ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی شورای نگهبان: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

تروریسم اقتصادی شیوه‌ای است که دولتهای غربی با سوءاستفاده از ابزارهای قانونی، منافع و منابع اقتصادی دیگر ملتها را توقیف و یا مصادره می‌نمایند، آن هم بدون طی مراحل رسیدگی حقوقی منصفانه. ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی دولتی است.

اقدام کانادا مغایر با اصول شناخته شده حقوق بین‌الملل از جمله اصل حاکمیت دولتها است. از این پس قوه قضاییه باید وفق قانونِ «صلاحیت دادگستری جمهوری اسلامی ایران برای رسیدگی به دعاوی مدنی علیه دولتهای خارجی» مصوب ۱۳۹۰ در خصوص کانادا عمل نماید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توئیتر حساب کاربری ده‌ها خبرنگار و مقام دولتی کوبا از جمله رائول کاسترو را مسدود کردتوئیتر حساب کاربری ده‌ها خبرنگار و مقام دولتی کوبا از جمله رائول کاسترو را مسدود کرد این شبکه اجتماعی عمده آمریکایی توضیحی برای این اقدام خود ارائه نکرده و در عین حال به پرسش‌های خبرگزاری رویترز نیز در این زمینه پاسخ نداده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ضبط وثیقه ۳۰ میلیارد تومانی متهم پرونده پتروشیمیقاضی پرونده پتروشیمی: متهم فرزاد_محبوبی آذریان تاریخ ٢٣ مرداد برای حضور در دادگاه ابلاغ شد اما در دادگاه حاضر نشد، بنابراین ضمن صدور دستور بازداشت وی، فردا صبح برای ضبط وثیقه ٣٠ میلیارد تومانی این متهم به نفع دولت از سوی دادستان تهران اقدام می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ضبط وثیقه 30 میلیاردی یک متهم به دلیل حضور نیافتن در دادگاهضبط وثیقه ۳۰ میلیاردی یک متهم پرونده پتروشیمی به دلیل حضور نیافتن در دادگاه قاضی مسعودی مقام: یکی از متهمان پرونده پتروشیمی در دادگاه حضور نداشته، وثیقه اپ به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به نفع دولت ضبط خواهد شد و قرار بازداشت او هم صادر می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ایران به فروش اموال مصادره شده این کشور توسط کانادا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اموال ایران در کانادا فروخته و به قربانیان تروریسم داده شد | DW | 13.09.2019میلیون‌ها دلار از اموال جمهوری اسلامی ایران در کانادا با حکم دادگاه فروخته و پول آن به خانواده‌های قربانیان حملات تروریستی حماس و حزب‌الله داده شد. تنها یک ساختمان در اوتاوا به قیمت ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار فروخته شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت‌ متخلفان گندم‌های آلوده/تایید وجود فضولات پرندگانتایید وجود فضولات پرندگان در گندم‌های آلوده مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی: *متخلفان گندم‌های آلوده بازداشت شده‌اند *۱۴ کامیون ۱۲ تنی گندم آلوده کشف شده است *فضولات پرندگان زمانی که فرد متخلف گندم را در مرغداری خود ذخیره کرده بود، به آن اضافه شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »