طرح جدید نمایندگان مجلس برای جریمه مدیران حامی تحریم+ جزئیات- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

04/09/2019 09:55:00 ق.ظ

خبرگزاری تسنیم جزئیاتی از طرح جدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای جریمه مدیرانی که به نوعی از تحریم‌ها حمایت کرده و یا با شرکت‌ های تحریمی همکاری نکنند را، منتشر کرده است.

تحریم, تحریم هسته ای

«طرح جدید نمایندگان مجلس برای جریمه مدیران حامی تحریم » خبرگزاری تسنیم جزئیاتی از طرح جدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای جریمه مدیرانی که به نوعی از تحریم ‌ها حمایت کرده و یا با شرکت‌ های تحریم ی همکاری نکنند را، منتشر کرده است

خبرگزاری تسنیم جزئیاتی از طرح جدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای جریمه مدیرانی که به نوعی از تحریم ‌ها حمایت کرده و یا با شرکت‌ های تحریم ی همکاری نکنند را، منتشر کرده است.

متن کامل این طرح به شرح زیر است:بسمه‌تعالیرئیس مجلس شورای اسلامیمقدمه توجیهی:مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی ایرانی که در راستای تحریم‌های آمریکا اقدام کنند و با افراد و نهادهای تحریم شده ایرانی همکاری نکنند و در ارائه هرگونه خدمات متعارف سازمانی که مسئولیت آن را برعهده دارند به این افراد و مجموعه‌ها کوتاهی کنند، مرتکب جرم علیه امنیت ملی شده‌اند، مراجع قضایی موظف به پیگیری حقوقی آنان می‌باشند.

عنوان طرح:جریمه مدیران متخلفی که در جهت تحریم‌های خارجی اقدام کنندموضوع طرح:مدیران کلیه سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های دولتی و خصوصی ایرانی که در راستای تحریم‌های آمریکا اقدام کنند و با افراد و نهادهای تحریم شده ایرانی همکاری نکنند و در ارائه هرگونه خدمات متعارف سازمانی که مسئولیت آن را برعهده دارند، به این افراد و مجموعه‌ها کوتاهی نمایند، مرتکب جرم علیه امنیت ملی شده‌اند و مراجع قضایی موظف به پیگیری حقوقی آنان می‌باشند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

انتخاب محسن حاجی میرزایی با ۲۰۰رای موافق نمایندگان مجلس بعنوان وزیر جدید آموزش و پرورشایران وایر پیشتر در گزارشی به بررسی کارنامه وزرای آموزش و پرورش پس از انقلاب پرداخته بود. این وب سایت آمادگی آن را دارد تا نظرات موافق و مخالف معلمان در مورد انتخاب وزیر و مسائل مرتبط با معلمان را منتشر نماید.

آلبوم جدید «تیلور سوئیفت» صدرنشین جدول بیلبورد شدآلبوم جدید «تیلور سوئیفت» صدرنشین جدول بیلبورد شد به گزارش شبکه خبری «سی ان ان» این آلبوم که عاشق (به انگلیسی: Lover) نام دارد، در هفته نخست انتشار، ۶۷۹ هزار نسخه فروخت و از سایر رقبای مطرح خود پیشی گرفت.

شیوه‌نامه جدید شورای انضباطی، صفحات مجازی دانشجویان را ملاک تصمیم نمی داندصفحات مجازی شخصی دانشجویان بر اساس شیوه‌نامه جدید انضباطی، نمی‌تواند مستند تصمیم شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها قرار گیرد. بر اساس این آیین نامه، اصل بر برائت دانشجو است و هرگونه شک در احراز تخلف بودن رفتار ارتکابی باید به نفع دانشجو تفسیر شود.

چهار پوستر عاشورایی جدید منتشر شد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim«چهار پوستر عاشورایی جدید منتشر شد» مجموعه پوسترهای عاشورایی با عنوان «ای خوشا آنکه گدای در این خانه شود» منتشر شد محرم_١٤٤١

یک سگ کوچک نجات یافته، عضو جدید خانواده نخست وزیر بریتانیا شدیک سگ کوچک نجات یافته، عضو جدید خانواده نخست وزیر بریتانیا شد این سگ کوچک ۱۵ هفته ای نژاد «جک راسل» در یک ساک قرمز با همراهی داوطلبان خیریه نجات حیوانات در جنوب ولز وارد مقر نخست وزیری بریتانیا شد.

بازگشایی مرز خسروی در هفته جاری/ دو اتفاق جدید درباره پیاده‌روی اربعینرحمانی‌فضلی خبر داد: بازگشایی مرز خسروی در هفته جاری/ دو اتفاق جدید درباره پیاده‌روی اربعین

، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تدوین طرحی خواستار جریمه مدیران حامی تحریم‌های خارجی علیه ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران شده‌اند.استان وایر- نمایندگان حاضر در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی صلاحیت «محسن حاجی میرزایی» را برای تصدی وزارت آموزش و پرورش بررسی و نهایتا با انتخاب او به عنوان وزیر آموزش و پرورش موافقت کردند.شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ حمله یک اصلاح‌طلب به شعار «نه غزه، نه لبنان»؛ عطریانفر: ما باید هزینه‌های حزب‌الله را بدهیم! در حالی که بسیاری از معترضان داخلی جمهوری اسلامی بارها با سردادن شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» علیه صرف هزینه برای حزب الله و حماس از بودجه مردم ایران اعتراض کردند، محمد عطریانفر، فعال سیاسی اصلاح طلب، این شعار را «چرندیات» خواند و گفت که ایران باید هزینه‌های حزب‌الله را بپردازد.شیوه‌نامه اجرایی جدید شورای انضباطی دانشجویان که بر اساس آیین‌نامه شورای انضباطی دانشجویان، مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی تنظیم شده است با امضای وزیران بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری و از طریق معاونان فرهنگی و دانشجویی این دو وزارتخانه به دانشگاه‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

متن کامل این طرح به شرح زیر است: بسمه‌تعالی رئیس مجلس شورای اسلامی مقدمه توجیهی: مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی ایرانی که در راستای تحریم‌های آمریکا اقدام کنند و با افراد و نهادهای تحریم شده ایرانی همکاری نکنند و در ارائه هرگونه خدمات متعارف سازمانی که مسئولیت آن را برعهده دارند به این افراد و مجموعه‌ها کوتاهی کنند، مرتکب جرم علیه امنیت ملی شده‌اند، مراجع قضایی موظف به پیگیری حقوقی آنان می‌باشند. عنوان طرح: جریمه مدیران متخلفی که در جهت تحریم‌های خارجی اقدام کنند موضوع طرح: مدیران کلیه سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های دولتی و خصوصی ایرانی که در راستای تحریم‌های آمریکا اقدام کنند و با افراد و نهادهای تحریم شده ایرانی همکاری نکنند و در ارائه هرگونه خدمات متعارف سازمانی که مسئولیت آن را برعهده دارند، به این افراد و مجموعه‌ها کوتاهی نمایند، مرتکب جرم علیه امنیت ملی شده‌اند و مراجع قضایی موظف به پیگیری حقوقی آنان می‌باشند. مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس تصدی حاجی میرزایی بر وزارت آموزش و پرورش را تبریک گفت. یادآور می‌شود، این طرح در جلسه علنی روز یکشنبه 27 مرداد 98 اعلام وصول شده است. آمریکا می گوید جمهوری اسلامی بزرگترین دولت حامی تروریسم است و گروه هایی مثل حزب الله با کمک رژیم ایران، خاورمیانه را بی ثبات کرده اند. انتهای پیام/ . او دو سال فرصت دارد تا برنامه‌های خود را پیش از پایان دوره دولت دوازدهم عملی سازد.