عامل توهین به مردم کلاردشت بازداشت شد

08/06/1399 06:32:00 ب.ظ

مسافری که با انتشار فیلمی کوتاه به مردم مازندران «‌توهین» کرده بود توسط پلیس بازداشت شد. این فرد ساکنان شهر‌های شمالی ایران را «گدا» و «دهاتی» خطاب کرده و با ادبیاتی تحقیر‌آمیز از آنها یاد کرده بود. اخبار_ایران

این فرد مدعی شده که با «شلوارک» در معابر عمومی «کلاردشت» حاضر شده که با واکنش «غیرعادی» اهالی این شهر مواجه شده است. این فرد ساکنان شهر‌های شمالی ایران را «گدا» و «دهاتی» خطاب کرده و با ادبیاتی تحقیر‌آمیز از آنها یاد کرده بود.

انتشار این فیلم با واکنش گسترده‌ای مواجه شد به طوری که گفته شده برخی به ویلای این فرد در کلاردشت حمله‌ور شده‌اند. استان مازندران گفته‌اند که این فرد در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و بازداشت شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

دستگیری جوان هتاک به ساکنان یک شهر شمالی در فضای مجازیادعایی که جوان توهین‌کننده به شمالی‌ها مطرح کرده است سردار رحیمی: *متهم می‌گوید این کار را در واکنش به درگیری با چند نفر از اهالی این شهر و از روی خشم و عصبانیت انجام داده است *او گفت که تصور نمی‌کرده ویدیوی او بازخورد بالایی داشته باشد

فرد هتاک به مردم شمال دستگیر شدفرد هتاک به مردم شمال دستگیر شد دادستان ساری از دستگیری فرد هتاک به مردم شمال در فضای مجازی خبر داد.

محمود عزت، رهبر اخوان المسلمین مصر بازداشت شد - BBC News فارسینیروهای امنیتی مصر محمود عزت، رهبر موقت گروه اخوان المسلمین این کشور را در شرق قاهره بازداشت کرده‌اند. محمود عزت از دهه ۱۹۶۰، از شخصیت‌های کلیدی و مهم اخوان المسلمین بود و از او به عنوان نگهبان دارایی و اسرار گروه، یاد شده است.

چین هزاران نفر را در ارتباط با «جرائم مربوط به کرونا» بازداشت کرداز جمله متهمان مردی است که با خودرو کارکنان بخش‌های بهداشتی را تعقیب و آنها زیر می‌گرفته است.

حمله کوسه به خدمه شناور گارد ساحلی آمریکا در اقیانوس آرامیک مامور ویژه پلیس دریایی آمریکا با شلیک از روی عرشه شناور به سوی کوسه آن را فراری داد و ماجرا ختم به خیر شد.

حمله کوسه به ۴۰ خدمه شناور گارد ساحلی آمریکا در اقیانوس آرامیک مامور ویژه پلیس دریایی آمریکا با شلیک از روی عرشه شناور به سوی کوسه آن را فراری داد و ماجرا ختم به خیر شد.