پایان هفته‌ای پر التهاب در بورس

23/07/2020 06:41:00 ب.ظ

تهران- ایرنا- شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (یکم مرداد) به عدد یک میلیون و ۹۰۱ هزار واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته سه درصد رشد را تجربه کرد.

بورس

هفته‌ای پر التهاب در بورس | شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (یکم مرداد) به عدد یک میلیون و ۹۰۱هزار واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته سه درصد رشد را تجربه کرد

تهران- ایرنا- شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (یکم مرداد) به عدد یک میلیون و ۹۰۱ هزار واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته سه درصد رشد را تجربه کرد.

شاخص بورس در اواسط هفته به کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد ورود کرد اما با توجه به کاهش نرخ دلار وافزایش عرضه سهام شرکت های بزرگ به دلیل برگزاری مجامع بازار در مسیر اصلاح قرار گرفت و با افت و خیزهایی در این کانال همراه شد.شاخص بورس در معاملات هفته جاری ۶۰ هزار واحد افزایش داشت؛ شاخص کل در پایان روز چهارشنبه (۲۵ تیر ماه) با عدد یک میلیون و ۸۴۱ واحد به معاملات پایان داد که این رقم در روز چهارشنبه (یکم مرداد ماه) به عدد یک میلیون و ۹۰۱ هزار واحد رسید.

همچنین شاخص کل (هم وزن) در پایان هفته گذشته ۴۸۱ هزار و ۱۹۸ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ۵۰۳ هزار و ۱۱۹ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) از ۳۱۶ هزار و ۶۷۹ واحد به عدد ۳۳۰ هزار و ۴۵۱ واحد رسید.در پنج روز معاملاتی این هفته بورس نمادهای گلوکوزان، بانک ملت، ملی صنایع مس ایران، گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو، سرمایه گذاری غدیر، فولاد مبارکه اصفهان و پالایش نفت تهران  در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

صعود ارزش سهام در بورس استانبول

مجمع خیّرین ازدواج در استان تهران تشکیل می‌شوداستاندار تهران: مجمع خیّرین ازدواج در استان تهران تشکیل می‌شود کرونا علاوه بر تهدید سلامتی می تواند فرصتی برای کاهش تشریفات برگزاری مراسم ازدواج باشد

علت خاموشی های پراکنده در تهران چیست؟علت خاموشی‌های پراکنده در تهران چیست؟ معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ: شبکه توزیع برق پایتخت در حال حاضر تحت کنترل بوده و وقوع قطعی‌های پراکنده برق ناشی از افزایش بیش از اندازه مصرف در ساعات اوج بار مصرف است

مصرف آب در تهران ۱۰ درصد افزایش یافت/ منتظر قطعی باشیم؟میزان مصرف آب شرب شهر تهران به ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار متر مکعب رسیده است که نسبت به سال قبل در همین مدت ۱۰ درصد افزایش یافته است.

وقوع حریق در ۸۰۰ هکتار از عرصه‌های طبیعی استان تهران طی امسالفرمانده یگان حفاظت محیط زیست تهران: حدود ۸۰۰ هکتار از عرصه‌های طبیعی تهران از ابتدای سال تاکنون دچار حریق شده‌اند احتمال وقوع آتش‌سوزی در عرصه‌های طبیعی تهران طی دوماه‌ آینده وجود دارد طی چهارماهه نخست امسال ۶۹ مورد آتش‌سوزی در رویشگاه‌های تهران رخ داده‌

۲۰ روز تنفس هوای آلوده در تهران طی تیر ماه۲۰ روز تنفس هوای آلوده در تهران طی تیر ماه کیفیت هوای پایتخت در تیر ماه امسال طی ۱۱ روز در شرایط قابل قبول و به دلیل افزایش غلظت آلاینده ازن ۱۹ روز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و یک روز در شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها بود.

بازار سهام در روزهای پایانی تیر ماه همچون هفته گذشته روزهای پرنوسانی را سپری کرد و اصلاحی نه چندان عمیق را نسبت به بازار هفته گذشته تجربه کرد.شاخص «بیست-100» بورس استانبول معاملات امروز خود را با افزایش 0.به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به تاثیر مثبت تشکیل خانواده بر سلامت روان اظهار داشت: کرونا علاوه بر تهدید سلامتی می تواند فرصتی برای کاهش تشریفات برگزاری مراسم ازدواج باشد؛ ضمن اینکه باید دستگاه ها در زمینه ترویج ازدواج آسان منطبق بر سبک زندگی ایرانی و اسلامی تولید محتوا داشته باشند.حمیرضا منصوری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: به منظور حفظ پایداری شبکه ضروری است مشترکان تهرانی همچون سال های گذشته با همکاری خود میزان مصرف برق را در ساعات 12 تا 16 و 20 تا 23 کاهش داده و استفاده از وسایل پر مصرف را به ساعات دیگر منتقل کنند.

شاخص بورس در اواسط هفته به کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد ورود کرد اما با توجه به کاهش نرخ دلار وافزایش عرضه سهام شرکت های بزرگ به دلیل برگزاری مجامع بازار در مسیر اصلاح قرار گرفت و با افت و خیزهایی در این کانال همراه شد. شاخص بورس در معاملات هفته جاری ۶۰ هزار واحد افزایش داشت؛ شاخص کل در پایان روز چهارشنبه (۲۵ تیر ماه) با عدد یک میلیون و ۸۴۱ واحد به معاملات پایان داد که این رقم در روز چهارشنبه (یکم مرداد ماه) به عدد یک میلیون و ۹۰۱ هزار واحد رسید. 23. همچنین شاخص کل (هم وزن) در پایان هفته گذشته ۴۸۱ هزار و ۱۹۸ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ۵۰۳ هزار و ۱۱۹ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) از ۳۱۶ هزار و ۶۷۹ واحد به عدد ۳۳۰ هزار و ۴۵۱ واحد رسید. انتهای پیام. در پنج روز معاملاتی این هفته بورس نمادهای گلوکوزان، بانک ملت، ملی صنایع مس ایران، گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو، سرمایه گذاری غدیر، فولاد مبارکه اصفهان و پالایش نفت تهران  در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی شاخص «بیست-100» بورس استانبول معاملات خود امروز پنجشنبه 23 جولای را با افزایش 0. در هفته‌ای که گذشت محصولات چرمی، پیمانکاری صنعتی، اطلاعات و ارتباطات، خودرو و قطعات، مخابرات، قند و شکر، فنی و مهندسی، چند رشته ای صنعتی، سیمان، آهک و گچ، حمل و نقل انبارداری و ارتباطات، فرآورده‌های نفتی، انبوه سازی املاک و مستغلات، وسایل ارتباطی، بیمه و بازنشستگی، کاشی و سرامیک، هتل و رستوران، دارویی، سرمایه‌گذاری‌ها، ماشین آلات و تجهیزات، لاستیک و پلاستیک، استخراج کانه های فلزی، فعالیت مهندسی، تجزیه، تحلیل و آزمایش، فلزات اساسی، بانک‌ها و موسسات اعتباری، صنایع غذایی به جز قند و شکر، محصولات کامپیوتری، الکترونیکی و نوری، دستگاه های برقی، سایر واسطه گری های مالی، محصولات فلزی، محصولات کاغذی، استخراج نفت، گاز جز اکتشاف، منسوجات، استخراج سایر معادن و سایر حمل و نقل با بالاترین درصد بازدهی همراه بودند. به گفته وی در حال حاضر دما و میزان استفاده ازسامانه های سرمایشی برخی از اداراتی که دارای تفاهم نامه با شرکت توزیع نیروی برق بزرگ هستند از راه دور در مرکز کنترل این شرکت، رصد شده و در صورت نیاز نسبت به تغییر دما یا خروج کامل این سامانه ها از مدار مصرف اقدام خواهد شد.

در مقابل رایانه، واسطه‌گری‌های مالی و پولی، شیمیایی، کانی غیرفلزی، فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط، زراعت و خدمات وابسته، عرضه، برق، گاز، بخار و آب گرم، استخراج ذغال سنگ، فعالیت‌های هنری، سرگرمی و خلاقانه، خرده‌فروشی، عمده فروشی، چاپ و محصولات چوبی از جمله نمادهایی بودند که بازدهی منفی را با خود در بازار به همراه داشتند.09 در سطح 18,713. همچنین نمادهای پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان (پترول)، رادیاتور ایران (پارسان)، پالایش نفت تهران (ختور)، پارس خودرو (خپارس)، نورد آلومینیوم (فنوال)، باما (کاما)، عمران و توسعه شاهد (ثعمرا)، سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان (کرمان)، گروه صنعتی ملی(وملی)، دارویی برکت(برکت)، قند اصفهان (قصفها)، سرمایه گذاری شاهد (ثشاهد)، ریل سیر کوثر (حسیر)، درخشان تهران (بدرخش)، پارس مینو (غپینو)، البرز بالک (دبالک)، توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد (بمیلا)، سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران (وتوصا)، ارتباطات سیار (همراه)، کمک فنر ایندامسن (خکمک) جزو مثبت‌ترین نمادهای بازار بودند. در هفته‌ای که گذشت، نمادهای مبین وان کیش (اوان)، شیر پاستوریزه پگاه گلستان (غگلستا)، سرمایه‌گذاری بهمن (وکوثر)، تولید صادرات ریشمک (ریشمک)، سرمایه‌گذاری سامان گستر اصفهان (ثامان)، بورس اوراق بهادار تهران (بورس)، گروه صنعتی سدید (وسدید)، لبنبات کالبر(غالبر)، فرابورس ایران (فرابورس)، دوده صنعتی پارس (شدوص)، مگسال (زمگسا)، سرمایه‌گذاری ساختمانی نویم (وثنو)، بیمه آسیا (آسیا)، بانک پارسیان (وپارس)، سرمایه‌گذاری مسکن پردیس (ثپردیس)، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه (سرچشمه)، سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان (وآذر)، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت)، سرمایه‌گذاری پارس توشه (وتوشه)، سرمایه‌گذاری خوارزمی (وخارزم) از جمله نمادهای منفی معاملاتی در بازار بودند. در این راستا، شاخص بخش بانکداری بورس استانبول رشد 0. .