شهرام_کاشانی, شهرام_کی, Newsletter, شهرام کاشانی, خواننده, موسیقی, پاپ, ابتلا, ویروس کرونا, استانبول, ترکیه

شهرام_کاشانی, شهرام_کی

شهرام کاشانی، خواننده موسیقی پاپ، درگذشت

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

29/07/2021 04:32:00 ق.ظ

شهرام_کاشانی خواننده موسیقی پاپ درگذشت ◾ حساب کاربری شهرام کاشانی ، با نام هنری شهرام_کی ، در اینستاگرم با انتشار پیامی خبر درگذشت او را تأیید کرد. ⬇ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

حساب کاربری این هنرمند در اینستاگرم با انتشار پیامی، خبر درگذشت شهرام کاشانی را تأیید کرد.او که به دلیل مشکلات کبدی خود بستری بود، در بیمارستان به ویروس کرونا مبتلا شد و پس از مدتی به کما رفت.شهرام کاشانی علی‌رغم تلاش پزشکان، به دلیل مشکلات داخلی و شرایط نامساعد جسمانی، چهارشنبه درگذشت.

نیویورک تایمز: فخری‌زاده با تیربار هوشمند موساد کشته شد | DW | 18.09.2021 آنالنا بربوک؛ یک زن تازه‌نفس در مصاف دو مرد کهنه‌کار | DW | 19.09.2021 پیرموذن: هیچ پروژه‌ای در بازسازی قره‌باغ به ایران داده نشد | DW | 18.09.2021

مرگ این هنرمند ایرانی بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و بسیاری از کاربران، از جمله هنرمندان موسیقی، از درگذشت او ابراز تاسف کردند.A post shared by Shahram Kashani | شهرام کاشانی (@shahrumk)شهرام کاشانی، که به «شهرام کی» شهرت داشت، فعالیت‌های حرفه‌ای خود را از اوایل دهه هفتاد خورشیدی آغاز کرد و با انتشار ترانه‌های شاد، رقصی، و شش و هشت در لس آنجلس به شهرت رسید.

او یکی از ستاره‌های جوان ایرانی در دوران اوج موسیقی‌ پاپ لس آنجلس بود که به دلیل تیپ، قیافه، حرکات، و اجرای خاص خود در صحنه طرفداران زیادی به ویژه در ایران داشت.شهرام کاشانی در طول فعالیت‌های هنری خود هشت آلبوم موسیقی به نام‌های «کی‌وان»، «عطش»، «هوس»، «دوستان»، «رنگ عشق»، «نگو»، «خوشحالم»، و «گیم اور»، ‌و تعداد قابل توجهی تک‌ ترانه منتشر کرد. headtopics.com

از ترانه‌های محبوب این هنرمند می‌توان به «دختر بندری»، «نازی جون»، و «خوشحالم» اشاره کرد.موزیک ویدئوهای شهرام‌ کاشانی نیز به دلیل پردازش، نوآوری، کیفیت، و برخی ساختارشکنی‌ها، بینندگان فراوانی داشت و نمونه‌های موفق و بحث‌انگیزی از موسیقی پاپ آن دوران محسوب می‌شوند.

شهرام کاشانی در دوره‌ای به دلیل برخی مسائل و مشکلات مرتبط با سبک زندگی‌اش با حواشی مختلف، و گاه ناخوشایندی، مواجه شد.او در سال‌های اخیر وضعیت جسمانی مناسبی نداشت و به دلیل نارسایی کبدی چند بار بستری شد.شهرام کاشانی در ماه‌های گذشته بیشتر خارج از آمریکا و در شهرهای دبی و استانبول بود و از طریق شبکه‌های اجتماعی با طرفدارانش تماس داشت.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

صدها هزار آمریکایی با گذشت یک هفته از طوفان «آیدا» هنوز در تاریکی به سر می‌برند+فیلم- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید