صدای انفجار در بوشهر 'مربوط به رزمایش دفاعی بوده است' | DW | 20.12.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون سیاسی امنیتی استان بوشهر گفت شنیده شدن صدای انفجار در اطراف نیروگاه اتمی بوشهر ناشی از رزمایشی بوده که بامداد دوشنبه ۲۹ آذر برگزار شده است.

حوالی ساعت پنج بامداد روز دوشنبه ۲۹ آذر صدای انفجاری در اطراف نیروگاه اتمی بوشهر شنیده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر در جمع خبرنگاران اعلام کرده که این صدا مربوط به رزمایشی بوده که بر فراز نیروگاه اتمی بوشهر برگزار شده است. محمدتقی ایرانی گفته است: «در راستای آمادگی لازم برای افزایش توان پدافندی نیروهای مسلح، بامداد امروز دوشنبه رزمایشی بر فراز نیروگاه اتمی بوشهر برگزار شد.»

به گفته او این رزمایش ساعت پنج بامداد به وقت محلی و"با آمادگی لازم و هماهنگی کامل نیروهای مسلح" برگزار شده است.در همین زمینه:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تازگیا خیلی رزمایش انجام میدن دقیقا کنار تاسیسات اتمی

هم دقیق کنار نیروگاه اتمی؟ مثل اینه بری گاز خونه رو روشن کنی و بغلت با فندک بازی کنی 😂🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

منابع مطلع به صدای آمریکا: ارتش سوریە آزاد خواهان مبادله پناهجویان ایرانی با اسرای خود استاین افراد از ترس دیپورت شدن بە ایران، خود را سوریەای معرفی کردە بودند. ترکیە هم پس از چند روز آنها را بە گروە ارتش سوریە آزاد تحویل داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برادر حیدر قربانی به صدای آمریکا: او نه کسی را کشته بود و نه دست به اسلحه زده بودپس از اجرای حکم اعدام حیدر قربانی در زندان مرکزی سنندج، برادر این زندانی سیاسی می‌گوید، این حکم در شرایطی اجرا شده است که دفتر ‌رئیس قوه قضائیه طی روزهای گذشته در نامه‌ای دستور بازبینی پرونده را داده بود. حتماً شما راست می گی... همین که مخالف حکومت آیت الله باشی کافیه! مرگ_بر_جمهوری_اسلامی اصولا هیچ قاتلی نمیگوید من کسی را کشته ام نوید افکاری و آرمان عبدالعلی هم همین را میگفتند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار لوله گاز در کراچی؛ شمار قربانیان به ۱۷ نفر رسید | DW | 19.12.2021درپی انفجار لوله گاز در نزدیکی ساختمان یک بانک در کراچی دست‌کم ۱۷ نفر کشته شدند. بر اساس تحقیقات اولیه پلیس، این انفجار ناشی از نشت لوله گازی در گودال همجوار ساختمان بانک بوده است. پلیس می‌گوید انفجار تروریستی نبوده است. افروختن شمع برای شادی و آرامش روح جانباختگان و همدردی با خانوادهاشون Respected Prophet Muhammad ﷺ will personally participate in Ghazwae Hind but this participation would be spiritual as well
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فساد در ایران؛ شهرداری‌ها از نظارت ناکافی شورای شهر سوءاستفاده می‌کنندیکی از حوزه‌هایی که دست کم در دو دهه اخیر به شدت تحت تاثیر فساد سیاسی و اقتصادی بوده مدیریت شهری تهران است. وقتی که رهبر کثافت باشد بقیه دیوسها نیز مثل او دزدی میکنند...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار در کابل یک کشته و چندین مجروح بر جای گذاشت | DW | 18.12.2021وزارت کشور طالبان می‌گوید، انفجار روز شنبه کابل ناشی از انفجار سیلندر گازی یک خودرو بوده است. اما شاهدان عینی می‌گویند یک بمب مغناطیسی باعث انفجار شد. سوءقصد و قتل در افغانستان به امری عادی بدل شده است. انفجار روز سشنبه در کابل 2کشته و چندین زخم برداشند۔۔۔من عینی شاهد بودم۔۔۔ انفجار توسط بمب مقناطیسی که در یک موتر سایکل زرنج چسپانده بودن در نزدیک بالاحصار انفجار کردہ۔۔۔۔۔۔
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارش تصویری؛ شمار قربانیان طوفان در فیلیپین به ۹۹ نفر رسید | DW | 19.12.2021شمار قربانیان ابرطوفان 'رای' در فیلیپین به ۹۹ تن رسیده است. صدها هزار نفر خانه‌های خود را ترک کرده و از مناطق طوفان‌زده به مناطق امن پناه آورده‌اند. Allah says in Quran: وَمَا أَصَابَكُم مِّن مُّصِيبَةٍ فَبِمَا كَسَبَتْ أَيْدِيكُمْ Whatever affliction befalls you is because of what your own hands have committed.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »