مهدی چمران نفر اول انتخابات شورای شهر تهران؛ دختر قاسم سلیمانی نفر سوم

31/03/1400 11:06:00 ب.ظ

🔺مهدی_چمران نفر اول انتخابات شورای شهر تهران؛ دختر قاسم سلیمانی نفر سوم مهدی چمران پیش از این هم در شورای شهر تهران حضور داشته است. نام نرجس سلیمانی، دختر قاسم_سلیمانی، هم در رتبه سوم راهیافتگان شورای شهر تهران دیده می شود. ⬇️بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. فرمانداری تهران روز دوشنبه ۳۱ خرداد نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی تهران، ری و تجریش را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری های ایران، مهدی چمران با کسب حدود ۴۸۶ هزار رای در این حوزه انتخابیه اول شده است. در فهرست ۲۱ نفره راهیافتگان به شوراهای اسلامی تهران، ری و تجریش غیر از مهدی چمران نام چند اصولگرای دیگر هم دیده می شود. خبرگزاری فارس نتیجه این انتخابات را «پیروزی قاطع لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» توصیف کرده است؛ لیستی که از حمایت ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری منتخب و محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی برخوردار است.

مهدی چمران پیش از این هم در شورای شهر تهران حضور داشته است. نام نرجس سلیمانی، دختر قاسم سلیمانی، هم در رتبه سوم راهیافتگان شورای شهر تهران دیده می شود. میزان مشارکت در انتخابات شوراها مانند میزان مشارکت در انتخابات اخیر ریاست جمهوری بسیار پایین بوده است. در این میان روزنامه همشهری نوشته است در انتخابات شوراهای شهر در همدان، اراک و کرج، آرای باطله بالاترین میزان رای را به خود اختصاص داده اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یک نون خور (رانتخوار-اختلاسگر ) جدید ب جمع کَفتارهای رانتخوار نُجومی بگیر سابق اضافه شد. سُفره انقلاب ارث پدری آقایان. 😏 مردم و رژیم ایران هم مُنتظر برجام که نجاتشان دهد.مُنتظر دلار بایدنی هستند. از_یاسوج_بگو دشمن ما همینجاست

سبقت لیست شورای ائتلاف در انتخابات شورای شهر تهران- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimسبقت لیست ائتلاف در انتخابات شورای_شهر_تهران در حالی هنوز آمار رسمی کاندیداهای راه یافته به شورای شهر تهران اعلام نشده است که اخبار غیر رسمی حکایت از پیروزی لیست شورای ائتلاف به سر لیستی مهدی چمران دارد ۴سال نانجیبان در شورای شهر و روستا جولان دادنند و حق پابرهنگان خردند خدا پشت گردن آنها زد یکی پس از دیگری به دام قانون گرفتار شودند نانجیبانی که به نام کار ولی کام تلخ ملت سر کار آمدند

رای آوردن ۴ زن در انتخابات شورای شهر بوکان

نیروهای امنیتی با معترضان به نتیجه انتخابات شورای شهر یاسوج درگیر شدند🔺نیروهای امنیتی با معترضان به نتیجه انتخابات شورای شهر یاسوج درگیر شدند بر اساس ویدئوهای ارسال شده،‌ در پی این اعتراضات و حضور گسترده معترضین در خیابان‌های این شهر، نیروهای امنیتی به شهروندان حمله‌ور شده‌اند. No2IR IdidNotVote من_رای_ندادم غیرت_مردم_اگر_قیام_کنه دروغ پاکنی نکن ، کلیپ ها رو ربط نده چند موضوع بوده خدائیش چقد خرج این معرکه کردید؟

بازداشت بیش از ۱۰۰ نفر در جریان سرکوب معترضان به نتایج انتخابات در یاسوج

کرونا جان 78 نفر دیگر را در افغانستان گرفت

سقوط یک هواپیما در بجنورد؛ دو نفر کشته شدند