شورای اروپا از وضعیت زندانی‌ها در فرانسه «عمیقا» ابراز نگرانی کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اظهار نگرانی شدید شورای اروپا نسبت به وضعیت زندانی‌ها در فرانسه جزئیات بیشتر🔽

شورای اروپا با انتشار یک گزارش تحقیقی، از شرایط زندان‌ها و وضعیت بازداشت متهمان در مراکز پلیس فرانسه شدیدا انتقاد کرد و گفت که «وضعیت کنونی از لحاظ حقوق بشری بسیار نگران کننده» است.این کمیته در گفتگو با برخی از متهمان و مجرمان فرانسوی دریافته است که تعدادی از این افراد بلافاصله پس از بازداشت «عمدا مورد ضرب وشتم» پلیس قرار گرفته‌اند.

در این گزارش همچنین به ازدحام جمعیت در زندان های فرانسه اشاره شده است. به عنوان مثال آمده است که «میزان اشغال فضای زندان ها در برخی از مراکز از ۲۰۰ درصد فراتر رفته و نزدیک به ۱۵۰۰ زندانی روی تشک و روی زمین می خوابند.»کمیته پیشگیری از شکنجه با اشاره به «بد بودن مکان های بازداشت موقت و زندان ها» می گوید که «اغلب سلول ها عایق بندی ضعیفی داشته و از نور طبیعی برخوردار نیستند و همچنین اماکن ورزشی نیز بسیار کوچک و غیرمجهز هستند.

دولت فرانسه در واکنش به گزارش شورای اروپا گفت كه در زمان تحقیقات، سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، مشکلاتی وجود داشته که یکی از مهم ترین دلایل آن شیوع ویروس کرونا بوده است. دولت می گوید در حال حاضر شرایط زندان ها تغییر کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایتالیا نگران موج گسترده مهاجرت به اروپا پس از خروج ناتو از افغانستان استماریو دراگی، نخست‌وزیر ایتالیا در برابر نمایندگان پارلمان این کشور گفت که ورود پناهجویان افغان به قاره اروپا «مشکلی» است که «جدی و جدی‌تر می‌شود». میرید میرینید تو کشور ها بعد ابراز نگرانی میکنید که قراره مهاجرت کنن افعانستان را به خرابه تبدیل کردند و بیگناهان را کشتند حالا نگران اند که اش پخته خودشان را بخورند یکی از منفعت های غربی ها بدست میآورند مهاجرت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گوترش: اروپا نیازمند درک جدیدی از مساله مهاجرت استدبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد که لازم است درک جدیدی از مساله مهاجرت در اروپا ایجاد شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۵ سال پس از همه‌پرسی در بریتانیا نظر شهروندان اتحادیه اروپا درباره برکسیت چیست؟نتیجه نظرسنجی یورونیوز نشان می‌دهد که شهروندان چهار کشور عضو اتحادیه اروپا آماده‌اند تا در صورت موفقیت بریتانیا در دوران پسابرکسیت خروج کشورشان از اتحادیه اروپا را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از نیمی از روند خروج آمریکا در افغانستان به اتمام رسیدستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که بیش از نیمی از روند خروج به اتمام رسیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از عدم اتخاذ تمهیداتی برای سلامتی خبرنگارانرئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به حادثه تلخ واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در حوالی نقده، گفت: اگر برای پوشش احیای دریاچه واقعا یک اتوبوس خبرنگار لازم است، چرا تمهیداتی برای سلامتی آنان اتخاذ نشد؟ در اتوبوس ارمنستان وزارت اطلاعات اهریمنی وگشتاپو اخوندها قصد داشت نویسندگان را بکشد ونابود کند تادیر نشده از رژیم جنایتکار و آدمکش آخوندها فاصله بگیرید روزی خواهد رسید که به شما آره به خود شما هم رحم نخواهد کرد شیطان کارش دشمنی وکشتن انسانها است نترسید واز جنایتکاران فاصله بگیرید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

″عوارض قلبی از تزریق واکسن‌های ام‌آر‌اِن‌اِی ممکن است″ | دانش و فناوری | DW | 24.06.2021بر اساس یافته‌های پژوهشگران آمریکایی واکسن‌های 'پیام‌رسان آر‌اِن‌اِی' می‌توانند باعث بروز التهاب عضله قلب در مردان جوان شوند. با این وجود محققان معتقدند مزایای تزریق این نوع واکسن‌ها بسیار بیشتر از خطرات آن است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »