استراماچونی از اودینزه پیشنهاد داشت / او در ایران بیشتر از یک سرمربی است

30/09/1398 11:29 ق.ظ

خبرنگار توتومرکاتووب در گفتگو با ایلنا: استراماچونی از اودینزه پیشنهاد داشت / او در ایران بیشتر از یک سرمربی است

خبرنگار ایتالیایی تایید کرد آندره آ استراماچونی از باشگاه اودینزه پیشنهاد داشت اما به خاطر باشگاه استقلال دوباره به ایران برمی‌گردد. سرمربی اهل سن جیووانی با گذشت روزهای پرتلاطم در نهایت روز گذشته موفق به دریافت معوقات قراردادش شد و مشکلی برای بازگشت به ایران ندارد.

استراماچونی همانطور که در ایران هوادارانش مقابل وزارت ورزش و باشگاه استقلال تجمع کرده بودند بین رسانه‌های ایتالیایی هم مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته بود.

پایگاه خبری "توتومرکاتووب" یکی از رسانه‌هایی است که طی روزهای گذشته پیگیر واکنش‌ها و اخبار پیرامون باشگاه استقلال و فسخ قرارداد استراماچونی شده بود. به همین دلیل با آلسیو آلایمو، خبرنگار "توتومرکاتووب"، فعال رسانه‌ای در TMW

، اسپورت ایتالیا و رادیو بیانکونری درباره آخرین وضعیت سرمربی ایتالیایی و بازگشت او به ایران گفتگو کردیم که در ادامه می‌خوانید: - ابتدا می‌خواهم در مورد کل داستان از شما بپرسم، فکر می‌کردید آندره استراماچونی ایران را اینچنین ترک کند؟ headtopics.com

به همراه "توتومرکاتووب" ما استرا را به عنوان یک مربی ایتالیایی که در خارج از کشور کار می‌کرد، دنبال کردیم و همه دشواری‌هایی که وی از ابتدای این تجربه جدید در ایران داشت را می‌دانستیم.

ادامه مطلب:
ilnanews »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستند

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستندبنزین رو با کشورهای دیگه مقایسه می‌کنه ولی حقوق رو با بورکینوفاسو وضعیت مردم در یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان: فروش دو عدد کلیه O+ یک عدد چشم O- و یک عدد چشم A+ هر چهار نفر سالم هستند و بین ۲۰ تا ۲۶ ساله اند ماشما را به مقام انسانیت می‌رسانیم، دلخوش به این مقدار نباشید که مسکن می‌سازیم آب و برق را مجانی میکنیم آیا حاضرید پانزده درصد افزایش را نگیرید تا مقدار بودجه تعیین شده برای افزایش حقوق بابت همسان سازی حقوق بازنشستگان هزینه شود؟

حسن روحانی در نشست مالزی از «لزوم رهائی جهان اسلام از دلار» گفتحسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران طی سخنانی در نشست سران چند کشور اسلامی در پایتخت مالزی، از «ضعف لابد به ریال پناه بیارن؟! اصلا این قاتل مردم ایران را نباید به اینجا راه می دادید

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۷۰ هزار نفر از جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چابهار حاشیه‌نشین هستندواقعا این بود آرمان های عمام !

رئیس بانک مرکزی از کدام رشد اقتصادی حرف می‌زند؟ranjipour اینا دیگه توی حروم زادگی و دروغ گویی بت زدند چون در غیر این صورت ... ranjipour راست میگه از رکود در اومده رفته به زیر خط رکود مطلق

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • حسین علیشاپوردر پادکست این هفته 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' بازخوانی تصنیفی از عارف قزوینی به نام 'گریه کن' با صدای حسین علیشاپور را می‌شنوید. حسین علیشاپور در این ‌برنامه می‌گوید که 'صد افسوس که این شعر و

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال تهران بعد از جدایی مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، به مهم‌ترین موضوعی تبدیل شده که در محافل فوتبالی از او یاد می‌شود. این سرمربی پس از 6 ماه حضور در ایران، به دلیل روش پرداخت حقوقش از سوی باشگاه استقلال به صورت یکطرفه قرارداد خودش و دستیارانش را نزدیک به دو هفته پیش فسخ کرد تا ایران را به مقصد زادگاهش ترک کند.

سرمربی اهل سن جیووانی با گذشت روزهای پرتلاطم در نهایت روز گذشته موفق به دریافت معوقات قراردادش شد و مشکلی برای بازگشت به ایران ندارد. استراماچونی همانطور که در ایران هوادارانش مقابل وزارت ورزش و باشگاه استقلال تجمع کرده بودند بین رسانه‌های ایتالیایی هم مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته بود.

پایگاه خبری "توتومرکاتووب" یکی از رسانه‌هایی است که طی روزهای گذشته پیگیر واکنش‌ها و اخبار پیرامون باشگاه استقلال و فسخ قرارداد استراماچونی شده بود. به همین دلیل با آلسیو آلایمو، خبرنگار "توتومرکاتووب"، فعال رسانه‌ای در TMW

، اسپورت ایتالیا و رادیو بیانکونری درباره آخرین وضعیت سرمربی ایتالیایی و بازگشت او به ایران گفتگو کردیم که در ادامه می‌خوانید:

- ابتدا می‌خواهم در مورد کل داستان از شما بپرسم، فکر می‌کردید آندره استراماچونی ایران را اینچنین ترک کند؟

به همراه "توتومرکاتووب" ما استرا را به عنوان یک مربی ایتالیایی که در خارج از کشور کار می‌کرد، دنبال کردیم و همه دشواری‌هایی که وی از ابتدای این تجربه جدید در ایران داشت را می‌دانستیم.

- به نظر می‌رسد که در ایتالیا به پولشویی بسیار حساس هستند و آن را مجازات می‌کنند به گونه ای که استراماچونی از این ماجرا واهمه داشته و چنین وضعیتی رابرای او به ارمغان آورده است. ظاهرا، او حتی نمی توانست چکی استقلال برای او نوشت را دریافت کند. آیا چیزی در مورد این موضوع وجود دارد که بتوانید با ما در میان بگذارید؟

بله، دقیقا همینطور است. قوانین ایتالیا بسیار سختگیرانه است و مطمئناً آقای استراماچونی به عنوان یک مربی حرفه ای سطح بالا باید آن را رعایت کند.

- به نظرت تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران چه تاثیری در کل وضعیت داشته است؟

در واقع همه چیز از تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران شروع می‌شود و این تأثیر زیادی را روی وضعیت می‌گذارد. آنچه ما در ایتالیا متوجه شده‌ایم این بود که یک روش قانونی برای پرداخت وجود داشت اما مدیریت گذشته استقلال آن را نادیده گرفته است و و به همین دلیل است که وکلای استراماچونی موظف شدند یک طرفه قرارداد را فسخ کنند.

- واکنش‌ها در ایتالیا به فسخ قرارداد استراماچونی چه بود؟

بیشتر فوتبالدوستان ایتالیایی به خصوص طرفداران اینتر استراماچونی را همچنان دنبال می‌کنند و موضوعی که بیشتر از همه قابل توجه بوده واکنش و تجمع هواداران استقلال در محل این باشگاه بود. این نشان می‌دهد که او برای طرفداران استقلال بیش از یک سرمربی است و خیلی‌ها به او علاقه دارند.

- شایعاتی مبنی بر پیوستن او به باشگاه اودینزه وجود داشت. آیا این پیشنهاد صحت داشت؟

بله درست است اما استرا این پیشنهاد را انکار کرد زیرا او می‌خواهد تنها، مربی استقلال باشد.

- حالا او باید به ایران برگردد. به نظرت در بازگشت موفق خواهد بود یا چالش‌های زیادی خواهد داشت؟

آخرین اخباری که ما داریم این است که پول بدون مشکل واریز شده و او به ایران برمی‌گردد. امیدوارم که موفق باشد. اینکه با چالش مواجه خواهد بود یا نه به شیوه برخورد او در ادامه رابطه مستقیم خواهد داشت.