آمریکا، سازمان ملل، و اتحادیه اروپا از آزادی و مبادله زندانیان در شرق اوکراین استقبال می‌کنند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

🔺آمریکا ، سازمان_ملل ، و اتحادیه اروپا از آزادی و مبادله زندانیان در شرق اوکراین استقبال می‌کنند ⚡️سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، و ایالات متحده از آزادی و تبادل زندانیان در شرق اوکراین، که صحنه شش سال جنگ مسلحانه بوده است، استقبال کردند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدای آمریکا - سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، و ایالات متحده از آزادی و تبادل زندانیان در شرق اوکراین، که صحنه شش سال جنگ مسلحانه بوده است، استقبال کردند.

پیتر استانو، سخنگوی امور خارجی و سیاست های امنیتی اتحادیه اروپا، تاکید کرد: «اجرای کامل توافق های مینسک تنها راه به سوی یک راه حل صلح آمیز و پایدار برای مناقشه در شرق اوکراین است.» سفارت ایالات متحده در اوکراین در توئیتی از این تحول استقبال کرد و از ادامه تلاش های دولت اوکراین برای دستیابی به راه حلی صلح آمیز برای مناقشه ناشی از تحریک روسیه در آن کشور تمجید کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پشتیبانی آنگلا مرکل و اتحادیه اروپا از سازمان جهانی بهداشت | DW | 16.04.2020پس از انتقاد شدید ترامپ از سازمان جهانی بهداشت، صدراعظم آلمان و اتحادیه اروپا پشتیبانی خود را از این سازمان اعلام کردند. مرکل در کنفرانس ویدئویی سران ۷ کشور صنعتی بر لزوم مبارزه مشترک جهانی برای غلبه بر کرونا تاکید کرد. میدونم خیلی خارش دارید وایسید نوبت شمام می رسه تو نوبت اخر شمارو گذاشته ترامپ یه حال درست درمون بهتون بده آلمان و اروپا غلط کردند مثل اینکه نشنیدن چین چقدر کیت و ماسک معیوب به اروپا فرستاده بود شاید هم بعضی دولت‌های اروپایی خواستار این هستند که ویروس کرونا بار جمعیتشون را کم کند مرکل عاشق فاشیستاس حالا اگه ناراحته میتونه جایگزین امریکا برای پرداخت هزینه های سازمان بهداشت چینی بشه 🦠
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گروهی از گزارشگران و کارشناسان سازمان ملل متحد خواستار آزادی فوری زندانیان در ایران شدندگروهی از گزارشگران و کارشناسان سازمان ملل متحد خواستار آزادی فوری زندانیان در ایران شدند ۱۲ نفر از گزارشگران و کارشناسان سازمان ملل متحد با انتشار بیانیه‌ای خواستار آزادی فوری زندانیان عقیدتی و دوتابعیتی و شهروندان خارجی زندانی در ایران شده‌اند. اونا گروگانند و جمهوری اسلامی عادت داره تا باج میلیاردی نگیره آزادشون نکنه. سازمان ملل متحد متاسفانه دودوزه بازی می کند از یکطرف برای نجات حکومت اشغالگر ایران خواهان لغو تحریم ها می شوند و سعی در تسهیل مبادلات تجاری ایران می کند و از آنطرف یک اعلامیه خشک و غیر الزامی برای خالی نبودن عریضه صادر می کنند، مردم ایران را ببو تصور فرموده‌اند!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت پس از تعلیق کمک آمریکا: کمک اروپا بیش از حد بوده استاین موضع دو روز پس از اعلام تصمیم دونالد، ترامپ رئیس جمهور آمریكا مبنی بر تعلیق سهم مالی این کشور به سازمان جهانی بهداشت اعلام شده است. اروپا کلا خایه ماله
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: از کمک‌های ترکیه در مبارزه با کرونا آگاهیممدیر بخش اروپایی سازمان بهداشت جهانی از کمک‌های ترکیه به دیگر کشورها در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل هشدار می‌دهد بازگشت پناهجویان به افغانستان می‌تواند موجب گسترش ویروس کرونا شودسازمان ملل هشدار می‌دهد بازگشت پناهجویان به افغانستان می‌تواند موجب گسترش ویروس_کرونا شود به گزارش آژانس پناهندگان سازمان ملل درهفته گذشته ودر ماه مارس ده ها هزار نفر از مرز پاکستان وارد کشورشان شده اند وحدود ۶۰هزار نفر ایران را به قصدافغانستان ترک کردند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: اروپا در کانون اپیدمی کرونا قرار دارد | DW | 16.04.2020سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که ویروس کرونا همچنان در کشورهای اروپایی در حال گسترش است. در ده روز گذشته تعداد مبتلایان به کووید۱۹ در اروپا دو برابر شده است. در آلمان نیز منحنی شمار مبتلایان سیر صعودی در پیش گرفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »