عقب‌نشینی رئیسی از حمایت از حمله روسیه؛ 'مخالف سلطه‌گری هستیم' | DW | 27.02.2022

08/12/1400 11:59:00 ب.ظ

رئیس‌جمهور ایران کە در اولین روز هجوم روسیه به خاک اوکراین در تماس تلفنی با پوتین تلویحا از اقدام این کشور حمایت کرده بود اینک می‌گوید، جمهوری اسلامی مخالف 'سلطه‌گری' است.

رئیس‌جمهور ایران کە در اولین روز هجوم روسیه به خاک اوکراین در تماس تلفنی با پوتین تلویحا از اقدام این کشور حمایت کرده بود اینک می‌گوید، جمهوری اسلامی مخالف 'سلطه‌گری' است. عقب‌نشینی رئیسی از حمایت از حمله روسیه؛"مخالف سلطه‌گری هستیم" رئیس‌جمهور ایران کە در اولین روز هجوم روسیه به خاک اوکراین در تماس تلفنی با پوتین تلویحا از اقدام این کشور حمایت کرده بود اینک می‌گوید، جمهوری اسلامی مخالف"سلطه‌گری" است.

ابراهیم رئیسی در حالی کە ابراهیم رئیسی، رئيس‌جمهور ایران در اولین روز آغاز هجوم روسیه به خاک اوکراین، در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه تلویحا از حمله این کشور به اوکراین حمایت کرده بود، یکشنبه ۸ اسفند (۲۷ فوریه) گفت، جمهوری اسلامی مخالف"سلطه‌گری" است.

رئيسی در جلسه هیات دولت گفت:‌« جمهوری اسلامی از هرگونه تلاش دیپلماتیک که منجر به حل مسالمت‌‌آمیز مناقشات در اوکراین شود حمایت می‌کند و آماده نقش‌آفرینی برای هرگونه کمک به بازگشت صلح است.» این در حالی است کە رئیس‌جمهور ایران قبلا در گفت‌وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین در روز ۵ اسفند، گفتە بود: «امیدواریم آنچه اتفاق می‌افتد به نفع ملت‌ها و منطقه تمام شود». headtopics.com

اونوقت میگن زلنسکی دلقکه

بیخود تفاسیر ومخیلله عقلی خودتون رو از زبان دیگری بیان نکنید... البته خیییلی دلتون میخواست همچین اتفاقی بیفته ... تیرتون به سنگ خورد..

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

اگر مخالف سلطه گری هستی باید به زلنسکی میزنگیدی نه به پوتین چون روسیه قصدسرنگونی حکومت را داره یه فامیل آخوند از آن قدیمیاش میگفت شما با بعضی حرفهاتون بدون اینکه نفعی براتون داشته باشه خودتان را صاحب گناه میکنید آدم بسیار فهمیده ی بود اینها بدون اینکه سودی براشون داشته باشه خودشان را شریک قتل عام و ظلم و ستم دیگران میکنند به نظرم نهار نخوردند

جوون هر کی را که دوست داری دیگه خسته شدیم اشتباه نکنید اینقدر که مردم دیگه تاب و توان اشتباهات شما را ندارند پوتین دیگر نمیتواند از شما حمایت کند به خودتون بیایید تا کی تو سری خور دیگران میخواهید باشید ‌. خجالت بکش از اینکه حرفها را وارونه و با قصد و غرض عنوان میکنی . حدود یک میلیون دنبال کننده داری که تنها 25 الی 30 نفر اراجیفت رو لایک میکنند . شرم اور است این تعداد .

ظاهراً بیضه آقا و نوچه جفت شده است لوطی در حال مرگ است.

آره پوفیوز، سلطه گری، فقط سلطه گری آخوندا، نه؟ 🤨 این نیز بگذرد…بزودی‼️