شمار بهبودیافتگان در آلمان از مبتلایان به ویروس کرونا پیشی گرفت | DW | 12.04.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برای نخستین بار از آغاز اپیدمی شمار بهبودیافتگان از مبتلایان به ویروس کرونا بیشتر شده است. آیا این در آستانه عید پاک مایه خوشحالی است؟ به نظر کارشناسان هنوز برای نتیجه‌گیری زود است، زیرا این روند می‌تواند معکوس شود.

گسترش اپیدمی در آلمان به وضعیت تازه‌ای رسیده است: شمار کسانی که به دنبال ابتلای به ویروس کرونا از بیماری بهبود یافته‌اند برای نخستین بار از زمان شیوع کرونا در آلمان بیش از کسانی است که تست کرونای آنها مثبت شده است.

بنا به آخرین آمار موسسه روبرت کخ تاکنون ۶۰ هزار و ۲۰۰ نفر از افرادی که قطعا به کرونا مبتلا شده بودند، به طور کامل بهبود یافته و از بیمارستان‌ها مرخص شده‌اند. این رقم به طور مقطعی از شمار مبتلایان به اپیدمی بالاتر بود. در چین، که خاستگاه اپیدمی بود، این مرحله را گذار موفقیت‌آمیز از اولین موج اپیدمی دانستند.

باید به خاطر داشت که بنیادها و مراکز پزشکی بسیاری در سراسر آلمان هم‌اکنون به موارد ابتلا به بیماری می‌پردازند که آمار و داده‌های خود را هنوز اعلام نکرده و آن را به پس از تعطیلات عید پاک موکول کرده‌اند. یکی از معیارهای علمی برای شناختن چندوچون سیر بیماری دقت در نرخ سرایت آن است، که در حال حاضر در آلمان برابر ۳ / ۱ است؛ بدین معنی که هر فرد مبتلا به کووید۱۹ می‌تواند ویروس کرونا را به ۳ / ۱ نفر سرایت دهد. تمام تلاش نظام پزشکی آن است که این نرخ پایین بیاید و خطر سرایت کمتر شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا کنه این ویروس در دنیا ریشه کن بشود

المان است و شكوه ديرينه اش، و مديري بنام خانم مركل، غير از اين نبايد باشد.

بدم میاد از اعیاد مذهیی

برای بهبود باید اول مبتلا شده باشن. پس تعداد مبتلایان نمیتونه کمتر از تعداد بهبود یافتگان باشد. منظور شما تعداد بیماران و بهبود یافتگان هستش. کرونا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا از ۵۰۰ هزار تن گذشتشمار مبتلایان به کرونا در آمریکا از ۵۰۰ هزار تن گذشت دانشگاه جان هاپکینز در گزارشی اعلام کرد، شمار افرادی که نتیجه آزمایش کووید-۱۹ آن‌ها در ایالات متحده آمریکا مثبت شده است به ۵۰۰ هزار و ۳۹۹ تن رسیده است و تاکنون ۱۸ هزار و ۶۳۷ تن جان داده‌اند. تازه آمار کشته هاشون بر اثر ووید-۱۹ رسید به ایران! گرچه جمعیت آمریکا ۴ برابر ماست!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به بیش از 20 هزار نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا با فوت 1831 نفر دیگر به 20 هزار و 608 تن افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

WHO ابتلای مجدد برخی از بهبودیافتگان کووید-۱۹ را بررسی می‌کندسازمان جهانی بهداشت: گزارش‌هایی از مثبت شدن نتیجه آزمایش مجدد برخی از بهبودیافتگان بیماری کووید-۱۹ منتشر شده که این موارد مورد بررسی قرار می‌گیرد بگید یه باره دیگه از ترامپ ازمایش بگیرند امید به خدا شاید مبتلا شده باشه انشالله پس از قرار معلوم اگر واکسن آن ساخته شود ممکن است بعد واکسن هم آدم مرض را بگیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در اسرائیل از مرز 100 نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا؛ اولین کشوری که شمار فوتی‌های کرونایی آن از مرز 2000 تن در روز گذشتبا افزایش شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس جدید کرونا، ایالات متحده آمریکا اکنون لقب اولین کشوری را بهتره بگی اولین کشوری که اینو اعلام کرده امریکا بوده. نه بابا ایران فقط فاجعه رخ می ده می گه میشه امریکا از این اتفاقا بیفته . نامردید چه آمریکایی ساخته ترامپ😁
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ترکیه: شمار قربانیان کرونا در کشور به 1101 تن رسیدوزارت بهداشت ترکیه: شمار قربانیان کرونا در کشور به 1101 تن رسید 😷وزارت بهداشت ترکیه: با شناسایی 5 هزار و 138 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار مبتلایان به 52 هزار و 167 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »