شمار قربانیان کووید۱۹ در شانگهای چین به ۱۰ نفر افزایش یافت

30/01/1401 08:03:00 ق.ظ

شمار قربانیان کووید۱۹ در شانگهای چین به ۱۰ نفر افزایش یافت جزئیات بیشتر🔽

هفت نفری که در ۲۴ ساعت گذشته جان باختند، بین ۶۰ تا ۱۰۱ سال سن داشتند و دارای بیماری‌های زمینه‌ای دیگری نیز بودند. مقامات شهر شانگهای، قلب فعالیت‌های اقتصادی چین اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت منتهی به روز سه‌شنبه ۷ مورد جدید مرگ به دلیل ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده است.

با احتساب این آمار، تعداد کل قربانیان کووید در این شهر که از ۲۸ مارس در قرنطینه است، به ۱۰ نفر افزایش می‌یابد.

سیاست‌های بسیار سختگیرانه دولت چین در موضوع مقابله با شیوع کرونا و مراقبت‌های شدید بهداشتی باعث شده است که اگرچه در شانگهای روزانه بطور متوسط ۲۰ هزار مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت می‌شود اما آمار مرگ و میر این ویروس پایین باشد.

از زمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا در چین یعنی ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ میلادی، پکن موفق شده است با اجرای همین سیاست‌ها تعداد کل قربانیان را به کمتر از ۵۰۰۰ کشته و کمتر از ۱۹۰ هزار مبتلا محدود کند. با این وجود این آماری است که از سوی دولت چین اعلام شده و بسیار کمتر از آماری است که برخی سازمان‌های بین‌المللی گزارش داده‌اند یا در شبکه‌های اجتماعی توسط کاربران چینی منتشر می‌شود. headtopics.com

هر وقت 100000000 شد خبر بذارین.

به درک برن همشون دنیا رو به گوه کشیدن با این ویروسشون

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

افزایش شمار قربانیان سیل و رانش زمین در فیلیپین به 172 نفرافزایش شمار قربانیان سیل و رانش زمین در فیلیپین به 172 نفر شورای مدیریت و کاهش خطرات بلایای ملی فیلیپین (NDRRMC) اعلام کرد که تعداد قربانیان سیل و رانش زمین ناشی از طوفان استوایی مگی در فیلیپین به 172 نفر افزایش یافته است.

شمار قربانیان کرونا در ایران به 140 هزار و 829 نفر رسیدطی شبانه‌‌روز گذشته هزار و 895 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 29 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

شمار قربانیان سیل در آفریقای جنوبی به ۴۴۳ نفر رسیدشمار قربانیان سیل که آفریقای جنوبی را در هم کوبیده است، روز یکشنبه از ۴۴۰ نفر تجاوز کرد در حالی که کاهش باران این اجازه را به گروه‌های نجات داده تا به عملیات خود شتاب بدهند. گروه نجات؟ بروید مرده ها را جمع کنید. گرم شدن آب اقیانوس ها چیزی نیست که با امروز و فردا به پایان برسد.

شمار قربانیان سیل در آفریقای جنوبی به بیش از ۴۰۰ نفر رسید | DW | 18.04.2022شمار کشته‌شدگان سیل آفریقای جنوبی که در پی بارندگی‌های شدید رخ داده به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش یافته است. بسیاری هنوز مفقودند. یکی از بزر‌گ‌ترین بنادر تجاری آفریقا به‌شدت از سیل آسیب دیده است.

چرا مصرف استروئید در بین بدنسازان مرد در بریتانیا در حال افزایش است؟ - BBC News فارسینظام بهداشت‌ودرمان ملی بریتانیا (ان‌اچ‌اس) می‌گوید شواهد و مطالعات نشان می‌دهند مصرف استروئیدهای آنابولیک خطرات بسیاری، از جمله ناباروری و اختلال نعوظ تا اعتیاد و طاسی در پی دارند.

شناسایی ۲۰۰۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ ۲۵ نفر دیگر جان باختند۲۵ فوتی و ۲۰۰۹ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۲۰۰۹ *جانباختگان جدید: ۲۵ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۲۰۸۹۶۸ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۹۴۸۹۴۶ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۴۰۸۵۴ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۴۸۳۶۱۴۴۶