عمل جراحی پادشاه ۸۴ ساله عربستان با موفقیت انجام شد

02/05/1399 06:27 ب.ظ

عمل جراحی پادشاه ۸۴ ساله عربستان با موفقیت انجام شد عربستان سعودی اعلام کرد که عمل جراحی درآوردن کیسه صفرای ملک سلمان، پادشاه ۸۴ ساله عربستان، با موفقیت به انجام رسیده است. او پیشتر از روی تخت بیمارستان یک جلسه کابینه را به صورت دیجیتال اداره کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش آسوشیتدپرس در روز پنجشنبه ۲ مرداد، ملک سلمان در بیمارستان ملک فیصل در ریاض جراحی شد. گزارش شده است که کیسه صفرای او متورم بود.

عمل جراحی از طریق روش لاپاراسکوپی انجام گرفت که معمولا کم خطر است و تنها به برش های کوچک روی سطح بدن نیاز دارد و با استفاده از یک دوربین کوچک که به جراح کمک می‌کند، انجام می‌گیرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است🔺پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است ⚡️با کاهش محدودیت‌های قرنطینه اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کرونا، بسیاری از افراد تشنه بازگشت به روند عادی و انجام زندگی معمول خود، از جمله فعالیت‌های ورزشی‌شان، هستند.

علی‌اف: روابط نزدیک آذربایجان-ترکیه بی‌نظیر استرئیس جمهور آذربایجان روابط نزدیک باکو-آنکارا را بی‌نظیر دانست و گفت دوستی و ارادت من به مردم و رئیس‌جمهور ترکیه پنهان نیست. - خبرگزاری آناتولی

لاوروف: حفظ برجام ممکن استوزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که امکان بازگشت توافق هسته‌ای به یک کانال ثابت وجود دارد.

گروگانگیری در اتوبوس؛ پلیس اوکراین در حال مذاکره با مرد مسلح استسرویس امنیتی اوکراین در بیانیه‌ای اعلام کرد که مرد مسلحی حدود ۱۰ نفر را در داخل یک دستگاه اتوبوس مسافربری در شهر غربی لوتسک گروگان گرفته است.

رهبر حرکت ملی ترکیه: ایاصوفیه نماد فتح استانبول و یادگار اجدادمان استرهبر حرکت ملی ترکیه٬ اظهار نظرهای برخی کشورها در مسئله تغییر کاربری ایاصوفیه را رد کرده و گفت که 'این مسجد نماد فتح استانبول و یادگار اجدادمان است'. - خبرگزاری آناتولی

داماد وزیر پیشین صنعت، از متهمان پرونده فساد پتروشیمی، متواری شده است | DW | 21.07.2020رسانه‌های داخلی ایران خبر داده‌اند که یکی از متهمان پرونده رسیدگی به فساد در شرکت بازرگانی پتروشیمی ایران متواری شده است. فرد متواری علی اشرف ریاحی، داماد محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت دولت اول روحانی است.

عربستان سعودی اعلام کرد که عمل جراحی درآوردن کیسه صفرای ملک سلمان، پادشاه ۸۴ ساله عربستان، با موفقیت به انجام رسیده است. او پیشتر از روی تخت بیمارستان یک جلسه کابینه را به صورت دیجیتال اداره کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس در روز پنجشنبه ۲ مرداد، ملک سلمان در بیمارستان ملک فیصل در ریاض جراحی شد.

گزارش شده است که کیسه صفرای او متورم بود. عمل جراحی از طریق روش لاپاراسکوپی انجام گرفت که معمولا کم خطر است و تنها به برش های کوچک روی سطح بدن نیاز دارد و با استفاده از یک دوربین کوچک که به جراح کمک می‌کند، انجام می‌گیرد.

گزارش های سعودی به نقل از دربار سعودی می گویند که ملک سلمان مدتی را در بیمارستان بستری می ماند و تحت نظر پزشکان خواهد بود.