طرح ربودن فرماندار میشیگان و راه انداختن جنگ داخلی در آمریکا خنثی شد

18/07/1399 11:01:00 ق.ظ

طرح ربودن فرماندار میشیگان و راه انداختن جنگ داخلی در آمریکا خنثی شد جزئیات بیشتر🔽

۶ نفر از متهمان به‌عنوان افراد «بسیار خطرناک» معرفی شده‌اند. آنها تصمیم داشتند گرچن ویتمر را پیش از برگزاری انتخابات سوم نوامبر بربایند و پس از آن، او را به اتهام «خیانت» محاکمه کنند. پلیس فدرال ایالات متحده آمریکا (اف‌بی‌آی) می‌گوید توطئه ربودن گرچن ویتمر، فرماندار دموکرات میشیگان...

پلیس فدرال ایالات متحده آمریکا (اف‌بی‌آی) می‌گوید توطئه ربودن گرچن ویتمر، فرماندار دموکرات میشیگان را خنثی کرده است. خانم ویتمر یکی از منتقدان سرسخت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود. یک دادگاه محلی پیش‌تر موازین سخت‌گیرانه خانم ویتمر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را لغو کرده بود.

اف‌بی‌آی می‌گوید ۱۳ نفر را در ارتباط با این پرونده بازداشت کرده است. این افراد متهم هستند که با برقراری ارتباط با یک گروه شبه‌نظامی راست‌گرای افراطی، تصمیم داشتند فرماندار میشیگان را بدزدند و جنگ داخلی به راه بیاندازند. آن‌ها خانم واچمن را به خودکامگی و اعمال بی‌حد و حصر قدرت متهم می‌کردند.

پلیس فدرال ایالات متحده می‌گوید ماموران نفوذی طرح‌های این گروه را کشف و عملیات آن‌ها را در نطفه خفه کرده اند. به گزارش خبرگزاری فرانسه در قرار مجرمیتی که از سوی دادگاهی در غرب میشیگان صادر شده، ۶ نفر از متهمان به‌عنوان افراد «بسیار خطرناک» معرفی شده اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!

قبرس شمالی ساحل متروک‌مانده از زمان اشغال ترکیه را بازگشایی می‌کندمقامات قبرس شمالی اعلام کردند منطقه‌ای ساحلی را که چند دهه متروک مانده بود بازگشایی خواهند کرد. این ساحل، مقابل ناحیه‌ای مسکونی قرار دارد که از زمان اشغال بخش شمالی جزیرهٔ قبرس از سوی ترکیه در سال ۱۹۷۴، به‌ حال خود رها شده بود. اسم کاملش اینه جمهوری تورک قبرس شمالی دست از تورک ستیزی بردارید. هر جا بحث اشغال، فلاكت قتل عام و كشتار است نام تركيه ميدرخشد، از ليبي تا سوريه و قبرس و ارتساخ

محمد صلاح یک بی‌خانمان را از آزار مهاجمان نجات داد و ستایش شدمحمد صلاح پس از مشاهده آزار و اذیت فرد بی‌خانمان توسط عده‌ای اوباش در پمپ‌بنزینی نزدیک استادیوم آنفیلد، بلافاصله وارد عمل می‌شود و ضمن ترساندن مهاجمان، فرد بی خانمان را از دست آزار آنها نجات می‌دهد.

مشت‌های گره‌شده‌ات را پر از مخدر خواهیم کرد!کردیم یاخواهیم کرد..فکرکن بعدبنویس...!!

اروپا از جف بزوس خواست بابت جاسوسی آمازون از قانون‌گذاران توضیح دهدشماری از نمایندگان پارلمان اروپا در نامهٔ سرگشاده‌ای به مدیرکل شرکت آمازون خواستار آن شدند که وی دربارهٔ جاسوسی احتمالی شرکتش از قانون‌گذاران اروپایی، و نیز مواضع تندوتیز آن در قبال اتحادیه‌های کارگری، توضیح بدهد.

آمار بالای تلفات ناشی از کرونا پس از ۸ ماه تجربه مبارزه پذیرفتنی نیسترئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موضوع کرونا اولویت امروز کشور است، گفت: آمار بالای تلفات ناشی از کرونا پس از ۸ ماه تجربه مبارزه پذیرفتنی نبوده و باید با همکاری یکدیگر برای کنترل این بیماری تلاش کنیم. شما علی‌الحساب خودت ۲هفته بفرما قرنطینه mb_ghalibaf قالی باف فقط دو کلمه اگر میشد و باید بشود عجب هنر منداست این مو بو ر دکتر رفتن تودل بیمار کرونایی رو این دکترو پرستارای عزیز بنده خداها انجام میدن وراضی نیستن شماهم تادل بیمار برین جلو براشون که بااین وضعیت حقوقا کلی مشکل دارن برین تودل اون مشکلات خیلی بهتره اونو دریابین