شهردار شهر صباشهر با اتهامات مالی بازداشت شد

02/04/1400 08:36:00 ب.ظ

شهردار شهر صباشهر با اتهامات مالی بازداشت شد شهردار شهر صباشهر و یکی از معاونان او به اتهام ارتشا بازداشت شده‌اند. این مطلب را سایت تسنیم، نزدیک به نهادهای امنیتی، روز چهارشنبه ۲ تیر از قول حمید عسگری پور،‌ دادستان عمومی و انقلاب شهریار نوشت.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. شهردار شهر صباشهر و یکی از معاونان او به اتهام ارتشا بازداشت شده‌اند.

این مطلب را سایت تسنیم، نزدیک به نهادهای امنیتی، روز چهارشنبه ۲ تیر از قول حمید عسگری پور،‌ دادستان عمومی و انقلاب شهریار نوشت. بر اساس این گزارش، اردیبهشت امسال هم ۲ نفر از اعضای شورای صباشهر، در جنوب غربی استان تهران، به اتهام تخلفات مالی بازداشت شده بودند.

فساد مالی در شوراهای شهر و روستا پیشتر هم گزارش شده است. مرداد ۹۸ فرماندار بناب از بازداشت ۴۴ نفر در پرونده «رشوه و تبانی در شورای شهر و شهرداری» این شهر خبر داد. ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا روز جمعه ۲۸خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد که همانند انتخابات ریاست جمهوری با مشارکت پایین واجدین شرایط رای دادن همراه بود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مهدی چمران نفر اول انتخابات شورای شهر تهران؛ دختر قاسم سلیمانی نفر سوم🔺مهدی_چمران نفر اول انتخابات شورای شهر تهران؛ دختر قاسم سلیمانی نفر سوم مهدی چمران پیش از این هم در شورای شهر تهران حضور داشته است. نام نرجس سلیمانی، دختر قاسم_سلیمانی، هم در رتبه سوم راهیافتگان شورای شهر تهران دیده می شود. ⬇️بیشتر بخوانید: از_یاسوج_بگو دشمن ما همینجاست یک نون خور (رانتخوار-اختلاسگر ) جدید ب جمع کَفتارهای رانتخوار نُجومی بگیر سابق اضافه شد. سُفره انقلاب ارث پدری آقایان. 😏 مردم و رژیم ایران هم مُنتظر برجام که نجاتشان دهد.مُنتظر دلار بایدنی هستند.

نیروهای امنیتی با معترضان به نتیجه انتخابات شورای شهر یاسوج درگیر شدند🔺نیروهای امنیتی با معترضان به نتیجه انتخابات شورای شهر یاسوج درگیر شدند بر اساس ویدئوهای ارسال شده،‌ در پی این اعتراضات و حضور گسترده معترضین در خیابان‌های این شهر، نیروهای امنیتی به شهروندان حمله‌ور شده‌اند. No2IR IdidNotVote من_رای_ندادم غیرت_مردم_اگر_قیام_کنه دروغ پاکنی نکن ، کلیپ ها رو ربط نده چند موضوع بوده خدائیش چقد خرج این معرکه کردید؟

انتخابات شوراها؛ صدرنشینی آرای باطله در سه شهر بزرگ | DW | 22.06.2021انتخابات شوراهای شهر و روستا در این دروه از هرجهت زیر سایه انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفت. با گذشت چهار روز از برگزاری این انتخابات کم‌کم آمار جزییات انتخابات شوراها منتشر می‌شود. وقتی که معنای کلمات عوض میشود عدالت سقوط می کند! انتخابات مترادف شده با انتصابات !!!🤮

برگزیدگان تهرانی‌ها برای ۶ دوره شورای شهر چه کسانی بودند؟تهران- ایرنا- نتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اعلام شد و حال میزان مشارکت و منتخبان آن از دریچه آمار در ادوار مختلف می‌تواند قابل توجه باشد. نتیجه چی ؟ اون قابل توجه نیست؟😁 21-0

پیروزی فهرست اصولگرایان در انتخابات شورای شهر تهرانفهرست اصولگرایان تمامی 21 کرسی شورای شهر تهران را بدست آورد. - خبرگزاری آناتولی

ناکام ماندن اقدام خرابکارانه علیه یکی از ساختمان‌های سازمان انرژی اتمیناکام ماندن اقدام خرابکارانه علیه یکی از ساختمان‌های سازمان انرژی اتمی اقدام خرابکارانه علیه یکی از ساختمان‌های سازمان انرژی اتمی در اطراف کرج با شکست روبرو شد و هیچگونه خسارت مالی و جانی نیز بدنبال نداشت. پهباد اومده واکسن بزنه ؟