رئیس‌جمهوری که تحت فشار گروه‌ها قرار گیرد، نمی‌تواند خودش باشد/ مردم به آقای رئیسی رأی ندادند که آش شله قلمکار تشکیل دهد/ موتلفه حزب دولت‌ها نیست که دنبال امتیاز گرفتن باشد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 69 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بادامچیان در گفت‌وگو با ایلنا: رئیس‌جمهوری که تحت فشار گروه‌ها قرار گیرد، نمی‌تواند خودش باشد/ مردم به آقای رئیسی رأی ندادند که آش شله قلمکار تشکیل دهد/ موتلفه حزب دولت‌ها نیست که دنبال امتیاز گرفتن باشد

به گزارش ایلنا، در هفته‌های پس انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و با مشخص شدن هشتمین رئیس جمهور، بحث ها و رایزنی ها درخصوص تشکیل کابینه سیزدهم آغاز و به تدریج شدت پیدا کرد. در ایام تبلیغات انتخاباتی لیست‌هایی با عنوان کابینه احتمالی منتشر می‌شد که بعد از انتخابات شدت بیشتری پیدا کرد.

*در فاصله روزهای پس از انتخابات تاکنون گاهی از گوشه و کنار زمزمه «کابینه فراجناحی» مطرح و شنیده می‌شود. موتلفه حزب دولت‌ها نیست که بخواهیم از دولت‌ها امتیاز بگیریم. ما حزب نظام، ولایت و مردم هستیم. به همان علت هم است که شما می‌بینید ما با هیچ یک از دولت‌ها تقابل نداریم، با هرکدام هم که مشاورتی خواستند، همکاری کردیم؛ لذا اینکه ما بگوییم که همه تشکل موتلفه در ۳۱ استان، تمام دفاتر در بالای ۲۰۰ شهر و هسته.های موتلفه در سراسر کشور حتی تا سطح روستاها و طرفداران ما همه برای آقای رئیسی تلاش کردند، خب حالا بعد از این همه بگوییم که آقا سهم ما چه می‌شود. ما چنین کاری نمی‌کنیم.

در خارج از کشور هم تحریم‌ها سر جای خود باقی است. این دوستانی که خیلی امیدوار بودند که گشایش بایدنی رقم بخورد، برای من خنده‌دار بود که طرف فکر می‌کرد آقای بایدن بیاید سرکار با آقای ترامپ فرق می‌کند. شما این اندازه ساده هستید که فکر کنید رئیس‌جمهور آمریکا حاکم علی‌الاطلاق است؟ رئیس‌جمهور آمریکا مدیرعامل است و مردان خاکستری پشت پرده‌اند که امور را اداره می‌کنند. سیاست سلطه‌طلبی آمریکا اجازه نمی‌دهد به ایرانی که مستقل است و می‌خواهد استقلال داشته باشد، امتیاز بدهد.

اگر هم می‌خواهد بگوید من نیرویی دارم که لایق، شایسته، پاک، سالم، قوی، با تجربه و مورد قبول مردم است، حرف دیگری است و خب آن نیرو را معرفی کند اما امتیازخواهی و سهم‌خواهی امری نیست که اکنون مورد پذیرش مردم و رهبری باشد و کسانی که این کار را انجام دهند، چوب لای چرخ کار آقای رئیسی گذاشته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیت‌الله خامنه‌ای: وضعیت ایران به گونه‌ای نیست که تشکیل کابینه تاخیر داشته باشدآیت‌الله خامنه‌ای: وضعیت ایران به گونه‌ای نیست که تشکیل کابینه تاخیر داشته باشد رهبر ایران در مراسم تنفیذ رئیس جمهوری جدید این کشور گفت وضعیت به گونه‌ای نیست که تشکیل کابینه تاخیر داشته باشد و باید سرعت عمل خرج داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شهردار تهران نباید نگاه سیاسی داشته باشداحمد مازنی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: شهردار_تهران نباید نگاه سیاسی داشته باشد استقلال شورای_شهر در انتخاب شهردار حفظ شود این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 Prince PahlaviReza Urges West Nail in coffin of clerical state as on verge of collapse Iranians need now stronger support Those who claim to stand for HumanRights but are attending RaisiTerrorist 'inauguration' are stabbing people of Iran in back.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

نفتکش تاجر اسرائیلی که هدف حمله قرار گرفته بود در بندر فجیره امارات لنگر انداختنفتکش «مرسر استریت» تحت مالکیت ایل اوفر، میلیاردر اسرائیلی که هفته گذشته در سواحل عمان مورد حمله قرار گرفته بود امروز سه شنبه سوم اوت در بندر فجیره در امارات عربی متحده لنگر انداخت. دم بچه خاله ها گرم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه در پی انفجار بندر بیروت از اولین کشورهایی بود که به کمک لبنان شتافتترکیه در پی انفجار بندر بیروت از اولین کشورهایی بود که به کمک لبنان شتافت ترکیه از اولین کشورهایی بود که پس از انفجار بندر بیروت به لحاظ مادی و معنوی در کنار مردم و دولت لبنان قرار گرفت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاریکاتور/ وعده‌هایی که محقق نشد!- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید تازه داره شروع میشه. کجا تموم شده؟؟؟؟ در راستای قطع ارتباط با بیرون و کره شمالی سازی ایران، طوری گرانی و تورم پیش خواهد آمد که اوضاع فعلی در برابرش به شوخی شبیه خواهد بود نشاشیده شب درازه حالا ببینیم شما چقدر دزدی و اختلاس و تورم و قتل و غارت و بدبختی به بار میارین قطعا توانایی کاهش اونو که ندارین از قدیم گفتن سگ زرد برادر شغاله حالا اینا خوی و خصلتشون که یکیه فقط رنگ عمامه شون فرق داره وگرنه خر که همونه فقط پالونش عوض شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ایالات متحده: در کنار افغانستانی‌هایی که به آمریکا کمک کرده‌اند می‌ایستیموزیر خارجه ایالات متحده: در کنار افغانستانی‌هایی که به آمریکا کمک کرده‌اند می‌ایستیم آقای بلینکن تصریح کرد: «آمریکا نسبت به آن دسته از شهروندان افغانستان که از سال ۲۰۰۱ با ایالات متحده همکاری کرده اند و اکنون در معرض خشونت طالبان هستند، متعهد است.» It is Afghans NOT Afghnistani. Stop an other bulshit into my country. Shame
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »