رونمایی نیروی هوایی آمریکا از بمب‌افکن استراتژیک جدید + ویدیو

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

نیروی هوایی آمریکا برای نخستین بار دست به پرواز آزمایشی بمب‌افکن دوربرد رادارگریز جدیدش موسوم به B-۲۱ Raider زده و ویدیویی از پرواز آن در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، بمب‌افکنی که توسط آمریکا برای این پرواز آزمایشی استفاده شد یکی از شش نمونه‌ اولیه عملیاتی شده این بمب‌افکن است که توسط «نورثروپ گرومن»، غول تسلیحات سازی آمریکا، تولید می‌شود.

«آن استفاناک»، سخنگوی نیروی هوایی آمریکا این پرواز آزمایشی را تایید کرده و گفت: «این پرواز آزمایشی یک گام نخست حیاتی در کارزار آزمایش‌های تسلیحاتی تحت مدیریت مرکز آزمایشات نیروی هوایی و نیروی ضربت ترکیبی B-۲۱ وابسته به شاخه ۴۱۲ آزمایشات محسوب می‌شود. این هواپیمای جنگی جدید به ما توانمندی حملات نفوذی دوربرد بدون آسیب را داده و دشمن را از حملات تجاوزگرانه و استراتژیک علیه آمریکا و متحدان و شرکایش باز می‌دارد.

مقام‌های پنتاگون می‌خواهند این بمب افکن را جایگزین چند بمب افکن کهنه شده آمریکا از جمله بمب افکن‌های B-۱ Lancer، B-۵۲ Stratofortress و B-۲ Spirit در عرض چند دهه آینده کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه غیبت استرلینگ و خط خوردن استونز در فهرست جدید انگلیساز فهرست جدید انگلیس برای انتخابی یورو با حضور چهره های تازه رونمایی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۰ دانشجوی آمریکایی بابت حمایت از فلسطین بازداشت شدندرسانه‌های آمریکا از بازداشت ۲۰ نفر از فعالان حامی فلسطین در یکی از دانشگاه‌های آمریکا خبردادند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

نرم‌افزار تخصصی حوزه تعلیم و تربیت به‌زودی رونمایی می‌شودمعاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین از رونمایی از نرم‌افزار تخصصی حوزه تعلیم و تربیت در آینده نزدیک خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بهره‌برداری از نخستین سامانه شتاب‌دهنده‌ الکترون توان بالا «CELV-۸»با حضور معاون رییس‌جمهور، از نخستین سامانه شتابدهنده‌ الکترون توان بالا «CELV-۸» در مرکز پرتودهی صنعتی قزوین رونمایی و بهره‌برداری شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی از صفحه اختصاصی شهید طهرانی‌مقدم در تلوبیونهمزمان با دوازدهمین سالگرد شهادت پدر موشکی ایران و شهدای اقتدار، از صفحه ویژه سردار شهید حسن طهرانی‌مقدم در تلوبیون رونمایی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تندیس زنده‌یاد ابوالقاسم حسینجانی در بندر انزلی رونمایی شددر گرامیداشت اولین سالگرد درگذشت زنده یاد ابوالقاسم حسینجانی مراسم بزرگداشت و رونمایی از تندیس این شاعر آئینی در فرمانداری شهرستان بندر انزلی برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »