کرونا, وزارت بهداشت, اثر, جان, بهبود یافته

کرونا, وزارت بهداشت

شناسایی۱۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور

شناسایی۱۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به #کرونا در کشور

20/04/2020 01:07:00 ب.ظ

شناسایی۱۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: از بعد از ظهر روز گذشته تا امروز تعداد ۹۱ نفر بر اثر کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۱ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و تا امروز ۵۲۰۹ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند.جهانپور خاطرنشان کرد: تا امروز ۵۹۲۷۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند. همچنین ۳۳۸۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۳۵۳ هزار و ۱۲ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

اعتراض حساب کاربری کاخ سفید به توییتر درباره خامنه‌ای دونالد ترامپ به روابط آمریکا با سازمان جهانی بهداشت پایان داد بازداشت بهمن خاوری؛ اتهامات «آدم ربایی» و «تحریک به قتل»

وی تاکید کرد: مردم باید در رعایت نکات موازین شدت بیشتری داشته باشند. سهم عمده کنترل این بیماری توسط مردم خواهد بود از این رو مردم باید بیشتر رعایت کنند تا شاهد روند نزولی باشیم و انشالله بتوانیم از هفته‌های آتی از مهار این بیماری خبر بدهیم. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

بیش از 1.5 میلیون بیمار کرونایی تحت درمان قرار دارندشمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در سراسر جهان که هم اکنون تحت درمان قرار دارند از مرز 1.5 میلیون نفر گذشت. - خبرگزاری آناتولی

نکات آموزشی پیشگیری از کرونا در هنگام استفاده از عابربانک🎥 نکات آموزشی پیشگیری از کرونا در هنگام استفاده از عابربانک

آمریکا، سازمان ملل، و اتحادیه اروپا از آزادی و مبادله زندانیان در شرق اوکراین استقبال می‌کنند🔺آمریکا ، سازمان_ملل ، و اتحادیه اروپا از آزادی و مبادله زندانیان در شرق اوکراین استقبال می‌کنند ⚡️سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، و ایالات متحده از آزادی و تبادل زندانیان در شرق اوکراین، که صحنه شش سال جنگ مسلحانه بوده است، استقبال کردند.

نگرانی از شلوغی امروز متروی تهران/ تغییر الگوی مراجعه به بیمارستان‌ها در تهرانرییس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا ی استان تهران با ابراز نگرانی نسبت به شلوغی متروهای امروز (شنبه) تهران، تأکید کرد: مردم از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند. غلط کرده ادارات که بار هستن مشاغل با ریسک کم هم امروز شروع بکار کردن مشاغل با ریسک متوسط هم آقای رییس‌جمهور گفت آماده اعلام شروع به کار باشند بازم نگرانی خودش خوبه یاد حرفهای رئیس قبلی سازمان ملل میوفتم👍🙏

درخواست پمپئو از شورای امنیت برای تمدید محدودیت‌های تسلیحاتی ایراندر ادامه سیاست‌های خصمانه واشنگتن درقبال کشورمان، وزیر امورخارجه آمریکا از شورای امنیت خواست تا محدودیت های تسلیحاتی ایران را تمدید کند محدودیت تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل درخصوص ایران که از سال ۲۰۱۶ اجرایی شد در مهرماه سال ۱۳۹۹ منقضی می‌شود

نگرانی از تلفات بالای کرونا در خانه‌های سالمندان بریتانیامت هانکوک،‌ وزیر بهداشت بریتانیا به تازگی ضمن حضور در یک کمیسیون پارلمانی در پاسخ به سوالی در باره داده‌های اداره ملی آمار گفته است که شمار واقعی موارد مرگ و میر در خانه‌های سالمندان بسیار بیشتر از میزان اعلام شده است و آمار رسمی در این خصوص به زودی منتشر می‌شود.