پایان هفته‌ای پر التهاب در بورس

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هفته‌ای پر التهاب در بورس | شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (یکم مرداد) به عدد یک میلیون و ۹۰۱هزار واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته سه درصد رشد را تجربه کرد

بازار سهام در روزهای پایانی تیر ماه همچون هفته گذشته روزهای پرنوسانی را سپری کرد و اصلاحی نه چندان عمیق را نسبت به بازار هفته گذشته تجربه کرد.

شاخص بورس در معاملات هفته جاری ۶۰ هزار واحد افزایش داشت؛ شاخص کل در پایان روز چهارشنبه با عدد یک میلیون و ۸۴۱ واحد به معاملات پایان داد که این رقم در روز چهارشنبه به عدد یک میلیون و ۹۰۱ هزار واحد رسید. در پنج روز معاملاتی این هفته بورس نمادهای گلوکوزان، بانک ملت، ملی صنایع مس ایران، گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو، سرمایه گذاری غدیر، فولاد مبارکه اصفهان و پالایش نفت تهران در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.

در مقابل رایانه، واسطه‌گری‌های مالی و پولی، شیمیایی، کانی غیرفلزی، فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط، زراعت و خدمات وابسته، عرضه، برق، گاز، بخار و آب گرم، استخراج ذغال سنگ، فعالیت‌های هنری، سرگرمی و خلاقانه، خرده‌فروشی، عمده فروشی، چاپ و محصولات چوبی از جمله نمادهایی بودند که بازدهی منفی را با خود در بازار به همراه داشتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صعود ارزش سهام در بورس استانبول
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجمع خیّرین ازدواج در استان تهران تشکیل می‌شوداستاندار تهران: مجمع خیّرین ازدواج در استان تهران تشکیل می‌شود کرونا علاوه بر تهدید سلامتی می تواند فرصتی برای کاهش تشریفات برگزاری مراسم ازدواج باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

علت خاموشی های پراکنده در تهران چیست؟علت خاموشی‌های پراکنده در تهران چیست؟ معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ: شبکه توزیع برق پایتخت در حال حاضر تحت کنترل بوده و وقوع قطعی‌های پراکنده برق ناشی از افزایش بیش از اندازه مصرف در ساعات اوج بار مصرف است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مصرف آب در تهران ۱۰ درصد افزایش یافت/ منتظر قطعی باشیم؟میزان مصرف آب شرب شهر تهران به ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار متر مکعب رسیده است که نسبت به سال قبل در همین مدت ۱۰ درصد افزایش یافته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وقوع حریق در ۸۰۰ هکتار از عرصه‌های طبیعی استان تهران طی امسالفرمانده یگان حفاظت محیط زیست تهران: حدود ۸۰۰ هکتار از عرصه‌های طبیعی تهران از ابتدای سال تاکنون دچار حریق شده‌اند احتمال وقوع آتش‌سوزی در عرصه‌های طبیعی تهران طی دوماه‌ آینده وجود دارد طی چهارماهه نخست امسال ۶۹ مورد آتش‌سوزی در رویشگاه‌های تهران رخ داده‌
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۰ روز تنفس هوای آلوده در تهران طی تیر ماه۲۰ روز تنفس هوای آلوده در تهران طی تیر ماه کیفیت هوای پایتخت در تیر ماه امسال طی ۱۱ روز در شرایط قابل قبول و به دلیل افزایش غلظت آلاینده ازن ۱۹ روز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و یک روز در شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »