عراقچی : مسائل کلیدی در مذاکرات باقی مانده است/ اختلاف نظر درباره نحوه بازگشت طرفین به برجام

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عراقچی: مسائل کلیدی در مذاکرات باقی مانده است ما هفته آینده دور جدید مذاکرات را آغاز خواهیم کرد امیدواریم که در موضوعات مختلف پیشرفت داشته باشیم ولی درباره اینکه دور آخر مذاکرات باشد یا خیر، قضاوت زود است

سید عباس عراقچی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به نشت خود با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: امروز در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، توضیحات مفصلی از آخرین وضعیت مذاکرات وین ارایه دادم، نمایندگان محترم نیز سوالات و دغدغه هایی داشتند که پاسخ ها و توضیحات لازم را خدمتشان ارایه کردم.

مذاکره کننده ارشد کشورمان در وین افزود: هر بار بعد از پایان مذاکرات خدمت نمایندگان می‌رسم و این ناشی از تعامل بسیار خوب با نمایندگان است، در این جلسات نکاتی مطرح می‌شود که برای ما روشنگر است و به پیشرفت مذاکرات کمک می‌کند. عراقچی در ادامه اظهار کرد: مذاکرات به نقطه‌ای رسیده که برخی مسائل کلیدی هنوز در آن باقی مانده و باید در مورد آنها تصمیم گیری شود. ما هفته آینده دور جدید مذاکرات را آغاز خواهیم کرد و امیدواریم که در موضوعات مختلف پیشرفت داشته باشیم ولی درباره اینکه دور آخر مذاکرات باشد یا خیر، قضاوت زود است.

مسئول تیم مذاکره کننده ایران، گفت: اختلاف نظرها درباره مسائل جدید نیست، در واقع اختلاف نظر در خصوص موضوع‌هایی اصلی در ارتباط با نحوه بازگشت طرفین به توافق است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برو جلو۔۔جلیلی بیاد می گه ما با تحریم میتونیم همه کار بکنیم!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بلینکن: پیش‌بینی می‌کنم پس از بازگشت به برجام نیز صدها تحریم علیه ایران باقی بماندوزیر خارجه آمریکا مدعی شد که به پیش‌بینی وی حتی پس از بازگشت کامل ایران و آمریکا به تعهدات برجامی خود، همچنان صدها تحریم ضدایرانی واشنگتن باقی بماند. خوبه...کم کم دارم به بایدن امیدوار میشم...تا حقوق بشر و منطقه به توافق اضافه نشه برداشتن همه تحریما حماقت محضه بایکوت انتخابات ایران را تماشا کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بلینکن: پس از بازگشت به برجام نیز صدها تحریم علیه ایران باقی می‌ماندبلینکن: پس از بازگشت به برجام نیز صدها تحریم علیه ایران باقی می‌ماند وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد حتی در صورت بازگشت به برجام نیز صدها تحریم علیه ایران «مادامی که رفتار آن تغییر نکند» باقی خواهد ماند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مناظره اول نشان داد قرار است یک گروه با ادبیات مشخص، به دولت بتازند/ نباید حرف‌هایی در مناظرات زده شود که مسئولان مورد تمسخر قرار گیرند/ کاری نکنیم که عملکردها در صفر ضرب شودیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: مناظره اول نشان داد که یک گروه آمده است تا به دولت بتازند. امیدوارم در وقت باقی مانده صداوسیما فضا را طوری مدیریت کند که حداقل برای برخی شائبه‌ها و ابهامات در عملکرد مجال پاسخگویی فراهم شود زیرا کل نظام هم مطرح است؛ چراکه صرفا پای دولت در میان نیست و اگر خدایی نکرده نگرش منفی هم باشد همه را در نظر می‌گیرند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا و اروپا از ایران خواستند امکان بازرسی کامل از سایت‌های هسته‌ای خود را فراهم کندآمریکا و اتحادیه اروپا در واکنش به گزارش جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره عدم پاسخگویی ایران در ارتباط با ذرات هسته‌ای کشف شده در سایت‌های مختلف این کشور، از تهران خواستند امکان بازرسی کامل را برای آژانس فراهم کرده و به تعهدات خود در برجام بازگردد اتحادیه اروپا یه زمانی از خواب بیدار میشه که دیگه خیلی دیر شده و کار از کار گذشته و از آن به بعد باید در سایه ای تهدید سلاحهای هسته ای جمهوری اسلامی زندگی کنن چرا نمیفهمید مردم ایران را شماها در پناه دولت نامشروع آخوندی بیچاره کردید اگر نگران دستیابی سپاه به بمب اتم هستید خیالتان راحت کنیم دست پیدا خواهد کرد با وقت کشی شماها،شمایی که دم از حقوق بشر میزنید.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بلینکن: مشخص نیست ایران آماده بازگشت به تعهدات است یا نهوزیر امور خارجه آمریکا هشدار داد که در صورت کنترل نشدن برنامه هسته ای ایران، مدت زمان گریز هسته‌ای تهران تنها به 'چند هفته' خواهد رسید. ایران عن و گهش با هم قاطی شده. ایشون هم از تکنیک رئیسی هراسی استفاده میکنن!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان‌های امنیتی اروپایی: ایران به دنبال ساختن بمب اتم استدر حالی که دیپلمات‌های غربی تمام تلاش خود را برای احیاء توافق هسته‌ای 2015 با ایران موسوم به «برجام» به کار گرفته‌اند، سازمان‌های امنیتی اروپایی اعلام فتوای رهبر ایران اجازه ساخت سلاح هسته ای را نمی دهد. و البته با موشکهای دور برد و قاره پیما که سر صهیونیستهای آمریکایی و اسرائیلی فرود خواهند اومد نیازی هم به سلاح کشتار جمعی نداریم. حرفی تِکراری، اروپایی ها و حزب دموکرات در بُن بست. اعراب یا عربستان هم قدرت مقابله با رژیم ایران را ندارد و شیوخ میلیاردر عرب بُزدل و ترسو هستند و عُرضه جنگیدن ندارند. فقط اسرائیل میتواند و اگر اقدام کند، زیرا سلاح های خاص و البته اتمی هم دارد که میتواند دُشمن را شُخم بزند🤚🏻 بی ناموسا سازمان های امنیتی اروپایی هم تآیید کردن ،،، خب ننه گاییده ها نشستین با کی مذاکره میکنین؟ ،،، بی ناموسا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »