احمد_علم‌الهدی, مشهد, کرونا

احمد_علم‌الهدی, مشهد

علم‌الهدی: با عنایت امام زمان کرونا رو به زوال است

10/04/2020 09:25:00 ب.ظ

احمد_علم‌الهدی ، امام جمعه مشهد از ستاد ملی کرونا خواسته که در خصوص بازگشایی حرم امام هشتم شیعیان «تدبیری بیندیشند.» علم‌الهدی گفته، «با عنایت امام زمان، بیماری کرونا رو به کاهش گذاشته و این ویروس منحوس در حال زوال است.» اخبار_ایران

آقایعلم‌الهدیبا اعلام این مطلب از ستاد ملی کرونا خواسته که درخصوص بازگشایی حرم امام هشتم شیعیان «تدبیری بیندیشند.»وی گفته «امیدوارم عزیزان ما در ستاد ملی مقابله با کرونا با آن اعتقادی که خودشان دارند و ایمان و عشقی که به اهل‌بیت دارند، بنشینند و سر مسئله بازگشایی حرم مطهر مقداری فکر کنند،.»

حسین درخشان: از همکاری با سپاه تا دعوت به هاروارد واکنش‌‌ها به قتل رومینا اشرفی؛ خشم کاربران از ضعف قوانین حمایت از کودکان کنایه کیانوش عیاری به قتل دختر جوان: این اتفاقات در ایران رخ نمی‌دهد!

علم‌الهدی اضافه کرده «شاید با پروتکل‌های خاصی، بشود در درگاه امام هشتم به روی شیعه باز شود.»📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: ادامه مطلب: ایران وایر »

باز کنید دیگه بابا، این بیچاره هم خانواده داره چرا از کار بیکارش کردین ، حالا چطوری امرار معاش کنه وقتی کسب و کارش بسته 😹😹 عکاس این عکس و باید گرفت و ماچ کرد . این گراز وحشی یاخوک کثیف اونی که فکرمیکنه مردم هستن خودش و جدوابادشه.کرونانمیدونم چراسمت اینانمیره.خدا شده خدای اینا.دیگه خدای مانیست.ماروازیادبرده وفراموش کرده

ترکیه در مبارزه با شیوع ویروس کووید-19 با اقدامات جمعی زودتر از اروپا عمل کرد

ابهامات «وام با سود ۱۲ درصد»/ چاره‌اندیشی برای گذر از بحرانبعد تاکیدات مختلف درباره ضرورت اعطای کمک به تمامی شهروندان، دولت وعده داده وامی یک میلیونی به یارانه‌بگیران بدهد، اما میزان این وام، سود بالای آن و شیوه بازپرداختش مورد انتقاد مردم و کارشناسان قرار گرفته است.

فضانوردان روسی و آمریکایی با وجود شیوع کرونا رهسپار فضا شدندسه عضو این ماموریت فضایی به همراه جانشینان خود زودتر از معمول قرنطینه شدند تا از ابتلای احتمالی آنها به ویروس جدید کرونا پیش از آغاز ماموریت جلوگیری شود. از اون بالا با تلسکوپ فضایی نگاه کنید ببینید که حجت الچسلام علم الهدی چطور انگشت آغشته به روغن بنفشه را آنجایش می چپاند! با تلفن همراه فیلم بگیرید( لطفاً تلفن را موازی بگیرید نه عمودی!) و فیلم را در یوتیوب به نمایش بگذارید که چطور یک پیرمرد با روغن بنفشه خودارضایی می کند!!!

ویدیو؛ چگونه ویروس کرونا با فریب سیستم ایمنی بدن وارد سلول‌ها می‌شود؟دانشمندان علوم پزشکی بخش سلول شناسى دانشگاه بريتانيايى«ساوث امپتون» (Southampton) ،پس از 100 روز مثل عربستان و امارات و بحرین و کویت انجام میده ، مثل داعش و القاعده و وهابیت خلاصه ویروس کرونا طبق امار جهانی در عربستان بالای ۲۰۰هزار نفر رسید ،در شهر شیعه نشین و مظلوم فقط ۵۸۰۰۰ نفر مبتلا شدن و امکانات پزشکی اونجا نیست ، در زندانها ۱۳۴۹۰نفر مبتلا شدن ، اینم عربهای جاهل همونجوری که جمهوری قجری-مصدقی خمینی وارد بدن ایران شد

مبارزه با کرونا محور گفتگوی پمپئو و نتانیاهووزیر امور خارجه آمریکا و نخست وزیر اسرائیل طی تماس تلفنی راه‌های مبارزه با ویروس کرونا را بررسی کردند. - خبرگزاری آناتولی

ائتلاف تحت رهبری عربستان برای مقابله با شیوع کرونا در یمن آتش‌بس اعلام کردنیروهای وابسته به دولت عبد ربه منصور هادی از هفته گذشته تمایل خود به برقراری آتش‌بس را اعلام کرده بودند. الان ج ا دیوث داره دنبال یک راه میگرده تا اتیش کم شده بره یمن و مصلح کنه اگر تونست چهارتا موشکم بزنه که بد نیست بشرطی که ایران کسکش آتش بس رو بهم نزنه عربستان ، نسل عرب جاهلي، مگه جز كشتن كار ديگه اي هم بلده؟