طرح جدید نمایندگان مجلس برای جریمه مدیران حامی تحریم+ جزئیات- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

«طرح جدید نمایندگان مجلس برای جریمه مدیران حامی تحریم» خبرگزاری تسنیم جزئیاتی از طرح جدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای جریمه مدیرانی که به نوعی از تحریم‌ها حمایت کرده و یا با شرکت‌ های تحریمی همکاری نکنند را، منتشر کرده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تدوین طرحی خواستار جریمه مدیران حامی تحریم‌های خارجی علیه ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران شده‌اند.

مدیران سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی ایرانی که در راستای تحریم‌های آمریکا اقدام کنند و با افراد و نهادهای تحریم شده ایرانی همکاری نکنند و در ارائه هرگونه خدمات متعارف سازمانی که مسئولیت آن را برعهده دارند به این افراد و مجموعه‌ها کوتاهی کنند، مرتکب جرم علیه امنیت ملی شده‌اند، مراجع قضایی موظف به پیگیری حقوقی آنان می‌باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتخاب محسن حاجی میرزایی با ۲۰۰رای موافق نمایندگان مجلس بعنوان وزیر جدید آموزش و پرورشایران وایر پیشتر در گزارشی به بررسی کارنامه وزرای آموزش و پرورش پس از انقلاب پرداخته بود. این وب سایت آمادگی آن را دارد تا نظرات موافق و مخالف معلمان در مورد انتخاب وزیر و مسائل مرتبط با معلمان را منتشر نماید.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آلبوم جدید «تیلور سوئیفت» صدرنشین جدول بیلبورد شدآلبوم جدید «تیلور سوئیفت» صدرنشین جدول بیلبورد شد به گزارش شبکه خبری «سی ان ان» این آلبوم که عاشق (به انگلیسی: Lover) نام دارد، در هفته نخست انتشار، ۶۷۹ هزار نسخه فروخت و از سایر رقبای مطرح خود پیشی گرفت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شیوه‌نامه جدید شورای انضباطی، صفحات مجازی دانشجویان را ملاک تصمیم نمی داندصفحات مجازی شخصی دانشجویان بر اساس شیوه‌نامه جدید انضباطی، نمی‌تواند مستند تصمیم شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها قرار گیرد. بر اساس این آیین نامه، اصل بر برائت دانشجو است و هرگونه شک در احراز تخلف بودن رفتار ارتکابی باید به نفع دانشجو تفسیر شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

چهار پوستر عاشورایی جدید منتشر شد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim«چهار پوستر عاشورایی جدید منتشر شد» مجموعه پوسترهای عاشورایی با عنوان «ای خوشا آنکه گدای در این خانه شود» منتشر شد محرم_١٤٤١
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یک سگ کوچک نجات یافته، عضو جدید خانواده نخست وزیر بریتانیا شدیک سگ کوچک نجات یافته، عضو جدید خانواده نخست وزیر بریتانیا شد این سگ کوچک ۱۵ هفته ای نژاد «جک راسل» در یک ساک قرمز با همراهی داوطلبان خیریه نجات حیوانات در جنوب ولز وارد مقر نخست وزیری بریتانیا شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازگشایی مرز خسروی در هفته جاری/ دو اتفاق جدید درباره پیاده‌روی اربعینرحمانی‌فضلی خبر داد: بازگشایی مرز خسروی در هفته جاری/ دو اتفاق جدید درباره پیاده‌روی اربعین
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »