعالیت حرفه‌ای، بیماران خود را مورد آزار و اذیت قرار داده است. او همچنین به اتهام دست‌کم ۲۱ مورد تجاوز که از سوی ۷ زن مطرح شده پرونده کیفری مفتوح دارد.

دانشگاه یوسی‌ال‌ای آمریکا بابت سوءاستفاده جنسی پزشک سابق نزدیک ۲۴۴ میلیون دلار غرامت می‌دهد. طبق توافق به عمل آمده ۲۰۰ بیمار زنی که طی ۴ دهه گذشته قربانی آزار و اذیت جنسی یکی از همکاران سابق این دانشگاه لس آنجلسی بوده‌اند از این دانشگاه مبالغی بین ۲۵۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ دلار غرامت دریافت خواهند کرد.

دکتر هیپز که در آستانه ۶۵ سالگی قرار دارد متهم است در طول بیش از ۳۵ سال فعالیت حرفه‌ای، بیماران خود را مورد آزار و اذیت قرار داده است.قربانیان آزارهای جنسی پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک آمریکا ۳۸۰ میلیون دلار غرامت می‌گیرند سال پیش هم این دانشگاه حدود ۷۳ میلیون دلار غرامت برای حدود ۵ هزار قربانی سوء استفاده‌های جنسی این پزشک پرداخت کرده بود که با شکایت ۳۰۰ زن دیگر ابعاد دیگری از اقدامات خلاف قانون این دکتر و اهمال طولانی مدت دانشگاه در رسیدگی به شکایات متعدد، مشخص شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مگه اونجا سو استفاده جنسی هست؟ به ما گفته بودن فقط تو ایرانه این چیزاست. اونجا آزادیه این چیزا عادیه

وقتی اسلام میگه پزشک زن برای زنان و پزشک مرد برای مردان یعنی این سکولارهای احمق پزشک محرم نیست .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پاپ از علاقه‌اش به رقص تانگو و نیاز به روابط انسانی سخن گفترهبر کاتولیک‌های جهان در پاسخ به این پرسش که آیا در زندگی دوستانی دارد یا خیر گفت که به روابط انسانی و وجود دوست نیاز دارد و «دوستانی کم اما حقیقی» هم دارد. پاپ باید سکس رو برای کشیش های کاتولیک حلال کنه تا به بچه های مردم تجاوز نکنن همه میگن این پاپ لیبرال ترین کسیه که خدا فرستاده از زمان پیتر قدیس ولی ما در عمل چیزی نمیبینیم پاپ دوباره شق کرده؟ راست می گه. تانگوی آرژانتینی محشره از خود تانگو passionate تر!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش دولت ایران به دادگاه مردمی آبان: «به بریتانیا اعتراض کردیم»سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به برگزاری دادگاه بین‌المللی مردمی آبان در لندن آن را «نمایشی» خواند و تاکید کرد که ایران «اعتراضات جدی»
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سویه فرعی اومیکرون به نام BA.2 به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل می‌شودیک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت می‌گوید سویه فرعی اومیکرون که Omicron BA.2 نام دارد به زودی به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل خواهد شد و مقام نخست آلوده‌کننده‌ترین سویه ویروس کرونا را به خود اختصاص خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تزریق نقدی ارز به اقتصاد افغانستان؛ دومین محموله دلار آمریکا به کابل رسیدمطابق بیانیه بانک مرکزی افغانستان، این پول از طریق فرودگاه بین‌المللی کابل به افغانستان رسیده و به بانک بین‌المللی افغانستان که بزرگ‌ترین بانک این کشور به شمار می‌ورد، تحویل داده شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار 33 سناتور جمهوری‌خواه به بایدن: بازگشت به «برجام» باید با توافق سنا صورت گیرد33 سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی در نامه‌ای به جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا هشدار دادند، چنانچه دولت او اجازه ندهد که توافق جدید با ایران توسط کنگره آمریکا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۲ واکسن جدیدِ ایرانیِ کرونا در انتظار ورود به کارآزمایی بالینی/ دیگر نیازی به واردات نداریمعضو کمیته ملی واکسن کرونا با اشاره به آخرین اخبار پیرامون تولید واکسن‌های ایرانی کرونا، گفت: زیرساخت تولید واکسن و هر آنچه که نیاز داریم در کشور به وجود آمده است و ما به تکنولوژی ساخت انواع واکسن‌ها دست یافتیم؛ بنابراین می‌توان گفت از همین امسال هم نیازی به واردات واکسن وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »