عدالت‌گستری و گره‌گشایی از کار مردم راهبرد دولت و خبرگزاری ایرنا است

27/07/1400 12:23:00 ب.ظ

علی نادری مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در آیین معارفه و تودیع مدیران عامل جدید و سابق ایرنا که صبح امروز با حضور وزیر فرهنگ در محل این خبرگزاری برگزار شد گفت: ایرنا خبرگزاری کل نظام است و مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه نیز باید آن را رسانه خود بدانند.

تهران- ایرنا- «علی نادری» مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی عدالت گستری و گره‌گشایی از کار مردم را راهبرد دولت و خبرگزاری ایرنا معرفی کرد. علی نادری برخی تحولات را در فضای خبر و اطلاع رسانی در ایرنا الزامی دانست و تاکید کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی در دوره های مختلف به فراخور پیشرفت فناوری (از زمان تلکس تا فضای مجازی) فعالیت داشته و امروز نیز باید با این تغییرات همراه شود.

مدیرعامل ایرنا به ظرفیت های داخلی و خارجی این خبرگزاری اشاره کرد و گفت: سرمایه انسانی خبرگزاری جمهوری اسلامی می تواند این رسانه را در بالاترین جایگاه قرار دهد تا مرجعیت رسانه ای این خبرگزاری بازیابی شود.

وی سیاست ایرنا را کمک به برنامه های دولتمردان جهت تحقق و امیدوار کردن مردم با تمام توان و ظرفیت دانست و افزود: ایرنا خبرگزاری کل نظام است و مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه باید آن را رسانه خود بدانند. فرشاد مهدی پور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و عضو شورای عالی خبرگزاری جمهوری اسلامی به همراه حجت الاسلام والمسلمین سیدکمیل باقرزاده و میثم نیلی و سپهر خلجی دیگر اعضای این شورا، مدیران عامل سابق این خبرگزاری محمد جعفر بهداد، احمد خادم المله، جلال فیاضی و اعضای شورای سیاست گذاری خارجی ایرنا از دیگر حاضران این مراسم بودند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 113 میلیون و 971 هزار و 512 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند/ ضرورت استفاده از نیروهای جوان، کارآمد و انقلابی در استان‌ها برای پیشبرد اهداف دولت/ شورای عالی آب هر چه زودتر تشکیل شودرئیس جمهور در جلسه هیات دولت:استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند/ ضرورت استفاده از نیروهای جوان، کارآمد و انقلابی در استان‌ها برای پیشبرد اهداف دولت/ شورای عالی آب هر چه زودتر تشکیل شود

استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند/شورای عالی آب هر چه زودتر تشکیل شودرئیس جمهور با تاکید بر ضرورت استفاده از نیروهای جوان، کارآمد و انقلابی در استان‌ها برای پیشبرد اهداف دولت و امور کشور، گفت: استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

شرط اقامت ۵ روزه برای دریافت دوز دوم واکسن در ارمنستان/ ساخت پل تراتزیتی ایروان-تفلیس توسط شرکت ایرانی/ مرزها تغییر نمی‌کندرییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ارمنستان اظهار داشت: قبلا از مرز ارمنستان برای رسیدن به ایروان بین 8 تا 9 ساعت طول می‌کشید اما این زمان با این بازگشایی‌ها، حفر تونل‌ها و ... به حدود 4 ساعت می‌رسد، بنابراین بارهای ترانزیتی که از تهران به سمت ایروان می‌روند با کاهش زمان رفت و آمد قابل توجهی مواجه می‌شوند. علاوه بر این جاده‌هایی از ارمنستان به به سمت گرجستان در دست کار است و پلی از ارمنستان به گرجستان نیز در حال تاسیس است که این پروژه توسط یک شرکت ایرانی انجام می‌شود که می‌تواند تاثیر بسزایی در سرعت ترانزیت خئاهد داشت.

شیوع و مرگ کرونایی در افراد چاق بیشتر است/با تسریع واکسیناسیون امیدواریم بیماری مدیریت شودوزیر بهداشت ضمن تاکید بر اهمیت ایمنی مواد غذایی و لزوم نظارت جدی سازمان غذا و دارو بر این موضوع، در عین حال چاقی را از چالشهای امروز دنیا خواند و گفت: شدت و شیوع کرونا و همچنین مرگ و میر ناشی از آن در افراد چاق بیشتر است و این از آسیبهای چاقی است.

توضیح درباره سرنوشت شغلی فارغ‌التحصیلان رشته امر به معروف ونهی از منکر/ ورود اعضای هیات علمی به 'تشکل‌های مردمی امر به معروف'در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ توضیح درباره سرنوشت شغلی فارغ‌التحصیلان رشته امر به معروف ونهی از منکر/ ورود اعضای هیات علمی به 'تشکل‌های مردمی امر به معروف' عجب!😐