عرضه یک عروسک باربی جدید که شبیه به دانشمند سازنده واکسن «آکسفورد-آسترازنکا» است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عرضه یک عروسک باربی جدید که شبیه به دانشمند سازنده واکسن «آکسفورد-آسترازنکا» است به گزارش رویترز، دکتر گیلبرت، استاد ۵۹ ساله در دانشگاه آکسفورد، یکی از شش دانشمند زن فعال در نبرد با ویروس_کرونا است که از روی آنها عروسک باربی ساخته شده‌ است.

سارا گیلبرت، واکسن‌شناس بریتانیایی که مسئول طراحی واکسن کرونای «آکسفورد-آسترازنکا» بود، افتخارات زیادی در کارنامه پربار علمی و پژوهشی خود دارد، ولی اکنون در یک چیز با چهره‌های مشهور مثل مریلین مونرو، بیانسه، و النور روزولت، وجه تشابه دارد و آن عرضه یک عروسک باربی شبیه او است.

Sarah Gilbert, a 59-year-old professor and co-developer of the Oxford/AstraZeneca vaccine, is one of six women in the Covid-19 fight who have new Barbies modeled after them.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس‌جمهوری که تحت فشار گروه‌ها قرار گیرد، نمی‌تواند خودش باشد/ مردم به آقای رئیسی رأی ندادند که آش شله قلمکار تشکیل دهد/ موتلفه حزب دولت‌ها نیست که دنبال امتیاز گرفتن باشددبیرکل حزب موتلفه اسلامی، گفت: اگر جریانی بخواهد بگوید که من نیرویی دارم که می‌تواند مناسب دولت باشد و مفید واقع شود خب او را معرفی کند اما امتیازخواهی و سهم خواهی امری نیست که اکنون مورد پذیرش مردم و رهبری باشد و کسانی که این کار را انجام دهند چوب لای چرخ کار آقای رئیسی گذاشته‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کاریکاتور/ وعده‌هایی که محقق نشد!- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید تازه داره شروع میشه. کجا تموم شده؟؟؟؟ در راستای قطع ارتباط با بیرون و کره شمالی سازی ایران، طوری گرانی و تورم پیش خواهد آمد که اوضاع فعلی در برابرش به شوخی شبیه خواهد بود نشاشیده شب درازه حالا ببینیم شما چقدر دزدی و اختلاس و تورم و قتل و غارت و بدبختی به بار میارین قطعا توانایی کاهش اونو که ندارین از قدیم گفتن سگ زرد برادر شغاله حالا اینا خوی و خصلتشون که یکیه فقط رنگ عمامه شون فرق داره وگرنه خر که همونه فقط پالونش عوض شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نفتکش تاجر اسرائیلی که هدف حمله قرار گرفته بود در بندر فجیره امارات لنگر انداختنفتکش «مرسر استریت» تحت مالکیت ایل اوفر، میلیاردر اسرائیلی که هفته گذشته در سواحل عمان مورد حمله قرار گرفته بود امروز سه شنبه سوم اوت در بندر فجیره در امارات عربی متحده لنگر انداخت. دم بچه خاله ها گرم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیت‌الله خامنه‌ای: وضعیت ایران به گونه‌ای نیست که تشکیل کابینه تاخیر داشته باشدآیت‌الله خامنه‌ای: وضعیت ایران به گونه‌ای نیست که تشکیل کابینه تاخیر داشته باشد رهبر ایران در مراسم تنفیذ رئیس جمهوری جدید این کشور گفت وضعیت به گونه‌ای نیست که تشکیل کابینه تاخیر داشته باشد و باید سرعت عمل خرج داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه در پی انفجار بندر بیروت از اولین کشورهایی بود که به کمک لبنان شتافتترکیه در پی انفجار بندر بیروت از اولین کشورهایی بود که به کمک لبنان شتافت ترکیه از اولین کشورهایی بود که پس از انفجار بندر بیروت به لحاظ مادی و معنوی در کنار مردم و دولت لبنان قرار گرفت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ایالات متحده: در کنار افغانستانی‌هایی که به آمریکا کمک کرده‌اند می‌ایستیموزیر خارجه ایالات متحده: در کنار افغانستانی‌هایی که به آمریکا کمک کرده‌اند می‌ایستیم آقای بلینکن تصریح کرد: «آمریکا نسبت به آن دسته از شهروندان افغانستان که از سال ۲۰۰۱ با ایالات متحده همکاری کرده اند و اکنون در معرض خشونت طالبان هستند، متعهد است.» It is Afghans NOT Afghnistani. Stop an other bulshit into my country. Shame
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »