عسل‌ تقلبی کیلویی چند؟

09/06/1398 01:38:00 ب.ظ

عسل تقلبی کیلویی ۱۱۰ هزار تومان معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی: در حال حاضر قیمت عسل با کیفیت مطلوب کیلویی ۵۰ هزار تومان است ولی عسل‌های تقلبی با قیمت ۱۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی گفت:در حال حاضر قیمت عسل با کیفیت مطلوب کیلویی 50 هزار تومان است ولی عسل‌های تقلبی با قیمت 110 هزار تومان به فروش می‌رسد. وی با اشاره به میزان تولید عسل در استان اظهار کرد: در اوایل مهرماه سرشماری کندوهای عسل آغاز می‌شود...

وی با اشاره به میزان تولید عسل در استان اظهار کرد: در اوایل مهرماه سرشماری کندوهای عسل آغاز می‌شود و بر طبق آخرین سرشماری در سال 97 در استان خراسان رضوی، 335 هزار زنبور عسل، 97 کلونی و سه هزار و 61 نفر بهره‌بردار شناسایی شده است.

وی افزود: در سال 97 حدود دو هزار و 647 تن عسل تولید شده که نسبت به سال گذشته 33 درصد رشد و تعداد کلونی‌ها نیز 30 درصد رشد داشته است. معاون تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی بیان کرد: همچنین سال گذشته 396 کیلوگرم ژل رویال با قیمت هر کیلو سه تا چهار میلیون، شش هزار و 473 کیلوگرم گرده گل، 87 تن موم، هزار و 389 کیلوگرم بره موم با قیمت هر کیلو 250 هزار تومان تولید شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

سالی میان رفتن و ماندن | مهدی رحمانیان

ایران سال نخست قرن نو را سخت و پر‌مخاطره شروع کرد. از این بابت باید شادمان باشیم که دیگر 1401 نیست، اما در مقابل نقشی از آن باقی مانده است و از ذهن پاک نمی‌شود. درواقع ما بین رفتن و ماندن روزهایی قرار گرفته‌ایم که می‌تواند پیامی بزرگ برای فردای سرزمین‌مان باشد. سالی که رفته است و اضطرابش می‌تواند مربوط به گذشته باشد، اما دردهایش مانده‌اند که می‌توانند تجربه‌ای مفید برای آینده محسوب شوند. بر این باوریم که سختی‌ها و دشواری‌ها، روشنایی‌بخش آرزوهای دیرینه ما خواهند بود. این حدیث جان، گره‌های زیادی را در تاریخ باز کرده است و امید داریم که برای ما، برای همه ما ایرانی‌ها نیز در فردای میهن این‌گونه باشد. دیروزمان بتواند چیدمان یکرنگی، همه‌خواهی و اتحاد ملی را برای فردایمان تضمین کند و تجربه‌های ارزشمند ناشی از تلخی‌ها، شیرینی‌های ماندگاری برای یکپارچگی ایران به ارمغان آورد. به نظر می‌رسد دردی تلخ جای خود را در میانه ما باز کرده است؛ دردی که هر روز جانکاه‌تر می‌شود. ما فراموش کرده‌ایم؛ بی‌درنگ و بی‌تعارف، وطن‌خواهی را از یاد برده‌ایم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نوجوانان با مصرف «فست فود» در معرض ابتلا به افسردگی هستندنتیجه مطالعات چند استاد و محقق دانشگاه آلابامای آمریکا نشان می‌دهد برنامه تغذیه‌ای سرشار از «فست‌فود» و کمبود سبزیجات در نوجوانان می‌تواند منجر به افسردگی شود.

ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از مسابقات سوت‌زنی تا جشنواره پرتاب گوجهدر ویدئوهای بدون شرح این هفته چند رویداد جالبی را که در سراسر جهان رخ داد، گلچین کرده‌ایم و با دوربین بدون شرح به ونیز ایتالیا، آمریکا، اسپانیا و کوبا می‌رویم.

به روزنامه اعتماد جایزه بدهید- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimبه روزنامه_اعتماد جایزه بدهید روزنامه اعتماد در شماره چند روز پیش خود عکس بزرگی از رئیس دولت اصلاحات را در کنار محمدرضا عارف در جلسه مجمع روحانیون مبارز منتشر کرده است انتشار عکس خاتمی در صفحه اول اعتماد، در نگاه اول یک 'خط شکنی' است، چرا که از سال 93 دادستانی تهران با دستور قضایی رسانه‌ها را از انتشار تصاویر و سخنان او منع کرده است

مجسمه چوبی ترامپ هم در کنار مجسمه جنجالی ملانیا ساخته شدیک هنرمند اهل اسلوونی مجسمه‌ای چوبی از دونالد ترامپ را در نزدیکی زادگاه ملانیا، همسر آقای ترامپ ساخته تا پیام خود درباره 'استیلای عوا‌م‌فریبان بر جهان' را گوشزد کند. چند ماه پیش مجسمه دیگری که با کندکاری از یک تنه درخت و به شکل ملانیا ترامپ در این منطقه ساخته شده بود خبرساز شد.

سه فعال سرشناس اعتراض‌های هنگ‌ کنگ بازداشت شدند‌ | DW | 30.08.2019جاشوا وانگ، اندی چان و اگنس چو، از فعالان سرشناس اعترا‌ض‌های هنگ‌کنگ، که خواستار حفظ استقلال و دموکرسی هستند بازداشت شدند. چند ساعت پیش از بازداشت، نیروهای امنیتی گردهمایی‌ برنامه‌ریزی شده برای روز شنبه را لغو کرده است.

جودوکار ملی‌پوش ایران پس از یک «باید ببازی» دیگر درخواست پناهندگی کرد🔺جودوکار ملی‌پوش ایران پس از یک «باید ببازی» دیگر درخواست پناهندگی کرد ⚡️در حالی که پیشتر سعید_ملایی در چند مسابقه با باخت‌های مصلحتی مقابل ورزشکاران اسرائیلی مبارزه نکرده بود،‌ این بار ماجرای «باید به بازی» منجر به درخواست پناهندگی او شد.