عقب‌نشینی رئیسی از حمایت از حمله روسیه؛ 'مخالف سلطه‌گری هستیم' | DW | 27.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور ایران کە در اولین روز هجوم روسیه به خاک اوکراین در تماس تلفنی با پوتین تلویحا از اقدام این کشور حمایت کرده بود اینک می‌گوید، جمهوری اسلامی مخالف 'سلطه‌گری' است.

رئیس‌جمهور ایران کە در اولین روز هجوم روسیه به خاک اوکراین در تماس تلفنی با پوتین تلویحا از اقدام این کشور حمایت کرده بود اینک می‌گوید، جمهوری اسلامی مخالف"سلطه‌گری" است.در حالی کە ابراهیم رئیسی، رئيس‌جمهور ایران در اولین روز آغاز هجوم روسیه به خاک اوکراین، در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه تلویحا از حمله این کشور به اوکراین حمایت کرده بود، یکشنبه ۸ اسفند گفت، جمهوری اسلامی مخالف"سلطه‌گری" است.

این در حالی است کە رئیس‌جمهور ایران قبلا در گفت‌وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین در روز ۵ اسفند، گفتە بود: «امیدواریم آنچه اتفاق می‌افتد به نفع ملت‌ها و منطقه تمام شود».دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اونوقت میگن زلنسکی دلقکه

بیخود تفاسیر ومخیلله عقلی خودتون رو از زبان دیگری بیان نکنید... البته خیییلی دلتون میخواست همچین اتفاقی بیفته ... تیرتون به سنگ خورد..

اگر مخالف سلطه گری هستی باید به زلنسکی میزنگیدی نه به پوتین چون روسیه قصدسرنگونی حکومت را داره

یه فامیل آخوند از آن قدیمیاش میگفت شما با بعضی حرفهاتون بدون اینکه نفعی براتون داشته باشه خودتان را صاحب گناه میکنید آدم بسیار فهمیده ی بود اینها بدون اینکه سودی براشون داشته باشه خودشان را شریک قتل عام و ظلم و ستم دیگران میکنند به نظرم نهار نخوردند

جوون هر کی را که دوست داری دیگه خسته شدیم اشتباه نکنید اینقدر که مردم دیگه تاب و توان اشتباهات شما را ندارند

پوتین دیگر نمیتواند از شما حمایت کند به خودتون بیایید تا کی تو سری خور دیگران میخواهید باشید ‌.

خجالت بکش از اینکه حرفها را وارونه و با قصد و غرض عنوان میکنی . حدود یک میلیون دنبال کننده داری که تنها 25 الی 30 نفر اراجیفت رو لایک میکنند . شرم اور است این تعداد .

ظاهراً بیضه آقا و نوچه جفت شده است لوطی در حال مرگ است.

آره پوفیوز، سلطه گری، فقط سلطه گری آخوندا، نه؟ 🤨 این نیز بگذرد…بزودی‼️

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها