گوترش: اروپا نیازمند درک جدیدی از مساله مهاجرت است

24/06/2021 03:45:00 ب.ظ

گوترش: #اروپا نیازمند درک جدیدی از مساله #مهاجرت است

اروپا, مهاجرت

گوترش: اروپا نیازمند درک جدیدی از مساله مهاجرت است

دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد که لازم است درک جدیدی از مساله مهاجرت در اروپا ایجاد شود. - خبرگزاری آناتولی

24.06.2021بروکسل/ خبرگزاری آناتولیآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در نشست مشترک خبری با دیوید ساسولی، رئیس پارلمان اروپا اعلام کرد که اروپا نیازمند درک و فهم جدیدی از مساله مهاجرت است.وی اظهار داشت: هیچ کشور اروپایی نمی‌تواند به‌تنهایی برای این چالش (مهاجرت) راه‌حلی پیدا کند. به نظرم اتخاذ یک سیاست مشترک مهاجرتی برای اروپا حائز اهمیت بوده و برای این امر به یک درک جدید از موضوع مهاجرت نیاز داریم.

گوترش ادامه داد: مادرم 97 ساله است. همانطور که تصور می‌کنید، مشکلات جدی دارد. در خانه ما در لیسبون از مادرم به‌صورت شبانه‌روزی مراقبت و نگه‌داری می‌شود. وقتی به افرادی که از او مراقبت می‌کنند، نگاه می‌کنم هیچ پرتغالی نمی‌بینم.دبیرکل سازمان ملل مهاجرت را مهم و لازم دانسته و گفت که باید برای آن تلاش کنیم که مهاجرت نه یک ضرورت، بلکه یک ترجیح باشد. این هم فقط با هماهنگی کشورهای اروپایی ممکن می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

گروه‌های کارگری جدیدی به اعتصابات سراسری در ایران پیوستندروز چهارشنبه دوم تیرماه، اعتصاب سراسری کارگران بخش‌های صنعت، نفت و گاز ایران برای دومین روز متوالی ادامه داشت و ابعاد جدیدی به خود گرفت. کارگران پالایشگاه تنها راه سرنگونی رژیم های استبدادی و دیکتاتوری، اعتصابات سراسری و استقامت در اعتصابات است.

ایتالیا نگران موج گسترده مهاجرت به اروپا پس از خروج ناتو از افغانستان استماریو دراگی، نخست‌وزیر ایتالیا در برابر نمایندگان پارلمان این کشور گفت که ورود پناهجویان افغان به قاره اروپا «مشکلی» است که «جدی و جدی‌تر می‌شود». میرید میرینید تو کشور ها بعد ابراز نگرانی میکنید که قراره مهاجرت کنن افعانستان را به خرابه تبدیل کردند و بیگناهان را کشتند حالا نگران اند که اش پخته خودشان را بخورند یکی از منفعت های غربی ها بدست میآورند مهاجرت است.

حکم مترجم ارتش آمریکا که اطلاعات عوامل کشتن قاسم سلیمانی را لو داده بود، صادر شد🔺حکم مترجم ارتش_آمریکا که اطلاعات عوامل کشتن قاسم_سلیمانی را لو داده بود، صادر شد ▪️تامپسون ۶۲ ساله به عنوان مترجم در یکی از پایگاههای نظامی آمریکا در خارج از کشور کار می‌کرد و به محرمانه ترین به اطلاعات دولتی دسترسی داشت

گفت‌وگوی صدای آمریکا با نمایندگانی از دو حزب کنگره درباره مردم ایران و انتخابات۱۴۰۰🔺گفت‌وگوی صدای آمریکا با نمایندگانی از دو حزب کنگره درباره مردم ایران و انتخابات۱۴۰۰ ▪️مایکل مک‌کال و جو ویلسون جمهوری‌خواه و جرى کانلى دموکرات در گفتگو با شهلا آراسته، از شایستگى مردم ایران براى حق تعیین سرنوشت در یک انتخابات آزاد و منصفانه حمایت کردند چه بدبخت ملتی در تاریخ شدیم که باید تایید از غیز بگیریم و خوشحال هم هستیم که فقط در حرف دو سه تا سناتور و نماینده حق خدادی تعیین سرنوشت تایید کنن ديگه تموم شد اين حرفها خودتون رو براي مقابله با يك حركت تاريخي آماده كنيد لعنت برکسانیکه حقوق بشرایرانیان را فدای مصالح خود میکنن

شهردار شهر صباشهر با اتهامات مالی بازداشت شدشهردار شهر صباشهر با اتهامات مالی بازداشت شد شهردار شهر صباشهر و یکی از معاونان او به اتهام ارتشا بازداشت شده‌اند. این مطلب را سایت تسنیم، نزدیک به نهادهای امنیتی، روز چهارشنبه ۲ تیر از قول حمید عسگری پور،‌ دادستان عمومی و انقلاب شهریار نوشت.

گسترش دامنه اعتصابات کارگران پیمانکاری صنايع نفت و گاز در ایرانگسترش دامنه اعتصابات کارگران پیمانکاری صنايع نفت و گاز در ایران امروز کارکنان رسمی پالایشگاه آبادان در اعتراض به نحوه افزایش دستمزد و پرداخت مالیات مضاعف تجمع کرده و شعارهایی علیه زنگنه وزیر نفت دولت روحانی سر دادند. پیوستن به اعتصابات_سراسری وظیفه ملی همه ایرانیان است. نه_به_جمهورى_اسلامی به اعتصاب_سراسری بپیوندیم کمپین_بیست_ده_۱۴۰۰ کمپین_۱۴۰۰ نه_به_جمهوري_اسلامي مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد که لازم است درک جدیدی از مساله مهاجرت در اروپا ایجاد شود.ماهشهر، کارکنان نیروگاه رامین اهواز، شرکت ستاره نفت دماوند، نیروگاه بوستان و عسلویه، شرکت اندیکای صنعت آسیا، پارس کیهان و کارگران شرکت اتوبوسرانی تهران به آن پیوستند.Aa ماریو دراگی، نخست وزیر ایتالیا روز چهارشنبه از احتمال مهاجرت تعداد زیادی از شهروندان افغانستان به اروپا پس از خروج نیروهای ناتو از این کشور ابراز نگرانی کرد.Share via Email Print this page نقاشی از حضور خانم مریم طاها تامپسون در جلسه دادگاه - عکس از : Federal court in Washington / WILLIAM J.

24.06. در برخی ویدئوها، کارگران با نشان دادن «برگه اخراج خود» خواهان «حمایت مردم ایران از حرکت اعتراضی آنان شدند».2021 بروکسل/ خبرگزاری آناتولی آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در نشست مشترک خبری با دیوید ساسولی، رئیس پارلمان اروپا اعلام کرد که اروپا نیازمند درک و فهم جدیدی از مساله مهاجرت است. او افزود که «ابعاد» موج مهاجرت از افغانستان پس از خروج نیروهای غربی از خاک این کشور هنوز مشخص نیست. وی اظهار داشت: هیچ کشور اروپایی نمی‌تواند به‌تنهایی برای این چالش (مهاجرت) راه‌حلی پیدا کند. کارگران این شرکت برای چند سال، با فرآیند واگذاری غیر اصولی و مغایر با تمام معاهدات بین‌المللی و قوانین داخلی کار به بخش خصوصی «رانت‌خوار» مخالفت می‌کنند و خواهان مدیریت و نظارت شورایی کارگران هستند. به نظرم اتخاذ یک سیاست مشترک مهاجرتی برای اروپا حائز اهمیت بوده و برای این امر به یک درک جدید از موضوع مهاجرت نیاز داریم. دمرز گفته است «آگاهی تامپسون از اینکه به چه کسانی اطلاعات حساس محرمانه می داد خیانت او را هرچه بدتر می کند.

گوترش ادامه داد: مادرم 97 ساله است. کارگران مخارن نفتی منطقه «کوه مبارک» جاسک، در اعتراض به پائین بودن سطح دستمزد، طولانی بودن ساعات کار و شرایط دشوار زندگی، به اعتصابات کارگری در سراسر ایران و «کمپین هزار رو چهارصد» پیوستند. موضوع مهاجرت به درخواست رم در دستور کار نشست سران اتحادیه اروپا قرار گرفته است. همانطور که تصور می‌کنید، مشکلات جدی دارد. در خانه ما در لیسبون از مادرم به‌صورت شبانه‌روزی مراقبت و نگه‌داری می‌شود. وقتی به افرادی که از او مراقبت می‌کنند، نگاه می‌کنم هیچ پرتغالی نمی‌بینم. در بیانیه وزارت دفاع ایتالیا آمده بود که پرونده حدود ۴۰۰ تبعه افغانستان در دست بررسی است تا مشخص شود آیا واقعا با نظامیان ایتالیا همکاری کرده اند یا خیر. دبیرکل سازمان ملل مهاجرت را مهم و لازم دانسته و گفت که باید برای آن تلاش کنیم که مهاجرت نه یک ضرورت، بلکه یک ترجیح باشد. او نام حداقل ۸ نفر، ۱۰ مورد هدف آمریکایی، و چندین تاکتیک، تکنیک و روش عملکرد را در اختیار آنها گذاشته بود.

این هم فقط با هماهنگی کشورهای اروپایی ممکن می‌شود. وی افزود: جوامع ما به شکلی تغییر پیدا می‌کنند که همه ساختار «چند قومی، چند مذهبی و چند فرهنگی» به خود می‌گیرند. نخست وزیر ایتالیا افزود که این موضوع نمی تواند تنها از سوی ایتالیا پیگیری شود و رسیدگی به آن باید «واقعا در سطح اروپایی» صورت گیرد. این یک ثروت است، نه تهدید. باید برای ادغام اجتماعی سرمایه‌گذاری زیادی انجام شود. .