شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 213 نفر رسید

31/01/2020 09:37:00 ق.ظ

ویروس‌کرونا, چین

شمار قربانیان ویروس‌کرونا در چین به 213 نفر رسید

31.01.2020پکن/خبرگزاری آناتولیکمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 213 نفر در سراسر این کشور به علت ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان خود را از دست داده‌ و 9692 تن نیز به این بیماری شده‌اند.وضعیت 1527 تن از آنها وخیم گزارش شده است. علاوه بر این، 15 هزار و 238 فرد آلوده به ویروس مذکور مشاهده 171 نفر نیز از بیمارستان مرخص شده اند.

همچنین 102 هزار و 427 نفر نیز هم اکنون تحت نظارت قرار دارند. تاکنون 10 مورد ابتلا به این بیماری در هنگ‌کنگ و 9 مورد نیز در جزیره ماکائو مشاهده شده است.این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. مسئولین ووهان در 31 دسامبر، اعلام کردند که 27 نفر دیگر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا و این بازار بسته شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

شمار قربانیان ویروس کرونا به 170 تن رسید

ترامپ: شمار سربازان آمریکایی در عراق را کاهش می‌دهیمدونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا اعلام كرد، این کشور در راستای كاهش شمار نیروهای خود در عراق، گام بر عملی به سود جمهوری اسلامی است بابا از یه طرف میگه اختیارات جنگی منو کم نکنید تا بتونم با ایران مقابله کنم، از یه طرف میگه نیروهام کاهش دادم..این واقعا عقلش مشکل داره🤔 آمریکا باید از عراق اخراج شود؟!!!

شمار قربانیان ویروس کرونا به 170 تن رسید

گسترش ویروس کرونا به نقاط مختلف جهان؛ نگرانی جدی سازمان جهانی بهداشتگسترش ویروس کرونا و افزایش قربانیان ناشی از شیوع این ویروس در چین سبب شده است تا این کشور از میزبانی چند رویداد ورزشی بین المللی به صورت موقت محروم شود. نگرانی جدی ما تحویل جعبه سیاه هواپیمای ساقط شده به صاحب اصلی

اینفوگرافی| ویروس کرونا در کدام کشورها مشاهده شده است؟📊 اینفوگرافی| ویروس کرونا در کدام کشورها مشاهده شده است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت 👈عضویت

سفارت ایران: هیچ‌یک از ایرانیان مقیم چین به کرونا مبتلا نشده است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسفارت ایران: هیچ‌یک از ایرانیان مقیم چین به کرونا مبتلا نشده است هم‌اکنون 80 هموطن ایرانی در شهر «ووهان» کانون شیوع ویروس کرونا حضور دارند که سفارت در تماس مستمر، پیگیر وضعیت و سلامت آنها است سفارت ایران:به دلیل ریسک بالای ابتلا و انتشار بیماری طی فرایند جابجایی گروهی افراد، خروج اتباع خارجی از ووهان از سوی مقامات محل و سازمان جهانی بهداشت توصیه نمی‌شود با وجود آن سفارت در حال بررسی و اجرای گزینه‌های مختلف جهت متقاضیان خروج از ووهان است

تاکنون 213 تن بر اثر شیوع نسل جدید ویروس کرونا در چین جان خود باخته و 9692 تن نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند.تاکنون 7711 شهروند چین به بیماری ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده و 170 تن از نفر آنان نیز جان باخته‌اند.می‌دارد.تاکنون 7711 شهروند چین به بیماری ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده و 170 تن از نفر آنان نیز جان باخته‌اند.

31.01.01.2020 پکن/خبرگزاری آناتولی کمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که 213 نفر در سراسر این کشور به علت ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان خود را از دست داده‌ و 9692 تن نیز به این بیماری شده‌اند. این مصوبه در سال 2002 تصویب شد تا به دولت آمریکا از نظر قانونی اختیار آغاز جنگ درسال 2003 را داده باشد. وضعیت 1527 تن از آنها وخیم گزارش شده است. تاکنون 12 هزار و 167 فرد آلوده به این ویروس مشاهده و و 124 نفر نیز که پس از بهبود مرخص شده اند. علاوه بر این، 15 هزار و 238 فرد آلوده به ویروس مذکور مشاهده 171 نفر نیز از بیمارستان مرخص شده اند. شمار افراد آلوده به این ویروس در تایلند، ژاپن، کره‌جنوبی، آمریکا، ویتنام، سنگاپور، مالزی، نپال، فرانسه و استرالیا به ترتیب به 14 و 11 و 4 و 5 و 2 و 10 و 7 و 1 و 5 و 7 رسیده است.

همچنین 102 هزار و 427 نفر نیز هم اکنون تحت نظارت قرار دارند. این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. ناتو در دست نیروهای ائتلاف !؟ از سوی دیگر، جیمز جفری، فرستاده ویژه آمریکا در سوریه، روز چهارشنبه 29 ژانویه به رویترز گفت، ایالات متحده، امیدوار است به زودی، چارچوب استراتژیک كامل روابط خود با عراق را مورد بررسی قرار دهد. تاکنون 10 مورد ابتلا به این بیماری در هنگ‌کنگ و 9 مورد نیز در جزیره ماکائو مشاهده شده است. این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. ویروس کرونا در بیشتر شهرهای جمهوری خلق چین مشاهده شده است. مسئولین ووهان در 31 دسامبر، اعلام کردند که 27 نفر دیگر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا و این بازار بسته شده است.» جفری در ادامه گفت، ایالات متحده از احتمال حضور ناتو در آینده در عراق و سوریه حمایت می‌کند. اما ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است.

دولت چین به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است. - ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می کند.. وزارت دارایی چین اعلام کرده که 144 میلیون دلار برای پیشگیری از شیوع این ویروس اختصاص داده است. - ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می‌کند. در مراحل بعدی باعث ذات الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود. اولین علائم ویروس کرونا به تب بالا، گلودرد سرفه، تنگی نفس و اسهال ظاهر می شود. واکسنی برای این ویروس تاکنون وجود ندارد و تنها راه نجات از آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار در قرنطینه است.

در مراحل بعدی باعث ذات‌الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود. مقامات چینی از شهروندان این کشور خواسته‌اند از حضور در اماکن شلوغ و عمومی خودداری کنند. واکسنی برای این ویروس تاکنون وجود ندارد و تنها راه نجات از آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار در قرنطینه است. از شهروندان چین خواسته‌ شده در اماکن شلوغ و عمومی حضور نیابند.. این ویروس از طریق مسافران به خارج از چین نیز سرایت کرده و نگرانی‌هایی را در سراسر جهان ایجاد کرده‌ است. .