گوترش: اروپا نیازمند درک جدیدی از مساله مهاجرت است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد که لازم است درک جدیدی از مساله مهاجرت در اروپا ایجاد شود. - خبرگزاری آناتولی

24.06.2021آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در نشست مشترک خبری با دیوید ساسولی، رئیس پارلمان اروپا اعلام کرد که اروپا نیازمند درک و فهم جدیدی از مساله مهاجرت است.

وی اظهار داشت: هیچ کشور اروپایی نمی‌تواند به‌تنهایی برای این چالش راه‌حلی پیدا کند. به نظرم اتخاذ یک سیاست مشترک مهاجرتی برای اروپا حائز اهمیت بوده و برای این امر به یک درک جدید از موضوع مهاجرت نیاز داریم. گوترش ادامه داد: مادرم 97 ساله است. همانطور که تصور می‌کنید، مشکلات جدی دارد. در خانه ما در لیسبون از مادرم به‌صورت شبانه‌روزی مراقبت و نگه‌داری می‌شود. وقتی به افرادی که از او مراقبت می‌کنند، نگاه می‌کنم هیچ پرتغالی نمی‌بینم.

دبیرکل سازمان ملل مهاجرت را مهم و لازم دانسته و گفت که باید برای آن تلاش کنیم که مهاجرت نه یک ضرورت، بلکه یک ترجیح باشد. این هم فقط با هماهنگی کشورهای اروپایی ممکن می‌شود. وی افزود: جوامع ما به شکلی تغییر پیدا می‌کنند که همه ساختار «چند قومی، چند مذهبی و چند فرهنگی» به خود می‌گیرند. این یک ثروت است، نه تهدید. باید برای ادغام اجتماعی سرمایه‌گذاری زیادی انجام شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروه‌های کارگری جدیدی به اعتصابات سراسری در ایران پیوستندروز چهارشنبه دوم تیرماه، اعتصاب سراسری کارگران بخش‌های صنعت، نفت و گاز ایران برای دومین روز متوالی ادامه داشت و ابعاد جدیدی به خود گرفت. کارگران پالایشگاه تنها راه سرنگونی رژیم های استبدادی و دیکتاتوری، اعتصابات سراسری و استقامت در اعتصابات است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایتالیا نگران موج گسترده مهاجرت به اروپا پس از خروج ناتو از افغانستان استماریو دراگی، نخست‌وزیر ایتالیا در برابر نمایندگان پارلمان این کشور گفت که ورود پناهجویان افغان به قاره اروپا «مشکلی» است که «جدی و جدی‌تر می‌شود». میرید میرینید تو کشور ها بعد ابراز نگرانی میکنید که قراره مهاجرت کنن افعانستان را به خرابه تبدیل کردند و بیگناهان را کشتند حالا نگران اند که اش پخته خودشان را بخورند یکی از منفعت های غربی ها بدست میآورند مهاجرت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حکم مترجم ارتش آمریکا که اطلاعات عوامل کشتن قاسم سلیمانی را لو داده بود، صادر شد🔺حکم مترجم ارتش_آمریکا که اطلاعات عوامل کشتن قاسم_سلیمانی را لو داده بود، صادر شد ▪️تامپسون ۶۲ ساله به عنوان مترجم در یکی از پایگاههای نظامی آمریکا در خارج از کشور کار می‌کرد و به محرمانه ترین به اطلاعات دولتی دسترسی داشت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی صدای آمریکا با نمایندگانی از دو حزب کنگره درباره مردم ایران و انتخابات۱۴۰۰🔺گفت‌وگوی صدای آمریکا با نمایندگانی از دو حزب کنگره درباره مردم ایران و انتخابات۱۴۰۰ ▪️مایکل مک‌کال و جو ویلسون جمهوری‌خواه و جرى کانلى دموکرات در گفتگو با شهلا آراسته، از شایستگى مردم ایران براى حق تعیین سرنوشت در یک انتخابات آزاد و منصفانه حمایت کردند چه بدبخت ملتی در تاریخ شدیم که باید تایید از غیز بگیریم و خوشحال هم هستیم که فقط در حرف دو سه تا سناتور و نماینده حق خدادی تعیین سرنوشت تایید کنن ديگه تموم شد اين حرفها خودتون رو براي مقابله با يك حركت تاريخي آماده كنيد لعنت برکسانیکه حقوق بشرایرانیان را فدای مصالح خود میکنن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شهردار شهر صباشهر با اتهامات مالی بازداشت شدشهردار شهر صباشهر با اتهامات مالی بازداشت شد شهردار شهر صباشهر و یکی از معاونان او به اتهام ارتشا بازداشت شده‌اند. این مطلب را سایت تسنیم، نزدیک به نهادهای امنیتی، روز چهارشنبه ۲ تیر از قول حمید عسگری پور،‌ دادستان عمومی و انقلاب شهریار نوشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گسترش دامنه اعتصابات کارگران پیمانکاری صنايع نفت و گاز در ایرانگسترش دامنه اعتصابات کارگران پیمانکاری صنايع نفت و گاز در ایران امروز کارکنان رسمی پالایشگاه آبادان در اعتراض به نحوه افزایش دستمزد و پرداخت مالیات مضاعف تجمع کرده و شعارهایی علیه زنگنه وزیر نفت دولت روحانی سر دادند. پیوستن به اعتصابات_سراسری وظیفه ملی همه ایرانیان است. نه_به_جمهورى_اسلامی به اعتصاب_سراسری بپیوندیم کمپین_بیست_ده_۱۴۰۰ کمپین_۱۴۰۰ نه_به_جمهوري_اسلامي مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »