استفاده اجباری از ماسک در پروازها و پایانه‌های آمریکا، تا ۱۸ آوریل تمدید شد

20/12/1400 06:21:00 ق.ظ

🔺استفاده اجباری از ماسک در پروازها و پایانه‌های آمریکا، تا ۱۸ آوریل تمدید شد ▪️سازمان ایمنی حمل و نقل آمریکا، الزام به استفاده از ماسک در سیستم حمل‌و‌نقل عمومی، پایانه‌های عمومی، فرودگاه‌ها و پروازها را تا هجدهم آوریل تمدید کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

سازمان ایمنی حمل و نقل آمریکا، الزام به استفاده از ماسک در سیستم حمل‌و‌نقل عمومی، پایانه‌های عمومی، فرودگاه‌ها و پروازها را تا هجدهم آوریل تمدید کرد. تمدید این موعد، بر اساس توصیه مرکز پیشگیری از بیماری‌های واگیردار ‌آمریکا انجام می‌شود.

سازمان ایمنی حمل و نقل ایالات متحده دربیانیه‌ای که روز پنجشنبه منتشر شد، اعلام کرد که «مرکز پیشگیری از بیماری‌های واگیردار با رصد شرایط و بررسی داده‌های جدید، تدابیر لازم را اتخاذ می‌کند.»

فعالان صنعت گردشگری آمریکا امیدوار بودند که این محدودیت در ۱۸ مارس، به طور کامل لغو شود. این درحالی است که مرکز پیشگیری از بیماری‌های واگیردار ‌آمریکا براین باور است که هرگونه تغییری در پروتکلها، باید بر اساس بررسی آماری میزان ابتلا درجامعه، سویه‌های جدید و یافته‌های علمی باشد.

گفتنی است الزام تداوم به استفاده از ماسک از سوی مرکز پیشگیری از بیماری‌های واگیردار ‌آمریکا، دو هفته پس از صدور دستورالعمل تازه‌ این مرکز به مورد اجرا گذاشته می‌شود. بر اساس دستورالعمل پیشین، جوامع آماری که بیمارستان‌های آنها از نظر تعداد ابتلا و بستری تحت فشار نیستند، اجباری به استفاده از ماسک، حتی در فضاهای بسته ندارند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

هیتلر چگونه در نبرد علیه دموکراسی از قانون استفاده کرد؟

کاخ سفید: روسیه ممکن است از سلاح‌های شیمیایی یا بیولوژیکی در اوکراین استفاده کند

آمار رسمی کرونا در ایران؛ تزریق سه دُز واکسن، شرط استفاده از اقامتگاه‌ نوروزیستاد ملی کرونا شرایط استفاده از اقامتگاه‌ها در نوروز را تزریق سه دُز واکسن یا همراه داشتن تست منفی کرونا برای افرادی که تزریق کامل واکسن را انجام نداده‌اند، اعلام کرد. پس خانه های دربستی نانشان در روغنه😁😁😁😁😁 رفتار مردم ترکیه با حیوانات...

شرط استفاده از اقامتگاه‌ها برای سفرهای نوروزی از زبان سخنگوی ستاد ملی کروناسخنگوی ستاد ملی کرونا سه شرط برای استفاده از اقامتگاه‌ها برای سفرهای نوروزی را در توییتی شرح داد.

یورواستات: زنان اروپایی سهم بیشتری از مردان در حفاظت از محیط زیست دارنداداره آمار اتحادیه اروپا، یورواستات، همزمان با روز جهانی زنان گزارشی منتشر کرد که در آن می بینیم سهم زنان شاغل در زمینه حفاظت از محیط زیست از مردان بیشتر است. دلم میخواد دستم به پدر و مادر این دخترهٔ چندش آور برسه. خودش که عقلش نمیرسه چکار میکنه

انتقاد نماینده بریتانیا در سازمان ملل از حکومت تک‌قومی در افغانستانسایمون داملی، سفیر دائمی بریتانیا در سازمان ملل متحد، با تک‌قومی خواندن دولت طالبان و انحصار قدرت از سوی این گروه هشدار داد این رویکرد ثبات افغانستان را به