صدور حکم قصاص نفس برای عامل شهادت مامور نیروی انتظامی در البرز

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: برای متهم اصلی پرونده شهادت مامور نیروی انتظامی در چهارباغ، قصاص نفس و برای متهم دیگر ۱۰ سال حبس صادر شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، حسین فاضلی هریکندی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده عوامل شهادت مامور نیروی انتظامی در چهارباغ گفت: در دوم اسفند سال ۱۴۰۱، تعدادی از فروشندگان مواد مخدر در حین عملیات تعقیب با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارباغ درگیر می‌شوند که در این درگیری، گروهبان یکم «محمد مهدی وکیلی» با شلیک گلوله از کلت کمری یکی از متهمان به شهادت می‌رسد.

رئیس کل دادگستری استان البرز اضافه کرد: بلافاصله اقدامات تعقیبی آغاز و متهمان در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند و در ادامه با تحقیقات انجام شده به ویژه بازجویی از متهمان، نظریه کارشناسان اسلحه و مهمات مبنی بر مطابقت گلوله شلیک شده از اسلحه متهم با گلوله اصابت شده به شهید وکیلی، زاویه اصابت گلوله، نظریه پزشکی قانونی، اظهارات شهود و مطلعین، بازبینی فیلم‌های موجود از صحنه درگیری و اقاریر متهمان به ویژه متهم اصلی مبنی بر تیراندازی به سمت ماموران، کیفرخواست این پرونده در تاریخ ۳۱ خرداد ماه...

وی بیان کرد: بعد از صدور کیفرخواست و تشکیل جلسات رسیدگی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان البرز، سرانجام حکم قصاص نفس متهم اصلی و ۱۰ سال حبس برای متهم ردیف دوم بابت معاونت در قتل عمدی صادر که با توجه به فرجام خواهی متهمان، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستگیری عامل تخریب و حریق دکل مخابرات در رشتفرمانده انتظامی رشت از دستگیری عامل تخریب و حریق عمدی دکل مخابرات در یکی از محله‌های این شهرستان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صدور احکام برای مدیران چهار پرونده ایران برای ثبت جهانی در یونسکوهمزمان با صدور احکام مدیران پرونده‌های ثبت جهانی، موضوع پرونده‌های ایران برای ثبت در یونسکو مشخص شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی نیروی هوایی آمریکا از بمب‌افکن استراتژیک جدید + ویدیونیروی هوایی آمریکا برای نخستین بار دست به پرواز آزمایشی بمب‌افکن دوربرد رادارگریز جدیدش موسوم به B-۲۱ Raider زده و ویدیویی از پرواز آن در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صدور سه میلیون برگ جریمه معاینه فنی در تهرانمعاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از صدور سه میلیون برگ جریمه برای خودروهای فاقد معاینه فنی در پایتخت خبر داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

صدور حکم قضایی برای ۹ متهم اشیاء تاریخی میراث‌ فرهنگی کهگیلویه و بویراحمدرئیس اداره حقوقی و املاک اداره ‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد از صدور احکام قضایی برای ۹ متهم اشیاء تاریخی میراث‌فرهنگی این استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام شرایط اجرا در «تئاتر شهر» برای متقاضیان ۱۴۰۳با صدور اطلاعیه‌ای از سوی مجموعه تئاترشهر، نحوه دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تالارهای مجموعه تئاترشهر برای سال ۱۴۰۳ مشخص شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »