شورای نگهبان

شورای نگهبان

ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

سخنگوی شورای نگهبان: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

14/09/2019 04:53:00 ب.ظ

سخنگوی شورای نگهبان : ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

سخنگوی شورای نگهبان گفت: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی دولتی است.

تروریسم اقتصادی شیوه‌ای است که دولتهای غربی با سوءاستفاده از ابزارهای قانونی، منافع و منابع اقتصادی دیگر ملتها را توقیف و یا مصادره می‌نمایند، آن هم بدون طی مراحل رسیدگی حقوقی منصفانه. ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی دولتی است.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021 ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

توئیتر حساب کاربری ده‌ها خبرنگار و مقام دولتی کوبا از جمله رائول کاسترو را مسدود کردتوئیتر حساب کاربری ده‌ها خبرنگار و مقام دولتی کوبا از جمله رائول کاسترو را مسدود کرد این شبکه اجتماعی عمده آمریکایی توضیحی برای این اقدام خود ارائه نکرده و در عین حال به پرسش‌های خبرگزاری رویترز نیز در این زمینه پاسخ نداده است.

ضبط وثیقه ۳۰ میلیارد تومانی متهم پرونده پتروشیمیقاضی پرونده پتروشیمی: متهم فرزاد_محبوبی آذریان تاریخ ٢٣ مرداد برای حضور در دادگاه ابلاغ شد اما در دادگاه حاضر نشد، بنابراین ضمن صدور دستور بازداشت وی، فردا صبح برای ضبط وثیقه ٣٠ میلیارد تومانی این متهم به نفع دولت از سوی دادستان تهران اقدام می‌شود.

ضبط وثیقه 30 میلیاردی یک متهم به دلیل حضور نیافتن در دادگاهضبط وثیقه ۳۰ میلیاردی یک متهم پرونده پتروشیمی به دلیل حضور نیافتن در دادگاه قاضی مسعودی مقام: یکی از متهمان پرونده پتروشیمی در دادگاه حضور نداشته، وثیقه اپ به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به نفع دولت ضبط خواهد شد و قرار بازداشت او هم صادر می‌شود

واکنش ایران به فروش اموال مصادره شده این کشور توسط کانادا

اموال ایران در کانادا فروخته و به قربانیان تروریسم داده شد | DW | 13.09.2019میلیون‌ها دلار از اموال جمهوری اسلامی ایران در کانادا با حکم دادگاه فروخته و پول آن به خانواده‌های قربانیان حملات تروریستی حماس و حزب‌الله داده شد. تنها یک ساختمان در اوتاوا به قیمت ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار فروخته شد.

بازداشت‌ متخلفان گندم‌های آلوده/تایید وجود فضولات پرندگانتایید وجود فضولات پرندگان در گندم‌های آلوده مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی: *متخلفان گندم‌های آلوده بازداشت شده‌اند *۱۴ کامیون ۱۲ تنی گندم آلوده کشف شده است *فضولات پرندگان زمانی که فرد متخلف گندم را در مرغداری خود ذخیره کرده بود، به آن اضافه شده است