بازگشایی مرز خسروی در هفته جاری/ دو اتفاق جدید درباره پیاده‌روی اربعین

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رحمانی‌فضلی خبر داد: بازگشایی مرز خسروی در هفته جاری/ دو اتفاق جدید درباره پیاده‌روی اربعین

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در حاشیه نشست سراسری دفاتر تسهیل‌گری در مناطق حاشیه‌نشین و سکونت‌گاه‌های غیررسمی در جمع خبرنگاران درباره برگزاری مراسم محرم گفت: درباره امنیت و سازماندهی فضاهای عزاداری چه در حسینیه‌ها چه در مساجد و چه در خیابان انجام شده به گونه‌ای است که مردم ان‌شاالله در آرامش و امنیت مراسم را برگزار کنند. این برنامه‌ریزی‌ها از حدود یک‌ماه قبل انجام شده و امیدواریم به نحو احسن اجرا شود.

وی درباره موضوع پیاده‌روی اربعین نیز خاطرنشان کرد: ما ان‌شاالله امسال اربعین باشکوه‌تری را برگزار خواهیم کرد. البته هر سال نسبت به سال قبل جمعیت بیشتری برای پیاده‌روی اربعین حضور پیدا می‌کند. سال گذشته جمعیتی حدود دو میلیون و 200 تا دو میلیون و 300 هزار نفر داشتیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال بازگشایی مرز خسروی در هفته جاریوزیر کشور گفت امیدوارم مرزخسروی همین هفته به صورت رسمی بازگشایی شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معتمدی‌مهر: در ایران مرز اپوزیسیون و برانداز، چندان شفاف نیستمهدی معتمدی‌مهر، عضو دفتر سیاسی نهضت‌ آزادی، گفت: اپوزیسیون اگر بتواند با زبان مردم صحبت کند، یعنی بتواند بازگوکننده مسائل اصلی مردم باشد و به شیوه‌ و زبانی با آنها حرف بزند که افکار عمومی را متقاعد کند نیازهای اصلی‌شان را می‌داند، موقعیتی بالاتر پیدا می‌کند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

بی‌تحرکی مردم ایران به مرز هشدار رسیدبی‌تحرکی مردم ایران به مرز هشدار رسید سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی: *سلامت ملی مردم به مخاطره افتاده و دیگر وقت تعارف کردن نیست *در حال حاضر کم تحرکی مردم به یک مسئله و مشکل ملی تبدیل شده است *آمارها نشان می‌دهد مردم ایران ورزش را جدی نمی‌گیرند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ذخایر اورانیوم غنی‌شده تا ۴.۵ درصد ایران از مرز ۲۵ کیلو گذشتذخایر اورانیوم غنی‌شده تا ۴.۵ درصد ایران از مرز ۲۵ کیلو گذشت بعد از آن‌که ایران در گام دوم کاهش تعهدات برجامی‌اش پایبندی خود به رعایت سقف ۳.۶۷ درصد را لغو کرد، ذخایر اورانیوم غنی شده تا ۴.۵ درصد ایران از مرز ۲۵ کیلوگرم گذشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مردم و مسئولان در تکاپوی آماده‌سازی؛ «مرز مهران» آماده میزبانی زائران اربعین 98- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim«مردم و مسئولان در تکاپوی آماده‌سازی؛ مرز مهران آماده میزبانی زائران اربعین ۹۸» «مهران» دروازه عتبات عالیات، بین‌الحرمین ایران امروز، قدمگاه دیروز شهدا و میزبان اَمن و نزدیک‌ترین منظقه کشور آماده میزبانی از زائران اربعین حسینی است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

احتمال بازگشایی مرز خسروی در هفته جاریوزیر کشور گفت امیدوارم مرزخسروی همین هفته به صورت رسمی بازگشایی شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »