طرح 8ساله و لغو مجوز مرخصی زایمان، اجحاف بزرگ در حق پزشکان زن

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

🔻اعتمادآنلاین ماجرای مرخصی زایمان زنان پزشک را بررسی می‌کند:طرح 8ساله و لغو مجوز مرخصی زایمان، اجحاف بزرگ در حق پزشکان زن/دیوان عدالت اداری رأی داد، وزارت بهداشت سکوت کرد، پزشکان زن به ریاست‌جمهوری و بیت رهبری نامه نوشتند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مخالفت با طرح پیوستن ایران به کنوانسیون امحای کلیه اشکال تبعیض علیه زنان و ارائه طرح تفکیک جنسیتی در بیمارستان‌ها، تنها نقطه‌های پر از تامل کارنامه مرضیه دستجردی نیست.او که در دولت دوم احمدی‌نژاد توانست عنوان نخستین زن وزیر بعد از انقلاب اسلامی ایران را از آن خود کند تصمیماتی گرفته که برخی از آنها هنوز هم در بین جامعه پزشکی تلفات می‌دهد.

اکنون در آستانه 40 سالگی توانسته‌ام ناباروری‌ام را درمان کنم و هفت‌ماهه باردارم، اما این بخشنامه جدید آمده است. تصور اینکه باید با 2 بچه بعد از زایمان مجدداً به میانه برگردم و خانواده‌ام را هم در کنارم نداشته باشم مدام عذابم می‌دهد.»او ادامه داد: «همسر من عضو هیات‌علمی دانشگاه تبریز است و او هم نمی‌تواند مرخصی بگیرد. از زمان عقد فقط یک روز در هفته می‌توانیم یکدیگر را ببینیم. به تنهایی بچه اولم را بزرگ کردم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش ایران به انتقاد پمپئو از وضعیت حقوق بشر در این کشورسخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که مایک پمپئو از ریاست یک سازمان جهنمی و شکنجه گر به وزارت خارجه آمریکا آمده و تفکرات جهنمی خود را به میدان دیپلماسی انتقال داده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستندبنزین رو با کشورهای دیگه مقایسه می‌کنه ولی حقوق رو با بورکینوفاسو وضعیت مردم در یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان: فروش دو عدد کلیه O+ یک عدد چشم O- و یک عدد چشم A+ هر چهار نفر سالم هستند و بین ۲۰ تا ۲۶ ساله اند ماشما را به مقام انسانیت می‌رسانیم، دلخوش به این مقدار نباشید که مسکن می‌سازیم آب و برق را مجانی میکنیم آیا حاضرید پانزده درصد افزایش را نگیرید تا مقدار بودجه تعیین شده برای افزایش حقوق بابت همسان سازی حقوق بازنشستگان هزینه شود؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حسن روحانی در نشست مالزی از «لزوم رهائی جهان اسلام از دلار» گفتحسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران طی سخنانی در نشست سران چند کشور اسلامی در پایتخت مالزی، از «ضعف لابد به ریال پناه بیارن؟! اصلا این قاتل مردم ایران را نباید به اینجا راه می دادید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستندواقعا این بود آرمان های عمام !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استراماچونی از اودینزه پیشنهاد داشت / او در ایران بیشتر از یک سرمربی استخبرنگار ایتالیایی تایید کرد آندره آ استراماچونی از باشگاه اودینزه پیشنهاد داشت اما به خاطر باشگاه استقلال دوباره به ایران برمی‌گردد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »