عملیات مشترک آمریکا و سعودی برای نجات دو دختر جوان آمریکایی در یمن

21/12/1400 01:00 ق.ظ

یک منبع آگاه از عملیات مشترک موفقیت‌آمیز آمریکا و سعودی برای نجات دو دختر جوان آمریکایی از اسارت در بند حوثی‌ها در یمن خبر داد.یک منبع مطلع در گفت‌وگو با

یک منبع آگاه از عملیات مشترک موفقیت‌آمیز آمریکا و سعودی برای نجات دو دختر جوان آمریکایی از اسارت در بند حوثی‌ها در یمن خبر داد.یک منبع مطلع در گفت‌وگو با یک منبع مطلع در گفت‌وگو با خبرگزاری «رویترز» اعلام کرد که آمریکا و سعودی در ژانویه 2022 طی عملیات مشترک موفقیت‌آمیزی دو دختر جوان آمریکایی را از اسارت نزد گروه شبه‌نظامی حوثی‌ در صنعا، پایتخت یمن، نجات دادند.

به گفته این منبع این دو دختر جوان 19 و 20 ساله آمریکایی پس از آزادسازی از چنگال حوثی‌ها از طریق هوایی به شهر عدن در جنوب یمن و سپس از آنجا به ریاض منتقل شدند. این منبع افزود که این دو شهروند آمریکایی پس از رسیدگی‌های اولیه پزشکی و درمانی در ریاض به ایالات متحده منتقل شده‌اند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا خواستار تحقیقات بین‌المللی در مورد حملات روسیه در اوکراین شدرئیس‌جمهوری لهستان نیز با اشاره به حملات روسیه به مدارس و ساختمان‌های مسکونی و غیرنظامی گفت برای او کاملا روشن است که روسیه در اوکراین مرتکب جنایات جنگی شده است. نه که امریکا تو ویتنام و افغانستان و عراق و یمن کم ساختمان مسکونی و غیر نظامی زد ؟؟؟

استفاده اجباری از ماسک در پروازها و پایانه‌های آمریکا، تا ۱۸ آوریل تمدید شد🔺استفاده اجباری از ماسک در پروازها و پایانه‌های آمریکا، تا ۱۸ آوریل تمدید شد ▪️سازمان ایمنی حمل و نقل آمریکا، الزام به استفاده از ماسک در سیستم حمل‌و‌نقل عمومی، پایانه‌های عمومی، فرودگاه‌ها و پروازها را تا هجدهم آوریل تمدید کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: ✅ طنزپرداز آمریکایی خطاب به کشورهای اروپایی: 📍برای پناهجویان سوری جا نداشتید و حتی خبرنگار شما به آنها لگد میزد اما برای اوکراینی‌ها همه چی فراهم شده و لگدی هم در کار نیست، چه چیزی تغییر کرده؟ ☑️ Kavoshplus 📨به کانال توییترـمقاومت بپیوندید: 🌄 در جهان امروز قدرت_رسانه خیلی مهمه رسانه همزمان میتونه کودک فلسطینی و یمنی رو تروریست ولی کودک اوکراینی رو مظلوم و ستمدیده جا بزنه! 👤 لیلی یزدی 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید:

آمریکا: روبل و سهام روسیه در حال سقوط آزاد استآمریکا: *روبل و سهام روسیه در حال سقوط آزاد است *اقتصاد روسیه در نتیجه تحریم‌های ما نابود خواهد شد *روز به روز تعداد بیشتری از شخصیت‌های روسیه به فهرست تحریم‌های آمریکا اضافه می‌شوند *در حال بررسی اقدامات بعدی هستیم

توقیف دو نفت‌کش حامل نفت ایران توسط آمریکا در سکوت خبریاین بهترین روشي که آمریکایی‌ها بر علیه روسیه پیاده می‌کنند، تا هرچه زودتر جمهوري_اسلامي منحوس را به میز مذاکره بیاورند.

نرخ تورم در آمریکا سال گذشته به ۷.۹ درصد رسید؛ بالاترین رقم از سال ۱۹۸۲نرخ تورم از افزایش حقوق کارگران و کارمندان در پارسال بالاتر است و در نتیجه مردم عادی برای تامین نیازهای اصلی از جمله سوخت خودرو، مواد غذایی و اجاره مسکن تحت فشار قرار خواهند گرفت.

تاکید مقام وزارت خارجه آمریکا بر تداوم تولید نفت در لیبیمعاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک بر لزوم تداوم تولید بی‌وقفه نفت در لیبی به نفع مردم این کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

آخرین به روزرسانی:Shareیک منبع آگاه از عملیات مشترک موفقیت‌آمیز آمریکا و سعودی برای نجات دو دختر جوان آمریکایی از اسارت در بند حوثی‌ها در یمن خبر داد.

یک منبع مطلع در گفت‌وگو با خبرگزاری «رویترز» اعلام کرد که آمریکا و سعودی در ژانویه 2022 طی عملیات مشترک موفقیت‌آمیزی دو دختر جوان آمریکایی را از اسارت نزد گروه شبه‌نظامی حوثی‌ در صنعا، پایتخت یمن، نجات دادند.

به گفته این منبع این دو دختر جوان 19 و 20 ساله آمریکایی پس از آزادسازی از چنگال حوثی‌ها از طریق هوایی به شهر عدن در جنوب یمن و سپس از آنجا به ریاض منتقل شدند.

این منبع افزود که این دو شهروند آمریکایی پس از رسیدگی‌های اولیه پزشکی و درمانی در ریاض به ایالات متحده منتقل شده‌اند.

این منبع آگاه به منظور حفظ حریم خصوصی از ذکر هویت این دو شهروند آمریکایی یا دادن هر گونه اطلاعات دیگری درباره آنها خودداری کرد.